Háj ve Slezsku

Háj ve Slezsku

Okres Opava, Moravskoslezský kraj
Ve spolupráci 
s Munipolis a Galileo Corporation
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 dnem

    Omezená půjčovní doba hájecké knihovny v srpnu 2026

    Pondělí 3. 8. 2026 12:30 - 16:30 Od 10. 8. - 21. 8. 2026 Pondělí 12:30 - 16:30 Úterý 8:00 - 12:00 Středa 12:30 - 16:30 Čtvrtek zavřeno Pátek 8:00 - 12:00 Sobota 29. 8. 2026 zavřeno

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 4 dny

    Hlášení 27. - 31.07.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 8 dny

    Pečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace hledá do svého týmu: Pracovník/ce v sociálních službách – pečovatel/ka / asistent/ka

    Více informací v příloženém letáku

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 11 dny

    Hlášení 20. - 24.07.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 11 dny

    Podpora v prodejně SÁMOŽKA 24/7 bude prodloužena

    Informace o prodloužení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 13 dny

    Uzavření lékárny ve dnech 23. - 24.7. 2026

    Lékárna v Háji ve Slezsku bude ve dnech 23. a 24.07.2026 uzavřena.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 20 dny

    V Dolním Benešově bylo nalezeno jízdní kolo. Majitel ať se přihlásí na MěÚ Dolní Benešov, sekretariát, tel. 553 651 285/kl.6, nebo 724 135 406.

    Nález kola.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 21 dny

    Hlášení od 07.07.2026 do 12.07.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 26 dny

    Čistírna peří v Kozmicích

    Oznamujeme občanům, že pojízdná provozovna „Modrá Avie“ bude nabízet čištění peří a šití prošívaných přikrývek v areálu technického dvoru v Kozmicích na ulici Hlavní 47 ve dnech od 7. do 9. července 2026. Službu si můžete objednat osobně na místě v Kozmicích nebo na telefonním čísle 608 456 666.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 26 dny

    SÁMOŽKA 24/7 ve Lhotě je otevřena

    Ve středu proběhlo otevření nové samoobslužné prodejny SÁMOŽKA 24/7 ve Lhotě. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat, seznámit se s fungováním prodejny a podpořit tento nový projekt. Pro ty, kteří se otevření nemohli zúčastnit, přikládáme několik fotografií ze slavnostního otevření.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 27 dny

    Omezení provozu 08.07.2026 od 14:00 hodin.

    Obecní úřad informujeme, že ve středu 8. 7. 2026 od 14:00 hodin bude z provozních důvodů uzavřen matriční úřad, agenda evidence obyvatel a sekretariát. V uvedené době nebude prováděno ověřování podpisů a listin ani vydávání výpisů z Czech POINTu. Děkujeme za pochopení.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 27 dny

    Uzavření sekretariátu a evidence obyvatel 07.07-14.07.2026

    Obecní úřad oznamuje, že v termínu 7. 7. – 14. 7. 2026 bude sekretariát obecního úřadu z provozních důvodů uzavřen. V neodkladných záležitostech je po předchozí telefonické domluvě zajištěn zástup na matrice. Tel. 553 773 322, kl. 4. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 29 dny

    Hlášení 29.06. - 03.07.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Otevření samoobslužné prodejny ve Lhotě od 01.07.2026

    Dnes (tj. pátek 26.06.) budou všem domácnostem ve Lhotě doručeny do poštovních schránek informační letáky k nové samoobslužné prodejně SÁMOŽKA 24/7, která bude otevřena 1. července 2026 v 16:30 hodin.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Zmrzlina na náměstí v Háji ve Slezsku pátek 26.06. od 09:00

    Zítra 26.06. bude od 09:00 na náměstí v Háji ve Slezsku přistaven stánek se zmrzlinou paní Komárkové. ????

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Změna otevírací doby pošty 30.06.2026

    V úterý 30.06.2026 bude pošta otevřena pouze dopoledne v čase 08-11:00 hodin.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Uzavření stavebního úřadu v termínu od 30.06 do 03.07.2026

    Uzavření stavebního úřadu v termínu od 30.06 do 03.07.2026 z provozních důvodů. Zástup u technika obce.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Grilované makrely fotbalové hřiště 25.06.2026 od 17:00 hodin

    Restaurace na hřišti Vás srdečně zve na grilování makrel opět ve čtvrtek 25. 6. 2026 na fotbalovém hřišti v Háji ve Slezsku. Začátek akce je v 17:00. Přijďte si užít odpoledne s rodinou a přáteli!

