Radomír Vatral

Mám moc rád dobromyslné lidi bez špetky závistí, nenávisti a hlavně miluji pozitivní ženy co se rády smějí, pečují o sebe a také o své bližní.

 • Editor publicistiky SZkomentoval
  Před 9 dny

  Ještě docela důležitá poznámka, která se už do textu nevešla. V Asii mají s kratomem staleté zkušenosti, vědí, jak jej užívat. Konzumují lokální prověřenou drť. V Česku nemáte nikdy stoprocentní jistotu, co přesně si kupujete. Je to jako s alkoholem a Indiány, když to schválně hodně přeženu. V Evropě měli lidé s pitím – byť s nespočetnými excesy a velkými škodami na zdraví – dlouhou zkušenost. Většina měla díky téhle kulturní praxi konzumaci pod kontrolou. Pro americké Indiány bylo ale setkání s alkoholem, se kterým neuměli zacházet, devastující.

  reagoval na Jan Stránský
  Před 9 dny

  Vůbec jsem neměl tušení že tenhle lék snad taky na bolavou duši existuje. Moc děkuji za článek, zkusím si ho sehnat jen znát ten správný zdroj co jej prodává třebas přes internet.

 • komentoval
  Před 11 dny

  Tohleto jde opravdu všechno mimo nás. Mocní ač už s jakékoli strany východu či západu se mezi sebou zas tiše dohodnou ve svůj prospěch.

 • komentoval
  Před 15 dny

  "Máme štěstí, žijeme si jako prasata v žitě". Předpokládám, že tímto výrokem měl Kalous na mysli "práci" v PS, které zasvětil svůj život a byl placen za bonmoty stovkami tisíc korun. Ale ne všichni mohou mít 80 tisíc a více. Kdo by dělal zdravotní personál, řidiče, prodavače, stavební dělníky, různé drobné živnostníky, kteří přežívají. Dal bych mu třeba jen průměrný plat a jestli by s tou třicítkou na měsíc dokázal splatit hypotéku, inkaso a domácnost. Musel by, ale zdržel by se podobných nesmyslů, ať nejsem vulgární.

  reagoval na Pavel Hubáček
  Před 15 dny

  Souhlasím pane Hubáček s vašim názorem jen prosím né všichni mají tu třicítku měsíčně jak jste zmínil to by se měli někteří obyčejní lidi docela fajn pokud samozřejmě nemají ty různé úvěry.

 • komentoval
  Před 17 dny

  Jodie Foster je úžasná originální herečka, stále krásná atraktivní žena a bude to asi tím že umí stárnout přirozeně a vůbec se nebojí nějakých vrásek. Moc se mi líbila kdysi v komediálním westernu s Melem Gibsonem Maverick kde to mezi Melem a Jodie krásně jiskřilo nebo sci fi Kontakt a samozřejmě taky v thrilleru s Anthony Hopkinsem Mlčení jehňátek. Přeji Jodie pevné zdraví a mnoho lásky za nás fanoušky.

 • komentoval
  Před 19 dny

  Tuhle krásnou sympatickou dívku už jsem viděl v jednom krátkém videu ale váš rozhovor se slečnou Tilly byl mnohem obsáhlejší více do hloubky takže děkujeme za něj.

 • komentoval
  Před 19 dny

  Zajímalo by mně koho má vlastně pan Soukup upřímně rád krom vlastní rodiny. Jak se zmínil ve svých narcistických pořadech které by se mohly jmenovat - Já jenom Já a nikdo jiný - tak on nemá rád ani naši snad nejlepší herečku paní Bohdalovou nebo zesnulou legendu pana Menšíka a mohl bych pokračovat dále.

