Před 1 rokem
V pondělí 25.03.2024 budou započaty stavební práce v ul. Karla Čapka a ul. Sadová v Králíkách z důvodu kompletní rekonstrukce povrchu vozovky a chodníků.
Termín úplné uzavírky výše uvedených ulic bude od 25.03.2024 do 13.09.2024.
Stavební práce budou prováděny ve třech etapách: 
• V první etapě dojde k odfrézování stávajícího asfaltového povrchu, a to v celém rozsahu dle přiložené situace. 
• Ve druhé etapě dojde ke kompletním stavebním pracím v úseku od čp. 305 po křižovatku u čp. 316 v ul. Karla Čapka. 
• Ve chvíli, kdy začne pokládka nové dlažby druhé etapy, spustí se současně třetí etapa spočívající v kompletních stavebních pracích v místě od křižovatky u čp. 316 v ul. Karla Čapka po začátek ul. V Aleji. 
 
Pracovníkem odpovědným za organizování a zabezpečení akce je pan Jan Hasenöhrl, tel. č. 725 178 091. Tohoto prosíme kontaktujte v případě jakýchkoliv dotazů ohledně průběhu stavby. 

Za případné komplikace ohledně výše uvedených stavebních prací se Vám omlouváme