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Hlášení 22.06 - 26.06.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Uzavření lékárny v pátek 26.06.2026

    V pátek 26.06.2026 bude lékárna v Háji ve Slezsku uzavřena.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Hlášení 15. - 19.06.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Hlášení 08. - 12.06.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 měsícem

    Hlášení 01. - 05.06.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 2 měsíci

    Hlášení 25. - 29.05.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 2 měsíci

    Hlášení 18. - 22.05.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 2 měsíci

    Hlášení 11.05 - 15.05.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 2 měsíci

    CHODNÍKY 2025

    Chodníky - ulice na Hájku

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 2 měsíci

    Hlášení 04.05. - 08.05.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    AUTODOPRAVA JAMKA A RÝČ

    Pro více informací https://jamkaaryc.cz/, tel. +420 603 22 34 88.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Hlášení 27.04. - 01.05.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Hlášení 20. - 24.04.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Příměstský tábor Play and Speak Camp Dolní Benešov

    Více informací v příloze

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Nadace ČEZ

    Realizaci projektu s názvem Úprava autobusové zastávky v blízkosti ZŠ a MŠ Háj ve Slezsku podpořila Nadace ČEZ.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Osázení stromů podél silnice Jilešovská III/4678

    Osázení stromů podél silnice Jilešovská III/4678

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Zpětný odběr elektrozařízení provozovaného společností ELEKTROWIN

    Obec Háj ve Slezsku je smluvně zapojena do systému zpětného odběru elektrozařízení provozovaného společností ELEKTROWIN a.s. Tato společnost provozuje kolektivní systém pro zpětný odběr, zpracování, využití a odstranění odpadních elektrozařízení.

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

    Národní plán obnovy - projekt

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Financování vybavenosti rekonstruované budovy Domova pro seniory Ludmila

    Financování vybavenosti rekonstruované budovy Domova pro seniory Ludmila, p.o., ul. Poddubí č.p.7, Háj ve Slezsku-Smolkov

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Výstavba cyklostezky Háj ve Slezsku (Lhota) – Mokré Lazce

    Výstavba cyklostezky Háj ve Slezsku (Lhota) – Mokré Lazce

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Nová zásahová technika pro Jednotku sboru dobrovolných hasičů Smolkov

    Nová zásahová technika pro Jednotku sboru dobrovolných hasičů Smolkov

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Hlášení 13. - 17.04.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Zlepšení přeshraniční spolupráce ČR - SR

    Zlepšení přeshraniční spolupráce ČR - SR

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Výstavba cyklostezky podél silnice III/4676

    Výstavba cyklostezky podél silnice III/4676

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Rekonstrukce chodníků a zvýšení bezpečnosti chodců

    Rekonstrukce chodníků a zvýšení bezpečnosti chodců

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Chodník podél ulice Slezského odboje

    Chodník podél ulice Slezského odboje

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Herní prvky pro MŠ

    Herní prvky pro MŠ

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Chodník v ulici Bezručova

    Chodník v ulici Bezručova

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Virtuální učebna na ZŠ

    Virtuální učebna na ZŠ

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Rekonstrukce hasičské zbrojnice

    Rekonstrukce hasičské zbrojnice

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Modernizace a rozvoj pobytových služeb sociální péče DS LUDMILA

    Modernizace a rozvoj pobytových služeb sociální péče DS LUDMILA

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Hlášení 07. - 10.04.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 měsíci

    Hlášení 30.03. - 03.04.2026

    Hlášení rozhlasem

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 4 měsíci

    Hlášení 23. - 27.3.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 4 měsíci

    Hlášení 16. - 20.03.2026

    Hlášení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 rokem

    Rekonstrukce veřejného osvětlení

    Rekonstrukce veřejného osvětlení

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 1 rokem

    Poskytnutí podpory v rámci projektu Hasičský fond – POVODEŇ 2024

    Poskytnutí podpory v rámci projektu Hasičský fond – POVODEŇ 2024

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 2 roky

    Vybavení fotbalových hřišť - dotace

    Vybavení fotbalových hřišť - dotace

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 2 roky

    Pořízení ochranných zvýrazňujících prvků chevron pro vozidla JSDH Háj ve Slezsku - Lhota

    Pořízení ochranných zvýrazňujících prvků chevron pro vozidla JSDH Háj ve Slezsku - Lhota

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 roky

    Tisková zpráva TJ Háj ve Slezsku

    TJ Háj ve Slezsku oznamuje realizaci projektu: „Vybavení kabin nábytkem 2022“

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 roky

    Partner akce

    Rozsvícení vánočního stromu 2022 Háj ve Slezsku

     Komentáře
  • Háj ve Slezsku
    Před 3 roky

    Pořízení nového dopravního automobilu

    "Pořízení nového dopravního automobilu pro jednotku požární ochrany sboru dobrovolných hasičů"

     Komentáře
Reklama