Patřím k tém "dříve narozeným", dle novodobého slovniku tedy "gerontům". A mohu potvrdit, že téměř všechno, co nám dnes vnucuje liberálně demokratická doktrína, nám za komunistické diktatury vnucovala marxistická doktrína. Tvrzení o "vykořisťování člověka člivěkem", o "ničení přírody kapitalisty", o "rovnosti ras", o "imperialismu", o "nerovnosti ženských práv" a další podobné lži, to nám vtloukali marxisté do hlav už v šedesátých letech. Takže ano, současná liberálně demokratická doktrína je založena na myšlenkách a tezích bolševického marxismu. Jediným rozdílem je snad liberálně demokratická propagace homosexuality. K té se tehdejší marxisté- leninovci ještě tehdy nepropracovali.
K autorovi dva dotazy. Za prvé: z čeho všeho se skládají ty další "sociální transfery" v celkové výši 222 mld. Kč? Náklady na zdravotnictví v tom asi nebudou, ty jdou ze zdravotního pojištèní. Za druhé. Proč se mezi důchody započítávají i pozůstalostní a invalidní penze, když jde v podstatě o sociální dávky?
A zase to srovnávání s Mnichovem a "mnichovanstvím". Jenže, vážený autore, zatímco ČSR byla v Mnichově 1938 zrazena svým spojencem Francií, Ukrajina není žádným spojencem ani USA, ani zemí NATO, ani zemí EU. Už jen z tohoto prostého důvodu nemúže být "mnichovansky" tzv. Západem "zrazena". A když jen letmo nahlédneme do historie, nemůžeme přehlédnout, že samotný vznik ČSR byl v podstatě "dítètem" vítězných mocností Dohody, tedy jedním z důsledků 1. svět. války a porážky R-U a Německa. Zatímco Ukrajina vznikla dobrovolným rozpadem SSSR a na jejím vzniku se Západ nijak nepodílel a za její osud nenese ani žádnou "rodičovskou" odpivědnost. Jde výhradně o řešení národnostních a územních sporů mezi dvěma postsovětskými republikami. Éto nět náše ďélo.
Tak osmdesátimilionové Německo je pro, Francie, Itálie a Polsko (celkem cca dvojnásobný počet obyvatel) proti. O téměř šedesátimilionovém Španělsku+Portugalsku se taktně mlči, ale vzhledem k tomu, že to byly jejich kolonie, tak asi taky pro. Ale co ostatní evropské země s vyspělým zemědělstvím? Dánsko se svým skotem, Holandsko, Řecko, Maďarsko atd.? Těch se asi nikdo ptát nebude. Nebo ano?
Týden dopředu Dáša Honsová na Novè hlásíia, že v noci ze včerejška na dnešek budou hrozit přívaly sněhu nejen ve vyšších, ale i ve středních a nižších polohách. Ale silničáři místo toho, aby aspoň déjedničku včera prosolili, jsou "překvapeni". A za všechno mohou kolony kamionů, kvůli nimž nemohou silničáři pluhovat napadlý sníh. Co Vy na to, pane ministře Kupko? Nic, viďte. Za vše mohou nezodpovědní řidiči, kteří nepřizpůsobili jízdu "stavu vozovky".
Takže pokud u nás nevyhraje snèmovní volby čtyřkoalice, požádají fialovci po rumunském vzoru ústavní soudce, které si sami dosadili, aby pro ně neúspěšné volby zrušili. A ÚS bude rušit další volby tak dlouho, dokud čtyřkoalice nedosáhne nadpoloviční většiny ve sněmovně. Liberální demokracii si rozvracet nedáme!
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Je pravdou, že kdysi v "padesátkách" se opravdu komunisti snažili "zrušit" Ježíška a například v předvánočních " besidkách" ve školách nebo v podnicích pro děti "odborářú" ho nahrazovali ruským Dědou Mrázem (obdobou amerického Santa Clause). Nicméně tato doba je už naštěstí snad definitivně pryč. Co není pryč, je evropský multikulturalismus a zákazy slavení Vánoc ve školách některých zemí Západu s poukazem na možné urážky náboženského cítèní musulmanů. A s tím komunistku Konečnou spojovat nelze. To je součástí politiky tzv. " liberální demokracie".
2 odpovědi