Hlavní obsah

Seznam Zprávy • úterý 7. prosince. Svátek má Ambrož, Benjamín.

Frekvence 1: Zeman vyzval Lipavského, ať odstoupí z kandidatury na ministra

Prezident Miloš Zeman doporučil Janu Lipavskému, ať odstoupí z kandidatury na ministra zahraničí. Tvrdí to stanice Frekvence 1 s odvoláním na dva důvěryhodné zdroje obeznámené s jednáním. Lipavský odmítl tyto informace komentovat.

Zvrat. WHO je proti rozšířené metodě léčby covidu

Švýcaři legalizovali hi-tech rakev pro asistovanou sebevraždu

Záběry z fronty: Ukrajinští vojáci se připravují na ruskou invazi

Marná snaha, gigant v pohárové Evropě končí! Messi a Mbappé řádili  

Fotbalisté Porta, Atlética Madrid a AC Milán se v úterním programu Ligy mistrů utkají ve skupině B o zbývající postupové místo do osmifinále. Portugalskému celku stačí jakékoli vítězství nad španělským šampionem, naopak AC musí doma pro zachování naděje porazit dosud stoprocentní Liverpool. Bitvu AC Milán s Liverpoolem (21:00) můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz stejně jako zápas Realu Madrid s Interem Milán (21:00). V dalších třech skupinách je o osmifinalistech rozhodnuto.

Nabouraný kamion, česká kometa bez výbavy! Jak reprezentace vyřeší nečekaný problém?  

Pardubice uhájily třetí příčku, Plzeň porazily na nájezdy  

Dění na trhu s auty odhaluje, komu se daří v čipové krizi. Dvě značky se výrazně posunuly v žebříčku  

Rok se rychle chýlí ke svému konci a už teď je jasné, že se žádný zázračný návrat automobilového trhu do „předcovidové“ éry nekoná. Ačkoliv pandemie už déle není hlavním problémem automobilek. Tím jsou stále chybějící čipy a další komponenty, bez nichž zkrátka není možné auta dokončovat, a tedy ani prodávat a registrovat.

Odpočívejte v pokoji, pane Zikmunde! Objel celý svět, přespal na vrcholku Cheopsovy pyramidy a měl zvláštní zvyk při parkování  

Není auto stočené? A jak s ním jezdil majitel přede mnou? Skvělým ukazatelem při koupi ojetiny může být její průměrná rychlost!  

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
Skok před automaticky načítané články.

Rádio

Býk
Nebojte se přemýšlet o milostném životě trochu odvážněji. Máte dobré vyhlídky do budoucnosti a je třeba, abyste byli pozitivně naladění a více si důvěřovali. Také v zaměstnání byste měli přestat znevažovat vše, co uděláte, a být si více jistí.
Celý horoskop »
od 22:30do 00:50Smrtící léčbaNova CINEMA
od 22:40do 23:557 pádů Honzy DědkaPrima
od 21:55do 23:00Velvet: Návrat (9)Prima Love
od 22:30do 23:35Aréna Jaromíra SoukupaBarrandov TV