Zavřít
Loučka

Loučka

Okres Zlín, Zlínský kraj
  • Valašské zprávy

    V Loučce u Vizovic roste kaple s největší zvonohrou v Česku

    Před 12 dny
    Malá obec Loučka u Vizovic se brzy zapíše do mapy celé republiky. Vzniká zde architektonicky výjimečná kaple sv. Jana Pavla II. s největší zvonohrou svého druhu v Česku.
     Komentáře
  • Magazín Patriot

    Kaple sv. Jana Pavla II. v Loučce získá největší zvonkohru v republice

    Před 13 dny
    Architektonicky výjimečná kaple sv. Jana Pavla II. v Loučce u Vizovic získá od Zlínského kraje 800 tisíc korun. Dotace pomůže dokončit instalaci unikátní zvonohry se 40 bronzovými zvony, která bude největší svého druhu v České republice.
     Komentáře
  • itvs24.cz

    V Loučce u Vizovic vzniká unikátní kaple s největší zvonohrou v České republice

    Před 17 dny
    V Loučce u Vizovic žije kolem 500 obyvatel. Už brzy se však o této nenápadné obci na Zlínsku bude mluvit po celé zemi a možná i za jejími hranicemi. Vzniká zde totiž architektonicky výjimečná kaple sv. Jana Pavla II. s unikátní zvonohrou, která bude největší svého druhu v České republice. Poděkování za záchranu před vypálenímPříběh kaple se začal psát už před lety, kdy se místní rozhodli vybudovat kapli sv. Jana Pavla II. jako poděkování za záchranu Loučky na konci druhé světové války, kdy obec unikla vypálení nacisty.
     Komentáře
  • Zlín

    V Loučce u Vizovic vzniká unikátní kaple s největší zvonohrou v ČR

    Před 17 dny
    Poděkování za záchranu před vypálením Příběh kaple se začal psát už před lety, kdy se místní rozhodli vybudovat kapli sv. Jana Pavla II. jako poděkování za záchranu Loučky na konci druhé světové války, kdy obec unikla vypálení nacisty.
     Komentáře
  • CNN Prima News

    Pekařina jako umění: Kam vyrazit za 100 let prověřeným pečivem na Ostravsku?

    Před 3 měsíci
    Čerstvě upečený chléb s vláčným středem a křupavou kůrkou. Chleby, které jsou z žitného kvasu bez umělých přísad, jsou navíc i zdravé. Takové peče už více než 100 let pekárna v Doubravě na Karvinsku. Další, o dost mladší podnik, který ale i tak peče tradičním způsobem, se nachází v Ostravě.
     Komentáře
Reklama