Klientská zónaENSeznam.cz

Reklamu na Novinky.cz vidí 3,17 milionů lidí týdně

Zasáhnete 80 % všech, kdo sledují online zpravodajství

Ukázka úvodní stránky Novinky.cz.

Proč inzerovat na Novinky.cz

 • Nejnavštěvovanější zpravodajský portál

  Novinky.cz navštíví týdně 3,17 milionů lidí, kteří si zobrazí 56 milionů stránek a přehrají téměř 2,5 milionu videí. Máte tak jistotu, že budete na očích.

 • Polovina čtenářů na mobilu

  52 % lidí brouzdá Novinkami z mobilu, to znamená 1,6 milionů reálných uživatelů za týden. Chcete-li zasáhnout pouze je, můžete svou reklamu zacílit čistě na mobilní zařízení.

 • Pokročilé cílení

  Reklamu můžete zacílit behaviorálně: podle zájmů, věku a pohlaví čtenářů. Na zařízení: jen na určitý operační systém, nebo dokonce typ mobilního telefonu. Mířit jen na vybraný region. Nebo ji nasadit do konkrétní rubriky či k článku, jehož téma souvisí s vaším produktem nebo službou. Cílená reklama je oproti necílené několikanásobně efektivnější.

 • Bannery, videoreklama i rich media

  Vedle bannerů se můžete prezentovat také reklamními spoty. Audiovizuální reklama vzbudí více emocí a ještě snáz utkví v paměti. Interaktivní reklamní formáty, tzv. rich media, zase člověku umožní si s reklamou hrát, spustit přímo v ní video nebo si prohlédnout galerii produktů. Tím se prohlubuje zážitek z reklamy samotné.

 • Pro budování brandu i zvýšení prodeje

  Na výběr máte z mnoha reklamních formátů různého umístění i velikosti. Některé se hodí na posílení povědomí o vaší značce, jiné prodávají.