• Stanjura, rádoby ministr financí, ten neskutečný brzdič ekonomického úpadku ČR nám zřejmě na této fotografii ukazuje, že až budeme, no jak to jenom nazvat abych se zachovala slušně v rámci litery podmínek diskuze, takto vysoko v exkrementech, tak že potom snad již konečně uzná, že na to prostě nemá a že se zbytky jakéhosi vlastního svědomí, které snad ještě vlastní konečně odstoupí z postu MF..!

  Mám jedinou obavu, že než to tento diletant udělá, tak bude celá naše země ekonomicky, no zase ta zatracená litera podmínek diskuze..

  Hezký večer všem přítomným.

 • Za další dva měsíce (tedy od konce března tohoto roku, kdy byl schodek této vlády 166mld) tato vynikající vláda Petra Fialy (ODS) udělala ve státním schodku další dardu ve výši zhruba 105mld..

  Když jsem zde nedávno napsala, že se státní schodek ke konci roku tímto tempem bude pomalu ale jistě blížit ke schodku ve výši bilionu, málokdo tomu věřil..

  Jestli bude neschopný Stanjura, rádoby ministr financí chtít tímto stylem takto rychle šlapat na brzdu, tak pán Bůh do budoucna (do konce volebního období této vlády neschopů) s naší zemí..!

  Každý si snadno spočítá, jak by to na konci vládnutí této zoufalé vlády, tímto tempem a při tomto Stanjurou rychlém šlapání na brzdu ve finále vypadalo s naším státním schodkem..(?)

  Jestli by snad nestálo za úvahu, aby to tito současní vládní diletanti vzdali dokud je ještě čas.. Pokud jim to jejich čest, jestli tedy ještě nějakou po všech těch jejich eskapádách mají, vůbec dovolí..!

  Můj názor.

 • Upřímně řečeno mírný tělesný trest (třeba plácnutí přes zadek) je pro dítě někdy lepší, než mu něco desetkrát něco přikazovat a kdy Vás stejně neposlechne.

  Vychovala jsem s partnerem tři děti, nikdy jsme žádné velké tělesné tresty nepoužívali, ale je pravdou, že tu a tam, když zlobily a kdy po předchozím varování, že se tak může stát jedna přes zadek občas přilítla..

  A schvalovat takovýto zákon v době, když vidíme co všechno se děje na sídlištích, kdy se děti kolikrát chovají jako zvěř, jsou drzé, nevycválané, nevychované, sprosté, kdy jsou schopné napadnout i dospělého člověka, nemají před ničím a nikým respekt, ve dvanácti letech chodí se zapálenou cigaretou bez bázně a hany na veřejnosti, je dle mého názoru naprostý nesmysl..

 • To naše české zlato, zlatíčko Černochová (ODS) si není ani jistá, že potom všem co s Řehkou předvedli za politické divadýlko, jestli by s ním vůbec šla na pivo.

  Ten smrad, který se line po celé české zemi ať už z tohoto Černochovo-Řehkovského vládního konfliktu, nebo i z dalších jiných podobných konfliktů a kauz této vlády od počátku jejich vládnutí začíná být dle mého názoru celkem nesnesitelný..!

  Začíná to být tak nesnesitelné, že to musí být pro spoustu lidí v této zemi daleko víc frustrující, než nějaké kecy o tom, že jsme ve válce a co všechno nám podle Řehky od Rusů hrozí..

  Jsem jenom zvědavá, kam až to ve své diletantnosti tato vláda dotáhne.

  Budoucnost naší země nevidím zrovna v růžových barvách..

  Můj názor.

 • Já tedy také nejsem zrovna velkou příznivkyní toho, proč mají v naší zemi vlát samostatně ukrajinské vlajky bez doprovodu české vlajky, ale tyto překážky v Třebíči nemají vyjma barev nic společného s ukrajinskou vlajkou..

  Pokud je mi známo, UA vlajka - modrá nahoře, žlutá dole..!

