Ano, zesnulý papež František vyvolal nevoli u mnohých z nás, bez toho, že bychom byli členy nějaké církve. Vyvolal těžkou nevoli a nesouhlas svým blahovolným a pošetilým přístupem k přijímání ilegálních migrantů ze zemí islámu , těch , kteří sem , do Evropy přicházejí proto, aby zde nastolili nadvládu islámu, aby z evropských zemí nadělali islámské chalífáty. Tak snad nový papež bude méně idealistický a méně pošetilý a bude více hájit naši kulturu, naše tradice , naše zvyky . Snad se postaví na stranu zdravého rozumu a proti islamizaci evropských zemí. A snad bude hájit rodinu, jako základ státu a každé civilizace, snad bude hájit pravdu, že pohlaví jsou pouze dvě, snad bude hájit skutečnost, že manželství je svazek muže a ženy .
Ano, je to chmurná vize. Ovšem obávám se , že nikoliv nereálná. Kombinace milionů ilegálních migrantů, většinou nezaměstnatelných , takových, kteří si pouze přišli pro štědré sociální dávky , nesmyslný a likvidační Green Deal a bruselské byrokracie a šikany , plus odstavení jaderných a uhelných elektráren, tedy nejvyšší nebo hned za ČR nejvyšší ceny energií je smrtící mix pro každou ekonomiku, tedy i německou
Jak se někdo dostane do exekuce ? Je to snad nějaká živelná pohroma jako povodeň ? Není . K exekuci se každý propracoval vlastním přičiněním. Proč máme těmto osobám přispívat na jejich dluhy ?
Snižování a sloučení těch veškerých dávek, příspěvků je jediná správná věc, kterou současná vláda udělala. Jak je možné, že evidentně zdravé osoby, ve věku 20, 30, 40 let nepracují a tráví celé dny civěním na TV, v hernách , posedávání a pořváváním v parcích, chlastem , pokuřováním ?
První krok současné vlády, se kterým lze souhlasit. Naši předkové říkali- kdo nepracuje, at´nejí. Samozřejmě to nemůžeme vztáhnout n důchodce, invalidy , atd , atd. Ovšem proč celoživotně podporovat osoby práce štítící, které jsou někdy od 18 let nezaměstnaní a jejichž jedinou činností kromě válení se před televizorem, vykuřování, požívání drog, chlastání, návštěv heren , krádeží už jenom nekontrolované plození dalších generací celoživotně nezaměstnaných.
6
Sledujících
0
Sleduje
6
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Zajímalo by mě, kdo to na ně nafízloval.
2 odpovědi