Klientská zónaENSeznam.cz

Jak to funguje

Cyril si pořídil čtyřnohého mazlíčka. A protože pro něj chce to nejlepší, hledá inspiraci na internetu.

Pomocí chytrých algoritmů Seznam dokáže sledovat chování anonymních uživatelů a propojit ho s našimi službami. Pokud někdo vyhledává klíčová slova jako třeba psí obojek nebo granule a zároveň navštěvuje články o psech, je to jasný signál, že jde o pejskaře.

O takové uživatele mají zájem například výrobci psích krmiv. Aby se jejich reklama zobrazovala, utkají se v aukci s jinými prodejci. Tu vyhraje firma s nejvyšším příhozem. V tomto případě firma Kostička.

Vše probíhá v reálném čase. Proto Cyril u článku o foxteriérech ihned uvidí reklamu na zdravé krmivo od firmy Kostička.

Proč RTB na Seznamu

Weby Seznamu týdně navštíví více než 95 % české internetové populace. Mezi nimi jsou pravděpodobně vaši stávající i potenciální zákazníci.
Buďte s námi u rozvoje jednoho z nejrychleji rostoucích odvětví online marketingu.

 • Máme vlastní data

  Díky vyhledávaní a dalším službám od Seznamu máme spoustu dat, která se dají využít pro vlastní pokročilé cílení.

 • Budete vidět

  Zakládáme si na vysoké vizibilitě našich formátů. Nezahlcujeme naše weby reklamou, máme speciální deal, kde garantujeme vizibilitu 80 % a více.

 • Bezpečné místo pro vaši reklamu

  Zakládáme si na kvalitě obsahu webů, u kterých zobrazujeme reklamu. Výběr webů do externí sítě se řídí etickým kodexem.

 • Rozšiřujeme prostor

  Počet impresí, které do aukce nabízíme, stále roste. V RTB se můžete zobrazit nejen na homepage Seznam.cz a našich dalších stránkách, ale také na stovkách webů externích partnerů.

 • Nové formáty

  Možnosti nákupu nových formátů neustále rozšiřujeme. V RTB umíme zobrazit branding, video, nativní reklamu, dynamické bannery anebo mobilní rich media.

 • Nadstandardní servis

  Vaše kampaně řešíme v Seznamu jako celek napříč reklamními kanály. Náš RTB tým vám připraví detailní návrh dat na míru, navrhne vhodné formáty a poradí kdykoliv v průběhu kampaně.