Asi jsem spatne cetl, kolik ma tahle predrazena nalestena bida vykon a akceleraci ? Predpokladam, ze bude vyssi nez C40 (ktera je za mensi panize), tzn >300kW a cas pod 4.7sec. ....konec srandy, dojčekřápe bude mit tak 110kW v zakladu a 150kW jako AMG 🙂 ...design zadny, inovace take zadna, takze zase dalsi podradny a zastaraly predrazeny klump z rajchu.
Mam jen 9 tym rokem, vse je puvodni, krome pneu. Dalnice 6 litru, 10 litru mam s pripojenou dvounapravou 2 tuny. Dulezita je spolehlivost, neni to slatane jako dojčekřápe. Ma to atmosferu, takze dojčekřápe prezije. Navic nema prevodovku, ale jen jednoduchou spojku. Pri akceleraci setri baterie, nema tam zadny stupidni boost, jako u deustcheisse. Cena je perfektni, vykon take, nevidim jediny duvod proc bych si mel kupovat klump z rajchu (videl jsem na cestach takovou nevkusnou turbouhlenou bednu - logo zaveseneho netopyra 🙂, nebo predrazenou bidu Kokodaque.
Tak mluvit u tehle lacine vypadajici predrazene bidy o designu..... to je snad vtip. Vyplnit prilbu wehrmachtu moduritem, vydlabat okna, pridat 4 kolecka, to delaji deti v MS. Parametry zalostne, uvnitr ty lacine lcd z Aliku na 20 USD prilepene za volantem.....Na tom je evidentni, ze prodavaji bidu za nehorazne prachy. Bily interier dnes nabizi kazdy. Snad k tehle bide budou davat v zakladni vybave i bile rukavicky.
14
Sledujících
0
Sleduje
14
Sledujících
0
Sleduje
Ja s tim mam zkusenosti, uz jsem takove exoty odstrihnul, nechapu.... vola otravuje s tragickym podnikatelskym napadem, a jeste chce abych mu delal rucitele...a kdyby jen jednou. Ale chapu,ze ne kazdy dokaze rict ne.