Ać nejsem pedagogem, tak se pokusím o soukromý vhled do článkem naznačené problematiky. Začnu tím, co vzbudí obrovský odpor, ale myslím sí, že je zcela na místě. Když chceš za peníze daňových poplatníků studovat zdarma, musíš jim za to něco recipročně nabídnout, třeba, že odučíš nějaké roky tam, kde to bude stát potřebovat. Dřív se tomu říkalo umístěnky. Za další musíš být adekvátně zaplacený,
není možné, aby ve státě platilo, máš VŠ, tak můžeš v podstatě pracovat na jakémkoliv místě s VŠ požadavkem, třeba jako státní úředník na městě, kraji či v
jiné organizaci a samozřejmě s vyšším platem a kratší pracovní dobou než jako učitel. A konečně učitel musí mít adekvátní ochranu před čím dál drzejšími žáky/studenty a jejich rodiči, tedy mít obdobné postavení jako kupř. záchranáři. Ono to má svojí logiku, vždyť v řadě případů učitelé zachraňují to co rodiče zanedbali, základní hygienické návyky, chování atd.,
To je nesmysl. Karel IV. chápal jak nebezpečný je pro Svatou říši římskou islám a muslimové, i když pro něho to byli Saracéni a Turci. Dokonce ve svém navrhovaném zákoníku Majestas Saracénům (muslimům) v zemích Koruny české zapovídal usazování pod ztrátou hrdla. On ten náš Otec vlasti vedle toho, že neměl rád muslimy, neměl stejně rád Židy a dokonce profitoval z židovských pogromů.
Nedávno jsem viděl video, kde si přichází rodič stěžovat učiteli, že mu fackuje dítě.
Učitel říká, že mu dítě sprostě nadává. Rodič kontroje tím, že se dítě fackovat nesmí.Učitel se omlouvá, že ho tedy fackovat nebude a udělá to jako kolegové. Napíše zápis a následně dopis na OSPOD a rodičům tohoto dítěte šáhnou na dávky. Video končí tím, že rodič častuje své dítě stejnými nadávkami, kterými dítě
častovalo učitele, a mlátí ho hlava nehlava. Jaké je z toho poučení? Žádné soudy nic nevyřeší, ale sebrat jim minimálně na rok dávky, aby museli rodiče do práce. Výsledek, žádná šikana už nebude a šikanátorky příjnou do školy pruhované jako zebry.
A s touhle sebrankou jsme teď v jedné partě - Evropské unii! Co taky od nich čekat!
Vždyť britští getlemani vymysleli koncentrační tábory a etnické čistky - v burských válkách na přelomu 19. a 20. stol v nich vyvraždili skoro polovinu obyvatelstva Oraňska a Traansvalu v jižní Africe. W. Churchill zde dokonce jako válečný dopisovatel britských novin navrhoval použití otravných plynů vůči Búrům, ještě že byl civilista! Jako antisemita nijak pomohl prchajícím Židům do GB, může za hladomor v Indii, kde pro potřeby armády odvezl co mohl a výsledkem tohoto drancování byla smrt hladem cca 2,5 až 3 mil. Indů (srovnání s holodomorem na Ukrajině ve 30. letech 20. stol.se nabízí) a vrcholem jeho politické oportunismu je pak zrada Poláků a vehnání milionů bývalých obyvatel Ruska do náručí Stalinovi popsané v tomto článku (nezapomeňme na Beneše a jeho zavírání očí při honu na tzv. "bělogvardějce" v Československu po r. 1945).
Není Němec jako Němec, stejně jako není Rakušák jako Rakušák. Vedle pátera Engelmara je to rakouský sedlák Franz Jägerstätter, který skončil pod gilotinou, protože odmítl bojovat za Hitlera. Jsou to ale i synové Ferdidanda d´Este a Žofie Chotkové, které Čechoslováci okradli o majetek s tím, že jsou válkychtiví Habsburkové, a světe div se.on je Hitler za jejich protinacistický postoj nechal zavřít také do KT Dachau.
Vážení předřečníci. K tomuto tématu je třeba se vrátit do let 69 až 79 n.l., kdy v Římě vládl císař Vespasianus, který římským jirchářům zdanil jejich kádě s močí, do kterých si ulevovali Římané, a oni v nich pak vydělávali kůže. Jeho syn Titus mu vyčítal, jak hluboce klesl, když zdanil "čůránky". Císař vzal hrst stříbrných sesterciů a strčil je synovi pod nos se slovy "Pecunia non olet! (Peníze nesmrdí!). Tak voco Vám jde!!! P.S. Čehúni vzpomeňte si ješte na své přísloví "Darovanému koňovi na zuby nekoukej!"
4
Sledujících
1
Sleduje
4
Sledujících
1
Sleduje
Za starých dobrých časů BRD a DDR platil v BRD "zákaz výkonu povolání" tzv. "Berusverbot" pro členy Komunistické strany Německa, dnes se k němu opět vrací. Ti tydýti jsou nepoučitelní. Až u nich převáží muslimové, tak bude totéž platit pro protestanty a katolíky.