Hronov
Před 4 měsíci
Informace o konání silničního cyklistického závodu „Silniční Sudety 2023“, který se jede tuto neděli dne 21.5.2023. Jedou se dva závody, dlouhá trasa 171 km (start v 10:00 hodin) a krátká trasa 104 km (start v 10:10 hodin). 
Prosíme občany, ať jsou ostražití, řídí se pokyny pořadatelů a policistů, hlídají si děti a domácí zvířata, nevstupují a nevjíždějí do jízdní dráhy cyklistům, apod.
Trasa:
Start: Broumov, Mírové náměstí – Otovice – Polská republika – Božanov – Martínkovice – Broumov – po sil. II/303 do Police n/M – Bělý – Machov – Nízká Srbská – Vysoká Srbská – Zlíčko – Zálesí – Hronov – po hlavní II/303 do Velkých Petrovic – Petrovice – Maršov n/M – Žďár n/M – Česká Metuje – Dědov – Javor – Teplice n/M, křiž. Rybárna – zde se dělí trasy na dlouhou a krátkou:
Krátká trasa: Lachov – Bohdašín u Teplic – Jetřichov – Hynčice – Heřmánkovice – Janovičky – Benešov – Olivětín – křiž. Velká Ves – Broumov, ul. V Kopečku – Cíl: Broumov, Mírové náměstí
Dlouhá trasa: Adršpach – Krčmov – Hodkovice – Janovice – Vernéřovice – Vápenka – Stárkov – Bystré -  Krkavčina – Horní Kostelec – zde po II/567 do Rtyně v Podkrkonoší – Odolov – Černou lesní cestou na Radvanice – Chvaleč – Krčmov – Adršpach – Teplice n/M a dále stejně jako po „krátké trase“ do Broumova, Mírové náměstí, kde je opět cíl.