Před 1 měsícem
Klub dôchodcov oznamuje účastníkom zájazdu na Moravu, že odchod autobusu bude v sobotu 23.mája 2026 o 5:15hod. z Vyšného konca. Prosíme účastníkov, aby prišli včas.