Hlavní obsah

ON-LINE: Vojtěch připustil karanténu pro Karvinou

V České republice během soboty stoupl počet případů nákazy novým koronavirem o 121 na 12 440. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch v České televizi připustil, že by mohla být vyhlášena v Karviné karanténa, i když to zatím neplánuje. Její vyhlášení připustil v neděli ráno i ministr zahraničí Tomáš Petříček. Extrémně postižené nadále zůstávají Brazílie a Mexiko, kde počet obětí překročil 30 000.

Recept na kolony: odtažení do půl hodiny

V pražském Karlíně našli na ulici zakrváceného muže

Ochranáře čekalo překvapení v dudnících. Našli tam deset mláďat

Programátorské termíny vyznívají rasisticky, Twitter se jich zbaví

Jak popravovali nacisti. Na děsivé fotografii z války poznala čtenářka svého dědečka

Pod turisty ve skanzenu se prolomila dřevěná lávka, čtyři zranění

Další komplikace při cestě do zahraničí. Stovky Čechů budou muset podstoupit test na covid-19

Tajemství rebela Haška je venku! Kde najde nové angažmá?

S fotbalovou Spartou se rozešel záložník Martin Hašek ve zlém. Na Letné vypověděl smlouvu a od konce března je volným hráčem, teď to však vypadá, že si našel vysněné zahraniční angažmá. „Brzy bude v turecké lize," stojí v příspěvku zveřejněném na twitterovém účtu turecké ambasády v Praze. Úřad hráč navštívil se svým otcem, nejspíše jako dárek přinesli na velvyslanci rudý dres Sparty.

Nejhorší věc? Federer poodhalil tajemství svých úspěchů

Demolice v kleci, Češi ukázali sílu. Dvě tvrdá K.O., zrození královny a jeden letecký den

Přežij na ulici: Brutální napadení hlídačů v pražských Butovicích. Choketopus

!VAROVÁNÍ! Video obsahuje drastické záběry! Útočník v tomto případě dostal tříletý trest s pětiletým odkladem za výtržnictví a pokus o těžké ublížení na zdraví (zdroj Blesk.cz). Stalo se tak v roce 2018. Naštěstí vyvázli oba sekuriťáci bez větší újmy na zdraví. Jeden se vrátil do práce záhy, druhý pro bolest na hrudi až po měsíci. Honza z Pazdiora z Pražského Choketopus Gymu nám dnes poví, co vše se v takové situaci zvrhlo a jak to mohlo dopadnout ještě mnohem hůř.

Ideální zákusek k odpolední kávě. Lehký tvarohový koláč Toprecepty

Alkohol versus jídlo: Optické porovnání přijaté energie Aleš Lamka Fitness

Kouzelník dostal Kazmu. Teď odhaluje, jak Revolution of Magic

Ve třiceti na vrcholu: Jak se dostala Margot Robbie od nahé scény s DiCapriem k nominaci na Oscara?

Když jí bylo třiadvacet, objevila se na plátně v rouše Evině a obrovský ohlas ji katapultoval mezi hollywoodské superstar. Dnes slaví Margot Robbie 30. narozeniny a za oněch pár let, co září na stříbrném plátně, ukázala, že krom půvabu jí byl dán do vínku i mimořádný herecký talent.

Odložte spodní prádlo i džíny aneb Co nosit v létě, abyste se cítili pohodlně?

Bez výstřihu či rozparku do společnosti téměř nechodí, zato ve Špindlu je každý rok. A této bohyni je 40 let. Jak se změnila?

Tihle že byli pár aneb Zapomenutá manželství hvězd: S kým byl ženatý Václav Vydra a koho si vzala Geena Davis?

Americká armáda má nový vojenský speciál! Tahle terénní bestie nemá střechu ani dveře a jejím základem je sériový pick-up

Zatímco čeští vojáci teprve nedávno přesedli z otřesných a zoufale zastaralých UAZů do méně otřesných, ale stále zoufale zastaralých Defenderů, americká armáda právě přezbrojuje pěchotní jednotky na drsné terénní speciály, které jako by byly navržené pro film Šílený Max. K čemu jim budou dobré?

Chcete vidět nejlepší českou motorku na světě, jejíž genialitu zkoumali i Japonci? Za motocyklovými legendami si udělejte výlet do Hořic

Autem do ciziny: Kde musí mít reflexní vesty všichni z posádky, kde je zakázaná navigace na skle a kde musíte mít náhradní brýle?

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
0
    Skok před automaticky načítané články.

    Rádio

    Vodnář
    Někteří Vodnáři jsou manuálně velmi zruční. Pokud patříte mezi ně, využijte svých šikovných rukou a originálních nápadů k výrobě zajímavých předmětů. Možná se tím budete v budoucnu živit. Díky vašemu hobby máte také možnost být chvíli o samotě.
    Celý horoskop »