Arogance v gynekologických ordinacích: Svlečte se od pasu dolů a důstojnost nechte v čekárně
Před 17 minutami
Mnoho žen odchází z gynekologické ordinace s pocitem, že jejich otázky obtěžují a jejich obavy nikdo nebere vážně. Proč se v prostředí, kde by měl být respekt samozřejmostí, stále setkávají s arogancí, shazováním a mocenskou převahou?













































































































































