Z toho, že americká rozhodčí píská zápas USA, lze soudit, že ženský hokej je ve stejné fázi jako mužský kolem roku 1920, kdy tohle byla taky běžná praxe (byť šlo především o Kanadu). Konkurenceschopnost tomu odpovídá. Na prvních olympiádách byli rozhodčími dokonce i samotní hráči Kanady, i když samozřejmě ne ve vlastních zápasech.
Nejsem odborník, ale ta 8 mi vyšla jako 20, 5 a 39. Zohledňovat to, že kytka v rohu je společná pro dvě strany, je kravina, protože první kytka každé strany je v bodě 1, ne v bodě 0, takže to nehraje žádnou roli. Máte 20 kytek na té dlouhé straně a 15 na každé další. Nebo to můžete počítat jako 21 a 16 a pak čtyři odečíst, což je jaksi nadbytečné.
Ponechám stranou úvahy o 64 účastnících, ono je to už asi jedno, jestli 48 nebo 64. Pokud by to ovšem takhle rozšířili, měla by Evropa jako kompenzaci za poslední vydrbání požadovat minimálně 24 míst.
Největší hloupost je pořádat prvních pár zápasů v Jižní Americe, a pak zbytek přesouvat do Evropy. Myslím si, že člověk nemusí být génius, aby to v roce 2030 přiklepl Argentině s Uruguayí a 2034 Španělsku. A na nějakou Saúdskou Arábii se vykašlal. Pochopitelně nezohledňuju úplatky.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
V sezóně 2003/04 se za výhru rozhodně nedávaly 2 body. Baník získal titul a stačilo mu k tomu vyhrát 18 zápasů ze 30. Taky měl tehdy hodně výjimečnou soupisku, ze které pak vzešla řada reprezentantů zlaté éry našeho fotbalu.
1 odpověď