Před 1 měsícem
V rámci akce „Odlož mobil v knihovně“ se v roztocké knihovně sešlo více než 100 vysloužilých zařízení. Díky tomu jsme získali 2. místo mezi středočeskými městy nad 6 000 obyvatel a odměnu 10 000 Kč. Děkujeme všem účastníkům a máme radost, že Roztočáci přistupují k elektroodpadu zodpovědně.