  Ale mám vcelku pochopení pro lidi, kteří když vidí žlutou a modrou barvu pospolu, ať již jsou v jakémkoli pořadí, že jsou mírně řečeno podrážděni..

 • Lipavský, souputník do války ruku v ruce s Černochovou zřejmě po tom když zjistil, že má být Černochovou, která si to prostě zřejmě jednoduše vydupala (to naše zlatíčko) utraceno 60mld (?) za nákup vojenské techniky se rozhodl postavit Stanjurovi a nenechat si ani on oškubat o finance ministerstvo, kterému v současnosti šéfuje.

  Takto když budou ty vládní škrty pokračovat i nadále, tak z toho slavného vládního konsolidačního (ozdravného) balíčku nakonec zbude ve finále jenom to oškubání důchodců..

  A takto je to neustále.

  Sáhnout na peníze ostatním státním zaměstnancům, důchodcům to ano, to jim jde jako po másle.

  Ale nedej Bože jak se sáhne na peníze těmto vládním potentátům, tak je hned zle a nastane vzpoura. (Třeba v podání Lipavského)

  Můj názor.

 • Od začátku válečného konfliktu na UA nás neustále tato vláda přesvědčuje o tom, jak jsme ve válce. (Hlavně přímo premiérem této země Petrem Fialou za silné pomoci Lipavského a válkychtivé Černochové)

  No a teď nás i generál Řehka svými slovy ujistil, že tím, že jsme v NATO a že kdyby náhodou začal válečný konflikt mezi NATO a RF, tak že budeme jako ta naše malá zemička asi mezi prvními, kdo vojensky půjde spasit svět..

  Nerozumím válečné strategii, ale domnívám se, že než by se ta naše armáda o 100 generálech(?) a dvaceti(?) pěšácích (ironie) nadechla a rozhoupala, tak je dávno po válce, protože by jeden nebo druhý nejspíše zmáčkl to červené tlačítko a všichni by jsme i s tou celou naší slavnou armádou čučeli jako puci.

  No spíše by jsme už asi ani nečučeli..

  Můj názor.

 • Tak jsem si přečetla celý článek, mám z něj pocit, jako by se Fiala se značným zpožděním jenom z nějakého donucení omlouval za dalšího neschopného ministra jeho vlády, tentokráte Jurečku.

  Také jsem čekala, kdy padne jméno Babiš, že je to vlastně on, kdo za to vlastně může, protože na Babiše tato vláda svalí v podstatě úplně vše..

  Sice Babiše Fiala přímo nejmenoval, ale zmínka o dědictví v podobě nízké digitalizace rezortu dává tušit, že neschopnost Jurečky stejně tímto způsobem svaluje na Babiše..

  Jsou u vlády již nějakých 19 měsíců, proč s tou digitalizací rezortu již tedy sami nezačali, ptám se..?

  Odpovím si sama..

  Protože celou situaci podcenili, kdy navíc tomu všemu ještě vládne dle mého názoru neschopný Jurečka..

  Můj názor.

 • Dobře Novinky, byť si nejsem vědomá nějakého porušení podle Vás nějaké etiky ani ničeho jiného co se týká pravidel diskuze, napíši tedy své vyjádření trochu jinak.

  Podle mého názoru, velmi slabý premiér této současné vlády a jeden vůbec z nejslabších premiérů, kterého kdy naše země od listopadu 1989 měla, tedy Petr Fiala (ODS), nikdy nic neuhasí..!

  Bude stále kam vítr, tam plášť (což již několikráte v různých situacích předvedl), bude vždy jednat tak, jak to zrovna situace bude vyžadovat (ale jak se to hlavně bude jemu hodit), ale hlavně se neustále bude bát ne zrovna rozumně uvažující, nevyrovnané Černochové, kterou nebude schopen obětovat kvůli profesionálnímu vojákovi, který zcela jistě své věci jako profesionální voják rozumí nesporně lépe, než tato žena (Černochová) jednoznačně ovlivněna událostmi, které ve své funkci jednoznačně zřetelně nezvládá a která si ve své sebestřednosti zcela jistě myslí, že pobrala všechnu moudrost a že tak tedy tím může vládnout armádě profesionálních vojáků, který každý jeden z nich (včetně generála Řehky) je schopný ji s jejími znalostmi co se týká armády ji hravě strčit do každé kapsy své uniformy..!

