Tak nevím Sezname. To, co denně řve Babiš a Okamůra, to jsou odporné lži a výmysly. To, co konstatuje Spolu o těchto obskurnich stranách a hnutích, to je čistá pravda, kterou můžeme denně číst v médiích, přímo poslouchat na tiskovkách, na jejich shromážděních, v Parlamentu...V čem tedy Spolu lže? To bahno hází právě Bureš a nacistická SPD. Stačilo si je poslechnout čerstvě včera. Že vodkavondracek miluje Putina, to také všichni ví. Nevidím žádnou rovnost v házení bahnem. Hnojomety jsou jen a jen na stranách estebáka a slepence Okamůry.
.
Doktor Chocholoušek už se nemůže dočkat kdy ho navštívíte.
Opravdu velmi trapný článek, který řeší jen napadání ze strany opozice, které je mimo jiné oprávněné a o STAN se jen tak jakoby otřel. No postoj této strany je jasný. Za zamlčení Dozimetru udělají cokoli. Otázka Ukrajinců na našem =zemí je přeci pro nás všechny prioritní. Je hezké pomáhat, je to i slušné, ale v žádném případě to nesmí být na úkor vlastního obyvatelstva.
Pro vás osobně je důležitější zpráva, jestli česko zîská miliardu z bitcoinů než zpráva o možné válce s ruskem? Jste ignorant bez emocí a pudu sebezáchovy nebo blb?
Váš rozumový potenciál je jasně patrný z vašeho písemného vyjádření. Vy tedy nenávidíte z pudu sebezáchovy někoho, koho vůbec neznáte a nepřišel jste s ním do styku. To je tedy opravdu všeříkající. Pokud nevíte i jeden z nejslavnějších Čechů Švejk, byl prohlášen za blba, tak to beru jako poctu. Děkuji
Už zase nějaký Havel se snaží zasahovat do politiky a nařizovat koho přijmout a koho ne. To snad ani TOP 09 nemůže myslet vážně. Vyčpělá strana, která velmi brzo skončí v propadlišti dějin se snaží moralizovat. Skončí konflikt a všichni Ukrajinci by se měli vrátit domů a tím dokázat, že nejsou ekonomickými emigranty, kteří spoléhají na to, že se o ně někdo postará. Proč přijímat veterána, kteří si přinesou návyky neslučitelné s našimi postoji. Už dnes je toho víc než dost. U čím dál většího množství trestných činů slyšíme, že ho spáchal cizinec. No lidem je to jasné.
7
Sledujících
0
Sleduje
7
Sledujících
0
Sleduje
Bože nejenom že dělá politickou ostudu, ale ta estetická je také hodná pozornosti. To i paní Paroubková byla kdysi fešanda proti této Marfuši.