Já nevím, ale mám dojem, že současné oteplování je periodický cyklus přírody. Byla velká doba ledová, pak ledovce roztály a myslím, že v té době před několika tisíci lety tady snad člověk ani nebyl. Po teplém klimatu, které následovalo, přišla zase malá doba ledová a zase oteplování. Příroda si to reguluje sama.
Civilizace dnešní vyprodukuje 4% CO2 a přitom k fotosyntéze rostlin je potřeba minimu 2% CO2, aby mohly např. stromy produkovat kyslík.
Evropa se zbláznila. Baví mě, jak Trump nechce jednat s byrokraty z EU, ale s jednotlivými státy, které si Brusel nárokuje ovládat.
Doufám, že nastoupí vláda zdravého selského rozumu a ani v Evropě nebude pokračovat ten zelený nesmysl.
Ostatně, co dokázala celá slavná EU? Německo, Francie jsou v koncích, průmysl stagnuje, prostě Evropa je v úpadku. Děkujeme Ursulo, stačilo, odejděte
Leyenova téměř zlikvidovala Bundeswer a teď likviduje Evropu.
Havel měl jinou dost podstatné plus pro funkci prezidenta. Měl za sebou kriminál.
Až po Havla měli všichni prezidenti za sebou kriminál. Mezi těmi následníky by se našel, který by si ho taky zasloužil. Ta privatizace, rozkrádání a pozdější amnestie byla kriminální záležitost. Je jedno, že to nazývali tunelování, byly to prach sprosté zlodějny.
A v čem tu "podbízivost k bolševikům" u něho spatřujete? Ono je to v tomto ranku tak, že pokud posluchači či diváci o nějakého zpěváka či muzikanta nemají zájem, tak holt nechodí na jeho koncerty, nekupují jeho desky atd. A je naprosto jedno, co si o takovém zpěvákovi či muzikantovi myslí nějaká vláda, ať už je jakákoliv. Takže, v čem je na vámi zmiňovaná "podbízivost"?
Jezdili jsme na vystoupení jeho kapely do Kralup. U nás bylo vystoupení takových kapel bolševiky zakázané. Tak jedině dechová kutálka.
Trochu jsem ho znala. Slušný člověk byl, ale v politice nepoužitelný.
V politice je každý slušný člověk nepoužitelný. Všichni rozumní lidé z politiky zblbnou. Nad svědomím zvítězí stranická disciplína. Všichni ze stejné koalice mluví stejným jazykem jako naprogramování roboti. Dokonce už je tady doporučení, jak se koukat a hodnotit všechny události. Máme tady Foltinovo ministerstvo té jediné pravdy. Na diskuzích dostává demokracie na frak.
Neosvětlenou a ještě drzou překážku je nutné umravnit a ukázat jí morální převahu bitkařské povahy posilněné cca deseti panáky a marjánou.
A drzá překážka se má nechat umravnit, protože deset panáků a motorka je víc než koloběžka a má odpovídat: ano pane, ne pane, omlouvám se pane a lízat prach z bot a vůbec se nemá co bránit natož pak přišktit bitkaře až do exnutí.
Tak jste to myslel?
Vždyť i on byl pod vlivem. Ujel a neposkytl pomoc. Vyhýbal se vyšetřování a vlastně i soudu. Věděl proč to nechal celé na advokátku. Možná by měl s tou báchorkou problém.
Tímto zapeklitým případem se zabývali tři soudci odvolacího soudu, měli k dispozici spis se všemi potřebnými důkazy, z nichž dovodili výše uvedené a rozhodli jinak, než soud prvého stupně. To ovšem nevadí nějakému Novákovi - zjevně právnímu laikovi, který obsah spisu nezná - plácat blbiny....
To se soudci okresního a krajského soudu mýlili?
Aha, takže vás může honit po silnici, nadávat, urážet, fyzicky napadat a vy si to musíte nechat líbit jen proto, že...
..proč vlastně? Abyste ho náhodou nezabil, když vás už to fyzické napadání přestane bavit?
On byl koloběžkář neosvětlenou překážkou silničního provozu. Když byl na to upozorněn tak ho poslal někam. Jak to bylo dál tak to už je jednostranná účelová pohádka.
Jsem také důchodkyně a nestěžuji si. Je mi dobře., mohu si dovolit všechno, co potřebuji, a co jsme za totáče neměli a nemohli. Neházejte důchodce do stejného pytle, my důchodci nejsme sekta, co musí mít všichni stejný názor. Nesnáším, když se nadává na vládu, Je daleko lepší mít jistý důchod, než vyčerpat násilím státní rozpočet a pak po nás potopa. Ano, poslední valorizace nebyla velká, ale nadávat a vynucovat si peníze takovým způsobem je hanebné.
To je váš názor. Patrně máte nějaký důvod hájit tuto vládu. Já mám zase důvod být nespokojený s těmi Fialovými lži.
22
Sledujících
0
Sleduje
22
Sledujících
0
Sleduje
Evropa páchá řízenou sebevraždu. Bohužel ani nové volby do Evropského parlamentu na tom nic nezměnily. Na cestě do propasti hledá Leyenova jenom zkratku.