Hlavní obsah

Seznam Zprávy • středa 27. října. Svátek má Šarlota, Zoe a Zoja.

Babiš to schválně před volbami zazdil. Máme recept, jak na covid, říká Bartoš

Pětice stran, které chtějí sestavit příští vládu, zřejmě už příští týden dokončí koaliční smlouvu. Je reálné, že ji opravdu stihnou? A jak do jednání zasahují rozpolcení Piráti?

Ukrajina použila proti separatistům novou zbraň, ukázala video

Soud EU vyměřil Polsku pokutu milion eur denně

Už víme, jak funguje očkování. První data o šanci neskončit v nemocnici

StarDance obchází strašák karantény: Těchto pět párů je v ohrožení

Poté, co byla Tereza Kostková (45) pozitivní na covid-19, řeší Česká televize, jak bude vypadat sobotní přímý přenos. Zrušení přenosu je nejkrajnější možnou variantou, televize čeká na vyjádření hygieny.

Za kopírování outfitů vévodkyně Kate už dáma z Etiopie utratila přes 90 tisíc korun

Gábina Partyšová je jako proutek: Díky výzvě ke cvičení shodila už tři kila a nyní váží jen 51 kilogramů

Český zápasník Procházka na vlně nejistoty. Zápas se pro něj stal druhotným  

Jiří Procházka společně se svým trenérským týmem odletěl v sobotu ráno směr Abú Dhabí. Právě v hlavním městě Spojených arabských emirátů se o víkendu uskuteční jeden z nejočekávanějších turnajů roku, který navíc nabídne také titulový zápas v polotěžké váze. Český zápasník se tak aktuálně připravuje na případnou titulovou šanci, která však nemusí přijít. Jak celou situaci bere Procházka a jeho trenérský tým?

Útočník Slavie přiznal vztah s dcerou fotbalového bosse  

Šok! Hlavní lékař české olympijské výpravy sportovcům radil, jak oklamat testy na koronavirus, řekl Perušič  

Dálniční policie přezbrojí: Místo Superbů vysoutěžila pětkové BMW v kombíku. Co vše vozy nabízí, kolik stály a jak je poznáme?  

Dálniční policii čeká velká vozová obměna a rozšíření, kdy stávající tajné stíhací superby nejspíše už příští rok nahradí pětkové bavoráky s batohem na zádech, a to jak v „polepeném“ provedení, tak v civilním „tajném“ hávu. Jiná bude také měřicí technika nebo výstražné majáky. Získali jsme kompletní technickou specifikaci, takže víme, na co všechno se strážci zákona i spěchající řidiči mohou těšit.

Neuvěřitelně promyšlený a variabilní obytňák: S interiérem si můžete pohrát tak, se v něm vyspí až 4 lidi, ale lze v něm převézt i motorku  

Nejlepší zimní gumy pro Golf, i30 a Octavii? Němci vybrali vítěze, pozor si dejte na čínské výrobce, Continental zklamal  

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
Skok před automaticky načítané články.

Rádio

Vodnář
Nevzdávejte se svých nápadů. Jestliže některé z nich nemůžete dnes převést do praxe, schovejte si je do šuplíku na horší časy. Uvidíte, že se vám jistě ještě budou hodit. Smutnou náladu vám spolehlivě rozptýlí společnost vašich dobrých kamarádů.
Celý horoskop »
od 13:55do 14:45Obří požáry (1/2)ČT 2
od 13:50do 14:55Love Island (33)Nova
od 13:15do 15:50Ostrov pokladůNova CINEMA