 • komentoval
  Před 28 dny

  Keanu Reeves a Sandra Bullock se k sobě na stříbrném plátně nádherně hodili, že jsem jim to jiskření v každé vteřině záběru vždy uvěřil. Mimochodem Dům u Jezera patří podle mně skoro k nej. top romantickým filmům co jsem kdy viděl a hudba sira Paula McCartneyho s písní This never happened before to vše jen umocňuje.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Skvělá nezapomenutelná písnička, skutečný hit a taky skvělé informace co jsem nevěděl, Děkuji za ně. Jsem moc rád že jste pane Dědku taky zmínil tak trochu Jazzrockovou kultovní Steely Dan na nich jsem jednu dobu opravdu hodně ujížděl.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Mě osobně více zaujal SsangYong TIVOLI GRAND ještě kdyby měli větší výběr motorizací, je to docela škoda. S cenou Tivoli od 459 900 Kč nemá určitě moc konkurentů půjde tahle značka asi hodně s prodejností nahoru než čekat na naší tuzemskou Škodovku více než rok takže volba skoro jasná.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Přátelé tento krásný večer se hodně vyvedl a můžu jen pochválit pana prezidenta Zemana za jeho projev samozřejmě jak je u něj zvykem bez popsaného papíru. Párkrát jsem psal o panu Zemanovi docela nevhodná slova tak se chci za to vlastně omluvit. Myslím že všichni co medaili dostali si ji určitě s veškerou pokorou, úctou zaslouží. Děkuji za ten večer jsem na svou zem pyšný, hrdý na lidi které v srdci Evropy tady máme a měli.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Pan Fiala je inteligentní člověk ale nechápe skoro vůbec nic jen podkuřuje E.U. kteří už taky začínají myslet více realisticky na dobro své země. Jen se zaměřuje kdo demonstranty organizoval takže další falešný gól do branky demonstrantům aby snad mlčeli. Jsem proti Putinovi té zbytečné válce tam ta příčina všeho nastala ale taky nejsem zastáncem likvidace díky Bohu opravdové demokracie v Česku. Začněte prosím hovořit taky s lidmi co nesouhlasí s vaší politikou protože jste safra premiérem celé naší země a né jen vašich stoupenců co vás jen chválí že pomáháte druhým. Musíte taky začít pomáhat více vlastnímu národu a né jen stropovat ceny energií a dávat nějaké deštníky proti chudobě kde jsme se to dostali to už není normální jen kolaps skoro všeho.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Jsem moc rád že se nemusím rozepisovat nad Putinem a jeho bláboly, dost šikovných komentů to za mně hezky výstižně napsalo.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Žádný hybrid,žádný elektromobil jak krásně to zní. Vidíme sami že to jde udělat normální hezké auto za slušnou cenu a jedna perlička můj kamarád čeká už více než rok od Škodovky na své vysněné auto nebudu psát co je to za střední typ řadu ale není to nej téhle značky.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Ani jsem nevěděl že se tahle kráska vyráběla. Dávám jí hned do své virtuální garáže.

 • komentoval
  Před 1 měsícem

  Ta kombinovaná spotřeba v textu je hodně podobná mému dieselu co mám ve svém Mini One od Toyoty Yaris a to nemám žádný hybrid. Vlastně to slovo hybrid je vůbec hodně ošklivé, mohli vymyslet něco zajímavějšího pro ty jejich eko auta.

 • komentoval
  Před 2 měsíci

  Enya si žije určitě spokojeně ve svém sídle a nikde není psáno, dáno že musíte mít za každou cenu vedle sebe nějaký protějšek neb někdy přítěž. Ta holka v hudební branži hodně dokázala a určitě nemá potřebu v tomhle dnešním chaotickém světě se veřejně producírovat a to už nebudu moc psát o její dřívější kultovní domovské Irské skupině Clannad pro neznalé napsali hudbu ke skvělému seriálu Robin Hood roku 1984 který tehdy v Československé televizi vysílali.

 • komentoval
  Před 2 měsíci

  Italové vždycky uměli udělat nádherná auta, možná byly někdy hodně poruchová ale prostě ten WOW design to umí málokterá automobilka. Hezký článek ale to škaredé slovo EE....Elektromop a bůhvíco už raděj nevidět nedělá mi to dobře.

 • komentoval
  Před 2 měsíci

  Pokud Rusko použije jaderné zbraně a Amerika na to zareaguje tak si myslím že už nikoho z nás nebudou trápit vysoké ceny elektřiny nebo plynu, bohužel jako jednotlivci neznamenáme pro svět vůbec nic a nikdo si vašeho názoru nevšimne.

 • komentoval
  Před 2 měsíci

  Tady mi zcela dochází slova ale ty nejdůležitější tři rád napíšu. Dokonalé umělecké dílo.

 • komentoval
  Před 2 měsíci

  Škoda že se pan nejchytřejší Waters nenarodil v některé z komunistických zemí ve východním bloku. On totiž vůbec neví co byla a je totalita, Waters si žil jako prase v žitě někde na západě tak bych mu dal na doživotí azyl do Ruska aby okusil jak se žije v Putinovském ráji.