  Tuším, že spor mezi profesionálním vojákem Řehkou a nekompetentní ministryní obrany Černochovou se brzy stejně vyhrotí..!

  Tak snad je to Novinky takto v pořádku..

  Můj názor.

 • A s tímto tato asociální vláda Petra Fialy (ODS) zřejmě jednoznačně počítá.

  Nejdříve vyhlásili a holedbali se jak je vše jednoduché, jak si každý občan ve finanční nouzi bude moci v klidu bez jakýchkoli problémů na ÚP přijít pro příspěvek na bydlení (na domácnost) a ouha, zase nám jenom lhali, což v podstatě u vlády Petra Fialy není nic neobvyklého..! (Mimo jiné na ÚP fronty dlouhé jak Lovosice, čekací doba 4,5,6 hodin i déle není nic neobvyklého..)

  No a když už zkusíte žádost na bydlení přes internet, po dvou hodinách zmizí v nenávratnu..

  Po přečtení celého článku jsem nabyla pocitu a dojmu, že celý systém žádosti o příspěvek na bydlení má spíše žadatele od něčeho takového rovnou odradit, což je nejspíše účelem této asociální vlády Petra Fialy, než aby tato cesta při žádosti o příspěvek na bydlení byla co nejjednodušší formou vyřízena.

  Vypadá to tedy tak, že sedmdesátiletý senior, než všechno toto vyřídí (pokud se mu to tedy vůbec podaří) a než se po všech těch peripetiích, které jsou v článku popsány při žádosti o příspěvek na bydlení k němu příspěvek na bydlení dostane, tak nejspíše dříve zemře..

  A to je u celého tohoto procesu při vyřizování příspěvku na bydlení asi zřejmě účelem celé této asociální vlády Petra Fialy..

  Můj názor.

 • Tak to je velmi, velmi smutná zpráva..

  Její nezaměnitelný chraplák a její celkový projev na pódiích nikdy neměl chybu a bude navždycky nenahraditelný..

  Čest Vaší památce, paní Tino Turner..

  Odpočívejte v pokoji Rocková babičko..

 • Včera Kaufland kuřecí prsní řízky kilo za 230,-Kč (?), česká vejce 5,70 Kč za kus, Sedlácký chléb kilový za 44 Kč, cibule kilo 37,-Kč.. A tak dále..

  Co se na tomto zlevnilo, skutečně netuším..(?)

  Občas sice něco dají do jednorázové slevy (jako třeba polská vejce za 3,-Kč kus), ale o tom se tedy v žádném případě nedá psát jako o nějakém závratném, nebo převratném dlouhodobém obratu cen potravin.

  Můj názor.

 • Je pro mne jako pro normálního člověka žijícího v naší krásné zemi naprosto nepochopitelné to, že se pod články tohoto zaměření sejde sorta rádoby demokratů, kteří začnou ve svých příspěvcích nejdříve lézt Američanům do análu a když jim normálně uvažující diskutující oponují tím, že je špatné mít na našem území jakoukoli cizí armádu, začnou je okamžitě urážet do rusofilcek, ruských noků, švábů, onucí, soudruhů a tak dále..

  Za těch 34 let po listopadu 1989 se naše společnost dle mého názoru nikam moc neposunula..

  Vlastně ano, blíže k zádeli..!

  Můj názor.

  Hezký večer všem.

 • Je naprosto nepřijatelné, aby velmi slabý premiér Petr Fiala (ODS) tento vládní problém sám nevyřešil..!

  Tak moc se tento věčně upocený poseroutka bojí o svojí moc, že není schopen vynikajícího vojáka podpořit a zachránit před hysterickou, psychopatickou, fanatickou a nekompetentní hlupačkou Černochovou (ODS) v rámci jejího odvolání ze strachu, aby mu nepadla vláda..?

