Klientská zónaENSeznam.cz

Televizeseznam.cz baví každý týden 1,7 milionů diváků

Přehrají si 4 miliony videí. 55 % diváků Televizeseznam.cz jsou muži.

Ukazka Televizeseznam.cz

Proč inzerovat na Televizeseznam.cz

 • Nejnavštěvovanější česká internetová televize

  Původní pořady jako Výlety do minulosti, Kadeřnictví, Jak ušetřit, HitStory, U stánku a pohádky pro děti přilákají na Televizeseznam.cz více než 1,7 milionů lidí týdně.

 • Videoreklama funguje

  Audiovizuální reklama je ideální způsob, jak zvýšit povědomí o vaší značce. Napřímo osloví, vzbudí emoce, snáz utkví v paměti a ukáže to, co jinak neukážete. Máte-li jednou natočenu videoreklamu, není nic jednoduššího než ji umístit na internet.

 • Pokročilé cílení

  Vaši reklamu můžeme pustit u konkrétního pořadu či epizody. Díky podrobné sociodemografii víme, jaké pořady sleduje jaké publikum. Cílit můžete také behaviorálně: podle zájmů, věku a pohlaví diváků.

 • Vysoká „dokoukanost“

  Reklamu na Televizeseznam.cz nepřeskočí v průměru 40 % diváků.

 • Na počítačích, v mobilech i chytrých televizích

  Televizeseznam.cz je nejen webová stránka, ale také aplikace pro mobily a tablety a nově i pro chytré televize. Všude tam může být vaše reklama.

 • Promo pořady i product placement

  Své zboží a služby můžete po domluvě propagovat i neotřelými způsoby. Mohou se objevit jako product placement. Dává-li to smysl, věnujeme vám dokonce epizodu některého z existujících pořadů, nebo vyrobíme na míru celý pořad. Můžeme vám natočit i samotný reklamní spot.

 • Téměř dvě pětiny uživatelů na mobilu

  40 % lidí brouzdá na Televizeseznam.cz z mobilu, to znamená více než 689 tisíc reálných uživatelů za týden. Chcete-li zasáhnout pouze je, můžete svou reklamu zacílit čistě na mobilní zařízení.