Jen si vymyšlíte. V článku je pětkrát slovo migrant a třikrát slovo uprchlík.
Vesničané skousli Rumuny, zřejmě by se smířili i s Ukrajinci. (Kteří navíc vykládají, že se po válce chtějí vrátit domů.)
Takže spíše platí to, co říkám já, že jde o parazitující muslimy, jinak by tak prudce neodporovali. Vždyť v Arábiích se dnes kromě Súdánu nebojuje.
Máte pravdu, našla jsem i originální článek a není vůbec jisté, zda se jedná o migranty nebo o válečné uprchlíky. Podle toho, že nemohou pracovat, tak spíš uprchlíky, protože migrant pracovat může na rozdíl od uprchlíka. Ale pak tam míchají, že chtějí jenom ty, co už mají práci - natož pak sami dodávají, že za prací se u nich musí jezdit. Podstatné je to, že je tam holt přilákal majitel hotelu, který bude mít jistý příjem a uprchlíci se smíří i s poněkud nižším komfortem. K tomu by měli občané směřovat svoji nespokojenost. Ale ten tam zřejmě nebydlí a chce vydělat peníze.
To nebyla “tragédie”, ale úkladná vražda manželem. “Zločinec zavraždil svou novomanželku” by tu mělo být napsané, ne “tragédie mezi novomanželi”.
Ve většině případů vraždy, jsou li obětí ženy, je vrahem jejich současný, nebo minulý partner.
Kdy už začnete nazývat věci pravým jménem?
Manželství je jedno z nejčastějších důvodů k vraždě. Už by se mělo zrušit.
Jak to tak vypadá, tak Němci nadále fandí imigraci. Jen nesmí přečíslit na některém místě místní obyvatele. Blahoslavení chudí duchem.
Řekl bych, že už vím, kde v Německu bude stát další mešita.
Pokud budete dobře číst, tak se nejedná o imigranty, ale o uprchlíky, tedy válečné uprchlíky, to znamená v největší míře Ukrajince.
Tak to mám dost, kdejakej hejsk se může identifikovat jako lampa, lopata, sanitka a vy tady jedete takový nesnášenlivý kecy. Já si myslím, že i kdyby se Ondra oblékal jako Bobík s Fifinkou, je Vám do toho úplný exkrement. Kdo jste, že můžete soudit? Pepa je tlustej, Jarda chlastá, Roman je podpantoflák, Jana je hysterka, Pavla je alkoholik, Renata je lehká. Každý z Vás má něco. Ale kecat umíte. Ale jen proto, abyste zakryli tu svojí odlišnost. Depeche Mode si taky lakovali nechty, Kiss jsou jak šášulové, Jirka Korn jezdil na koloběžce v sukni, o Marlinovi Mansnovi už raději nemluvím.
Ale co je Vám sakra do toho. Je to každého věc. Jsou "svobodní", tak jim do toho nekecejte. Když budou chtít nosit igelitku místo trika, je to jen na jejich uvážení. A pokud se v tom cítí dobře, proč ne?
Úplně s Vámi souhlasím. Tak proč neřekne naprosto normálně, že se doma v rámci intimních chvil převlékají do jakéhosi oblečení a tečka. Kolik let hodlají zatěžovat soudy?
Dnešní den bude zapsán černým písmem. Sláva ukrajinskému hrdinovi, který hrdině padl při obraně své země. Hrdino, nikdy na tebe nezapomeneme, v našich srdcích budeš žít dál. Bojoval jsi i za naší svobodu a demokracii a za to ti patří mé upřímné poděkování. Byl jsi pro nás vším a není pro češky a Čechy ostudou, když za tebe uroní pár upřímných slz. Odpočívej v pokoji hrdino.
Sestřelili ho jeho kolegové, vy jste to nečetl?
Proč nevyužitelné... Jde o afty.. ten virus se u dospělého dobytka dá vyléčit. Mléko se pasteruje a vir se zlikviduje. V mase tepelnou úpravou také..
Ale vir se šíří dál. Cílem je, aby tento vir neustále dokola neinfikoval další a další kusy zvířat. A tomu se zabrání pouze tak, že se nakažené kusy dobytka usmrtí.
Já ještě u "počítačů" pamatuji banánky a dírky .. tam se nic nepsalo ale zastrkávalo a podle toho to něco dělalo a nemělo to obrazovku takže si stačilo pamatovat pozice a né 0 1 . Mimochodem neexistovala jen 0 a 1 .. existoval i další stav třeba 3 stavové ..
Banánky a dírky? To jste pracoval s enigmou?
Často si kladu neklidnou otázku, kde by pan Saša, byl bez Babiše? Co by dělal, čím by se živil? Naštěstí se zdá, že Andrej má pevné zdraví ani nehrozí jeho odchod někam na Belize či do nejkrásnějších končin světa, kam se uchylují jiní miliardáři.
Výkony pana Mitrofanova jsou v posledních měsících tragické. Ještě, že má téma antibabiš. Stále čekám, kdy se vrátí ke své staré dobré novinařině. Nebýval to tak špatný novinář.
Pokud jezdíte, opravdu jste nikdy nepřekročila rychlost 50? Já se snažím vždy rychlost dodržovat, ale loni jsem jel obcí, kterou jsem jel už mnohokrát, rovinka domky až dál a je tam obecní radar. Naskočila tam číslice trochu vyšší rychlosti, najednou jsem strnul, pod tím číslem nějaká čísla a písmena a já z hrůzou zjistil, že je to moje poznávací značka.
Před časem v jiné obci zveřejněli v obecním časopise stažené údaje z radaru. nejvyšší překročená rychlost byla 122, přes sto jich bylo mnoho.
Samozřejmě, že překročila. Vy jste to schvaloval, já to odsuzuju. Je to chyba. Stane se. Ono to důvod má, proč je v obci omezená rychlost.
Krasny a chapu, ze do toho sly. Nicméně mě trochu zaráží, kolik lidi dnes pracuje z domova .. a kdo teda opravdu pracuje a vytváří ty skutečne hodnoty?
Ty skutečné hodnoty jsou třeba i to, že se můžete ráno přihlásit na seznam.cz, přečíst si novinky a tukat do písmenek a ono se to hned objeví na jakémkoliv monitoru na celém světě. Víte kolik lidí a jejich práce za tím stojí? Já se učila ještě programovat v nulách a jedničkách, i to že napíšete pásmenko a nemusíte psát nuly a jedničky jsou deseteletí práce milionů lidí.
Jsem myslel, že Vánoce z cestování mají jen senioři, co vyrostli za komunismu a cestovat nemohli. Cestování je strašný nesmysl, ztráta času a peněz.😄 Smysl dává pořídit si skromný dům, pěstovat si ovoce a zeleninu na zahradě, chovat hospodářská zvířata a být částečně či plně soběstačný. Vydělávat peníze ideálně svým vlastním byznysem a mít několik kamarádek s výhodou, až má chlap přebytek peněz a začnou ho nudit jeho koníčky (sport, zahrada) tak nějakou samičku oplodnit a na to má chlap čas klidně do 45.😄
a pokračování po tom oplodnění samičky? Jak ten příběh pak pokračuje dál?
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
A teď ruku na srdce.... Je správné, aby o mladých rozhodovali lide 70 plus. A bez emocí, prosím.
1 odpověď
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
A je správné, aby o starých lidech rozhodovali mladí lidé? Je správné, aby o čistě ženských zákonech rozhodovali muži? Je správné, aby hloupí lidé rozhodovali o lidech s vysokou inteligencí? A naopak?
1 odpověď