• No co se týče tohoto týdne v prostreno. Tak snad jen

  . HRUZA DĚS . A začalo to hned od pondělky tím Slovákem. A ta ukrajinská byla hned od pondělky nesimpaticka ,Teda aspoň pro mě. V pátek jsem se jen podívala kolik ji je let a jak bydlí. Určitě bych takhle bydlet nechtěla. Je ale moc dobře že to nevyhrála. Možná kdyby udělala ukrajinská kuchyní, tak by udělala líp. A zarážející je . Že 25 let žije v České republice a za tu dobu se nenaučil ani pořádně český a jen Šiška.

  Prostreno jsem měla ráda, ale už to dávno není to co bývalo. Je to čím dál tím horší.

 • Já jsem ji nikdy moc neměla ráda a teď už ji nemám ráda vůbec. A všeobecně už české v uvozovkách umělce nemám ráda. Po tom jak se předvedli při residenskych volbách. Umělecká elita . Jsou to jen banda darmožroutu. Ona pobekuje ze platí za 3+1 7000. Tak to má kurevsky levný být a ještě k tomu v Praze. Já jsem měla taky městský být 1+1 a platila jsem 6500 Kč. A to jsem taky důchodkyně sama. A ona má mimo jiné tolik příjmu a pořád ji je málo. No tak ať si zajde za fialovou tluc hubou a jeho 5tikolkou a za panem generálem PPP . Když jim tak fandí.

 • Je zajímavé že těsně před koncem měl pan Andrej Babiš 49 % A najednou to spadlo na 41 % . Jasná manipulace. Tak jako všechno kolem Pavka . A ještě zajímavější je že Praha se počítá pokaždé jako poslední.

  Fuj jste všichni otroci USA . Tak jen si užijte vaší chvíli podrazacke slávy . Jste práh obyčejní kabatnici kteří jen obrátí kabát a jedou dal. Aby si veřejné mohli nahrabat co nejvíc peněz. Havel se musí obracet v hrobě. Ze se Stebak Pavek a komunista je opět u moci.

  Najednou vám to nevadí? Fuj je mi z vás na blití.

 • No já mám ráda takový humor . Proč ne ? Mě spíše naštvalo to vyhodnocování. Zpěvák roku. 1 .misto OK

  Ale to druhé tak to jsem hodně sklamana. Ale líbilo se mi aspoň to gesto ze pan Dyk sám přiznal že za minulý rok prakticky nic neudělal a získal druhou cenu. Takže letošní rok bude mít nohy na stole a nebude nic dělat a možná příští rok získá místo první Tu měl získat Krajčo a na třetím místě se měl umistnit zpěvák Jan Bendik. Ten na rozdíl od Dyka makal celou dobu . Nazpíval píseň z Luckou Bílou, Michalem Davidem a mnoho dalších koncertů. Ten kluk opravdu makal . Tak by si to třetí místo pravém zasloužil. Ale že nebyl ani nominovaný tak to sorry . To mě fakt vytočilo. Že by i zde vládla diskriminace? 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • No já nevím ,ale já jsem z toho článku nic moc nevyčetla. Je mi už 64 let a moje kadeřnice ke které chodím už 15 let . Mi říká že mám vlasů tolik ,že by stačily na tři hlavy. A to si je dá se říct co druhý měsíc nechávám barvit melirovat a žehlit. Mám celý život dlouhé vlasy . A šedivé jsem začala už ve svich 22 letech . Mám to po svém tatínkovi. V mládí jsem to tak moc neřešila ale čím jsem byla starší, tak mu to začalo více vadit. Moje paní kadeřnice říká že kdyby jiné ženy tak xaso bavily vlasy tak jim už polovina vypadá a u mě to je naopak . A teď jsem si nechala udělat i ofinku a vůbec mi nepřijde že vypadám starší. Já si myslím že každý je tak Star na kolik se cítí. Takže to nijak neřeším. Hlavně ať slouží zdravíčko .

 • Jsem priznivkyne pana prezidenta ale myslím si že tentokrát to tak trochu nevychytal. No ale je to jeho právo udělovat milosti. Ale oproti co se děje v současné době pod vedením Falky a jeho darmozroutu je to jen slaby čajiček. Fialka tluc huba zaprodanec českého národa a celý jeho vycurany spletenec. Pekarkovic mařena řekne verejne že vláda tady není pro lidi . A pro koho tady Teda je??? Kdo je volil? Volili je amici nebo Ukrajinci ??? Veřejné se vysmiva lidem hlavně těm kteří je volili. Já jsem je Teda nevolila protože jsem pochopila jak jsou vyptlany a jak nic nevědí. A tak bych mohla pokračovat. Němcová. Jurecka Rakosnicek a ostatní jsou zaprodanci. Tak ať se starají jen o Ukrajince a ať si je nastehuji třeba k sobě domů. A nenutí lidi aby si je brali k sobě. Oni mají dost peněz aby je živili. A měli by víc jezdí mezi lidi, a věděli by co si o nich lidi mysli.

