Hlavní obsah

Krásná herečka Petra Hřebíčková čeká třetí dítě: Bude to po dvou klucích holčička?

O tom, že je herečka Petra Hřebíčková (41) potřetí těhotná, se začalo šuškat už před pár měsíci. Když ji tehdy Super.cz kontaktoval, potvrdit to ale nechtěla. Ať už z pověrčivosti, nebo bylo příliš brzy a neměla za sebou všechna vyšetření. Teď ale už mlžit o tom, že synům Šimonovi a Mikulášovi přibude sourozenec, nemůže.

Hvězda seriálu Četníci z Luhačovic Pavel Zedníček: Pro fanoušky kriminálky má špatnou zprávu

Kalhoty, které svět neviděl! Britská televizní hvězdička oblékla na své plné tvary naprosto průhledné legíny

Šokovaný expert: Co předvedla Sparta, se jí prostě nesmí stát  

„Dnes bych se chtěl víc zaměřit na zápas Sparty v Ďolíčku s Pardubicemi. Východočechy chválím dlouhodobě. Znovu opakuji, že to je velmi dobře vedené, výborně trénované a organizované mužstvo, které ví, co chce hrát. Dokáže reagovat na vývoj zápasu a je schopné potrápit kohokoliv. To jsem poznal už dřív jako trenér týmů, které se s nimi při různých příležitostech utkaly. Tím chci říct, že to není záležitost poslední sezony nebo dvou, ale výsledek dlouhodobé koncepční práce. Hrají poctivý, pro soupeře až nechutný fotbal. Někdy vyhoří, jako třeba v utkání s Bohemians, ale ti jsou v Ďolíčku doma, zatímco Pardubice tam našly azyl.

Sparta po třech letech přichází o velkou oporu  

Revoluce. To svět neviděl. Gymnastka odhodila tradiční úbor  

V Japonsku ženy při porodu nekřičí a musíte si za něj zaplatit, říká maminka Iva  Modrý koník

"Co mě na porodech v Japonsku nejvíce zaskočilo bylo to, že ženy při nich nekřičí. Dokonce, pokud některá byť jen zasténá, doktor ji "okřikne". Také se tam téměř vůbec nedostanete k epidurálu nebo k jiným utlumovákům, podávají je jen ve speciálních nemocnicích..." vysvětluje maminka Iva, která deset let žije v Japonsku a porodila tam už dvě děti. Více o tom, jak to tam všechno chodí, se dozvíte v dnešním dílu Mateřského desatera.

Je tahle Češka hříčka přírody? V šedesáti má tělo dvacetileté, tvář holčičky  Stream

Kupoval jsem od Andreje dům. Jako bankéř jsem ho miloval, protože byl velmi kompetentní, říká Vávra  Brocast

Generál Pavel: Hamáčkovi nevěřím, jsem připraven kandidovat na prezidenta, vstup do KSČ byla chyba  Prostor X

Jeden z nejúžasnějších motorů, se kterými jsme se kdy setkali. Obří boxer v motorce je větší než motory většiny běžných aut!  

„Při startování se nelekněte, je to, jako kdyby vás chtěla shodit,“ slyším, když poprvé přehazuji nohu přes motor. Tedy, ona je to celá motorka, ale motor je v tomhle případě ještě důležitější než u jakéhokoliv jiného stroje. Kromě toho, že je nový boxer od BMW jeden z největších, je to taky jeden z nejúchvatnějších motocyklových motorů, se kterými jsem kdy měl tu čest.

Řidičák na elektrokolo? Zmatky kolem legislativy: na jaké typy elektro, motokol či koloběžek potřebujete řidičský průkaz a povinné ručení a kde s nimi máte jezdit?  

Čekání je u konce, poprvé jsme projeli elektrickou Škodu Enyaq iV. A musíme vás varovat!  

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
Skok před automaticky načítané články.

Rádio

Blíženci
Také dnes vás hvězdy nešetří a vy budete muset řešit další problém ve vztazích. Tentokrát půjde o práci. Chování některých kolegů vám leží v žaludku a máte s tím morální problém. Otázkou je, zda to chcete řešit ihned, nebo si necháte vše projít hlavou.
Celý horoskop »
od 16:45do 17:15Všechno, co mám rádaČT 1
od 16:20do 17:15Do země lovců lebekČT 2
od 15:55do 16:57Dr. House IV (9)Nova
od 15:15do 17:30Listopadová romanceNova CINEMA
od 15:55do 16:55Policie v akciPrima
od 16:05do 17:05Krásná Fatmagul (79)Prima Love
od 16:00do 17:00Jak to dopadlo!?Barrandov TV