Zprvu váhali, ale pak nabídku výhodně investovat přijali. Dvojice z Olomoucka přišla o dva miliony
Před 14 minutami
Policistům na Olomoucku se přišli ve středu svěřit nezávisle na sobě hned dva lidé, kteří podlehli svodům podfukářů. Ti jim nabízeli výhodné investování. Přestože oba váhali, nakonec se rozhodli nabídku využít. Dohromady přišli o více než dva miliony korun.





















































































































































