Hlavní obsah

ON-LINE: Vojtěch připustil karanténu pro Karvinou

V České republice během soboty stoupl počet případů nákazy novým koronavirem o 121 na 12 440. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch v České televizi připustil, že by mohla být vyhlášena v Karviné karanténa, i když to zatím neplánuje. Její vyhlášení připustil v neděli ráno i ministr zahraničí Tomáš Petříček. Extrémně postižené nadále zůstávají Brazílie a Mexiko, kde počet obětí překročil 30 000.

Recept na kolony: odtažení do půl hodiny

V pražském Karlíně našli na ulici zakrváceného muže

Ochranáře čekalo překvapení v dudnících. Našli tam deset mláďat

Programátorské termíny vyznívají rasisticky, Twitter se jich zbaví

Systémy T-Mobilu nefungují již třetí den. Operátor rozdává lidem internet zadarmo

Pod turisty ve skanzenu se prolomila dřevěná lávka, čtyři zranění

Další komplikace při cestě do zahraničí. Stovky Čechů budou muset podstoupit test na covid-19

Tajemství rebela Haška je venku! Kde najde nové angažmá?

S fotbalovou Spartou se rozešel záložník Martin Hašek ve zlém. Na Letné vypověděl smlouvu a od konce března je volným hráčem, teď to však vypadá, že si našel vysněné zahraniční angažmá. „Brzy bude v turecké lize," stojí v příspěvku zveřejněném na twitterovém účtu turecké ambasády v Praze. Úřad hráč navštívil se svým otcem, nejspíše jako dárek přinesli na velvyslanci rudý dres Sparty.

Pokusíme se o zázrak, nevzdává po nářezu boj o Evropu trenér Klokanů

Demolice v kleci, Češi ukázali sílu. Dvě tvrdá K.O., zrození královny a jeden letecký den

Přežij na ulici: Brutální napadení hlídačů v pražských Butovicích. Choketopus

!VAROVÁNÍ! Video obsahuje drastické záběry! Útočník v tomto případě dostal tříletý trest s pětiletým odkladem za výtržnictví a pokus o těžké ublížení na zdraví (zdroj Blesk.cz). Stalo se tak v roce 2018. Naštěstí vyvázli oba sekuriťáci bez větší újmy na zdraví. Jeden se vrátil do práce záhy, druhý pro bolest na hrudi až po měsíci. Honza z Pazdiora z Pražského Choketopus Gymu nám dnes poví, co vše se v takové situaci zvrhlo a jak to mohlo dopadnout ještě mnohem hůř.

Ideální zákusek k odpolední kávě. Lehký tvarohový koláč Toprecepty

Alkohol versus jídlo: Optické porovnání přijaté energie Aleš Lamka Fitness

Litý kynutý koláč s ovocem a drobenkou Cuketka

Ve třiceti na vrcholu: Jak se dostala Margot Robbie od nahé scény s DiCapriem k nominaci na Oscara?

Když jí bylo třiadvacet, objevila se na plátně v rouše Evině a obrovský ohlas ji katapultoval mezi hollywoodské superstar. Dnes slaví Margot Robbie 30. narozeniny a za oněch pár let, co září na stříbrném plátně, ukázala, že krom půvabu jí byl dán do vínku i mimořádný herecký talent.

Odložte spodní prádlo i džíny aneb Co nosit v létě, abyste se cítili pohodlně?

Bez výstřihu či rozparku do společnosti téměř nechodí, zato ve Špindlu je každý rok. A této bohyni je 40 let. Jak se změnila?

Tihle že byli pár aneb Zapomenutá manželství hvězd: S kým byl ženatý Václav Vydra a koho si vzala Geena Davis?

Americká armáda má nový vojenský speciál! Tahle terénní bestie nemá střechu ani dveře a jejím základem je sériový pick-up

Zatímco čeští vojáci teprve nedávno přesedli z otřesných a zoufale zastaralých UAZů do méně otřesných, ale stále zoufale zastaralých Defenderů, americká armáda právě přezbrojuje pěchotní jednotky na drsné terénní speciály, které jako by byly navržené pro film Šílený Max. K čemu jim budou dobré?

Chcete vidět nejlepší českou motorku na světě, jejíž genialitu zkoumali i Japonci? Za motocyklovými legendami si udělejte výlet do Hořic

Autem do ciziny: Kde musí mít reflexní vesty všichni z posádky, kde je zakázaná navigace na skle a kde musíte mít náhradní brýle?

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
0
    Skok před automaticky načítané články.

    Rádio

    Vodnář
    Někteří Vodnáři jsou manuálně velmi zruční. Pokud patříte mezi ně, využijte svých šikovných rukou a originálních nápadů k výrobě zajímavých předmětů. Možná se tím budete v budoucnu živit. Díky vašemu hobby máte také možnost být chvíli o samotě.
    Celý horoskop »