  Tak moc se tento velmi slabý premiér Petr Fiala bojí, že nechá celou situaci dojít až tak daleko, že to bude muset řešit provládní prezident ČR, který do toho v podstatě nemá vůbec co mluvit..?

  Nebylo by snad lepší, aby už konečně velmi slabý premiér Petr Fiala začal řešit ten vládní smrad, který ve vládě již v podstatě zavání od začátku vzniku této vlády arogantních politiků, neumětelů a asociálů, okolo kterých jsou jenom samé skandály, skandální výroky, neuvěřitelný chaos a zmar...?

  CELÁ tato vláda Petra Fialy je naprostý zmar, chaos a zkáza pro naší zemi..!

  Můj názor.

 • Nadšení ve tvářích z obou doslova čiší. Navíc je z jejich tváří zcela čitelné, že jsou to velcí přátelé a že si určitě velmi dobře rozumí..

  Proč by jinak Řehka minulý týden podával rezignaci..?

 • Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Jak je vidět, tak Seznam je co se týká vlastenectví ve sportu opravdu unikát, kdy v podstatě odepisuje Českou republiku ještě dříve než zápas vůbec začal.

  Každý zápas začíná od nuly, vyhraje vždy ten lepší, někdy je k tomu samozřejmě potřeba i kus toho štěstí..

  Ale proč hned dělat ze Švýcarů mistry světa..?

  Vždyť na letošním šampionátu vyjma z mého pohledu ne úplně v pohodě hrající Kanady porazili v podstatě jenom samé outsidery..

  Věřím tomu, že naše hokejová reprezentace Švýcary porazí..!

  Můj názor.

 • Je dobře, že si ministr Válek již konečně uvědomuje, že výpadky léků brutálně ohrozily životy lidí.

  Doufám, že si ministr Válek také dostatečně uvědomuje, že k tomuto stavu velkou měrou přispěl hlavně on sám..

  Můj názor.

 • Jenom by mne docela zajímalo, co všechno stálo za Fialovým rozmluvením, když se rozhodnutý Řehka podat rezignaci pro neshody s Černochovou nechal Fialou přemluvit a rezignaci zřejmě tedy nepodal.

  Bude to zcela jistě čestný a zásadový voják, když si takto stojí za svým názorem..

 • Copak se asi stalo tak zásadního, že ten dříve Černochovou (ODS) tolik opěvovaný náčelník Řehka tak najednou rychle podává rezignaci..?

  Prý kvůli neshodám s ministryní Černochovou..

  Že už by mu konečně došlo, že se s touto nekompetentní fanatičkou, nebojím se napsat s duševně nevyrovnanou psychopatkou nijak nedá dohodnout a že sloužit pod ní je jeden velký průšvih a jenom cesta do pekel..?

  Řehka přesné důvody své rezignace oznámit nechce, není však divu..

  Trochu zaspekuluji.

  Ono kdyby z něj vypadlo to, co všechno se na MO ve skutečnosti děje, tak by to bylo zřejmě přinejmenším na odvolání Černochové a možná, že by se pod celou vládou mohla rozkývat i vládní židle.. Proto zřejmě ten velmi slabý premiér Petr Fiala (ODS) nechce Řehkovu rezignaci přijmout..

  Tolik spekulace..

  To, že Černochová není tak úplně kompetentní ministryně obrany ve veřejné prostoru již nějaký ten čas rezonuje.

  No, uvidíme jak bude muset být ten koberec nakonec velký, aby se všechno toto co se okolo Řehky začalo dít pod něj dalo zamést, ale hlavně aby se to pod něj také všechno vešlo.

  Můj názor.

 • Jen tak pro zasmání..

  Umíte si představit, jak by se Pavlovo PR a image drsného sympaťáka ještě více zvedla, kdyby s ním na tandemu do Bavorského Selbu na "tajňajčku" přijela i Čaputová..?

  To už by manželka Eva asi nerozdýchala..

  Hezký den všem.