 • Plně souhlasím s panem ombucmanem. Aspoň někdo řekl pravdu o tom co si většina Čechů mysli. Nynější vláda kaslala na lidi před tím a teď ještě víc. Měli by vidět video v kterým je jasné kdo tahá za nitky. A komu tak Fiala a Pekarkovic mařena a Rusnaček tak vehementně lezou do jejich sedací soupravy A vůbec jim nedochází že jsou pouhým loutkama který jak už dosáhnou svého cíle pěkně pošlou do zadní části Amici takové vymastence teď potřebuji o kterých vědí že když bude třeba tak jim budou utirat i jejich americké zadky. Když tak hrozné chtějí pomáhat tak ať si nastehuji rodiny k sobě domů. Dostanou od státu 1000 Kč na prilepšenou. Fuj je mmi z nich na 🤑🤑🤑🤑. Jak se jim to nelíbí když jim konečně někdo řekne pravdu o tom co si o nich většina národa mysli. Jste ostudou našeho státu

 • Je to hnus co tady pročítám. Lidičky jeden malý dotaz. Vy opravdu chcete aby tady u nás vypukla válka.??? 😡😡😡😡

  Já plně souhlasím s tím co Orban prohlásil. Ano ať se jim pomůže, ale v humanitární pomoci a ne zbraněmi. Vem tě si k sobě uprchlíky z Ukrajiny nikdo vám v tom nebrání, ale nevystavujte naší malou zemicku zbytečnému konfliktu. Myslíte si že kdyby třeba Němci napadli ČR tak vám přijdou Ukrajinci nebo jiné státy pomoc ?? Myslím že by se na nás z vysoka vykašlali A součástna vláda nás takovému nebezpečí doslova vystavuje. A Fiala veřejné prohlašuje že jsme VE VÁLCE jeho slova. Fuj je mi z toho všeho na 🤑🤑🤑. Misto toho, aby se snarili všichni hlavouni o nějakou dohodu, tak nabadaji lidi k agresivitě. Lidi vzpamatuje se. A ví co tady komentujte a kriztizujete. Tak běžte na Ukrajinu vemte si samopal a zařaďte se do první linie v celé s celou naši vládou, když už jim poslala zbraně za tak nehoraznou cenu. A to je ten jejich důvod Aby se potom mohli vymluvit na to PROČ NEJSOU PRACHY. Nejdřív za vše mohl expremiér pan Babiš, že nejsou peníze. Pan Babiš asi mohl i zato, když si Fiala nebo jeho povedena pěti koalice blbě uprdli. no a teď bude výmluva Ukrajinská válka. Hmm a pro naše lidi tudíž prachy nebudou A oni si mezi tím pěkně v klidu nakradou sami sobě . Takže neodsuzujte někoho kdo především mysli na své lidi a národ.

  Jo klidně mě můžete poslat do patřičných míst ale řekla jsem jen svůj názor

 • No tak se ukázalo to co si celou dobu myslím. A to že vdova ppo mistrovi Karlu Gottovi je prostě zlatokopka která i kdy se z ní stala miliardářka, tak má pořád málo. Jaká ona je umělkyně ???

  I když sbbim způsobem zřejmě ano. Když dokázala přimět pana Gotta k tomu aby veškerý svůj majetek, který určitě není malý přepsal jen na ni. A nikde se třeba nepíše jestli nechal něco pro své vnuky. A to že ji spadl lehce nabitý majetek který si Mistr za celý svůj život vydělal svým talentem a pili, tak ji to spadlo do klína jak lusknuti prstů. Měla by se stydět. A když už ty peníze dostala tak by je měla věnovat nějaké potřebné nadaci pro děti nebo do zdravotnictví. Ještě jsem nikde nečetla že by paní Gottova založila nějakou nadaci kde by svimy financemi pomohla jiným. Více potřebným než je chuderka ona. Ano má dvě dcery, ale myslím si že ty hladem nikdy trpět nebudou a že jejich matka nikdy nebude muset vyplňovat papíry na příspěvek na bydlení. Ivano máte z ostudy kabát. Tímto jste pošpinila památku vašeho manžela a potvrdila že jste jen ubohá ZLATOKOPKA

  🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