Mírová pod Kozákovem

Mírová pod Kozákovem

Okres Semily, Liberecký kraj
Ve spolupráci 
s Munipolis a Galileo Corporation
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 13 dny

    INFORMACE - Ohledně podvodných útoků

    VAROVÁNÍ - Podvodné útoky za účelem vylákání finančních prostředků. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 26 dny

    POZVÁNKA SK MÍROVÁ POD KOZÁKOVEM

    SK Mírová zve všechny fanoušky na oslavu vítězství. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 měsícem

    JAK CHRÁNIT SEBE I OSTATNÍ V HORKÝCH DNECH

    Přežijte vedro - desatero. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 měsícem

    RALLY BOHEMIA 2026

    Přehled uzavírek na Rally Bohemia 2026. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 měsícem

    UZAVÍRKA SILNICE III/2832 Mírová pod Kozákovem - Rohliny

    Uzavírka silnice III/2832 Mírová pod Kozákovem - Rohliny změny na lince. Více informací v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 měsícem

    UZAVÍRKA SILNICE III/2832 TURNOV ROHLINY

    Oznámení o plánované uzavírce silnice III/2832 Turnov Rohliny - Z DŮVODU OPRAVY. ÚPLNÁ UZAVÍRKA - 17.8.-23.8.2026 ČÁSTEČNÁ UZAVÍRKA - 18.6.-28.8.2026 Více informací v přiložené mapce.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 měsícem

    Vítězství SK Mírová pod Kozákovem v okresním přeboru ve fotbale 2025 - 2026

    Vítězství SK Mírová pod Kozákovem v okresním přeboru ve fotbale 2025 - 2026

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 měsícem

    RALLY BOHEMIA 2026 (RZ Kvítkovice)

    Souhlas dopravního úřadu s uzavírkou v souvislosti s Rally Bohemia 2026 (RZ Kvítkovice). Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 2 měsíci

    OMEZENÍ SPOTŘEBY PITNÉ VODY

    Žádáme naše občany, aby omezili spotřebu pitné vody. Zejména napouštění bazénů a zalévání trávníků způsobuje nedostatek vody. Děkujeme za pochopení.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 2 měsíci

    PRODEJ OBECNÍCH AUTOMOBILŮ A POJÍZDNÉHO VÝSUVNÉHO ŽEBŘÍKU

    Obec Mírová pod Kozákovem bude prodávat formou elektronické aukce osobní automobil kombi FORD TRANSIT, nákladní automobil MULTICAR M 26 LD a pojízdný výsuvný žebřík. Bližší informace: Aukční firma VeaCom s.r.o.- www.veacom.cz

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 2 měsíci

    SBÍRKOVÝ TRANSPARENTNÍ ÚČET

    Obec Mírová pod Kozákovem zřídila sbírkový transparentní účet ve prospěch rodiny Kaiserových a paní Krolmusové z Kvítkovic č.p. 4, kterým z velké části vyhořel dům. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 2 měsíci

    APLIKACE ZÁCHRANKA V LK

    Aplikace Záchranka v LK nově s rozšířenými funkcemi.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 4 měsíci

    KOMPOSTÁRNA MALÝ ROHOZEC

    Kompostárna Malý Rohozec otevírá 23.března 2026 a upravuje otevírací dobu. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 7 měsíci

    Reakce ke stanovisku k výstavbě přeložky silnice I. třídy I/35

    Reakce na obdržené vyjádření z Ředitelství silnic a dálnic.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 7 měsíci

    INFORMACE O VEŘEJNÉ SBÍRCE

    Představení sbírky - pomoc pro dva autistické chlapečky. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 7 měsíci

    Třídění a sběr odpadů

    Třídění a sběr odpadů v obci Mírová pod Kozákovem.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 7 měsíci

    Odpadové hospodářství v obci Mírová pod Kozákovem za rok 2024

    Odpadové hospodářství v obci Mírová pod Kozákovem za rok 2024.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 7 měsíci

    INFORMACE O ZMĚNÁCH JÍZDNÍCH ŘÁDŮ OD 14.12.2025

    Informujeme Vás o připravovaných změnách ve veřejné dopravě v Libereckém kraji s platností od neděle 14. prosince 2025. Kompletní informace a přehled změn je v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 9 měsíci

    OZNÁMENÍ O POSKYTNUTÍ DOTACE Z LK

    Oznámení o poskytnutí dotace z LK na opravu místních komunikací v obci Mírová pod Kozákovem.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 9 měsíci

    ZMĚNA TEL. ČÍSEL FÚ - TURNOV

    Dne 1.10.2025 dochází na Územním pracovišti v Turnově Finančního úřadu pro Liberecký kraj k zásadní modernizaci hlasových služeb. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 10 měsíci

    PŘIPOMÍNKY K PŘELOŽCE SILNICE I/35 TURNOV-ÚLIBICE

    Připomínky k přeložce silnice I/35 Turnov - Úlibice a odpověď z Ředitelství silnic a dálnic. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 10 měsíci

    POZVÁNKA - TURNOV POMÁHÁ PEČUJÍCÍM

    Pozvánka na kruh pečujících. Město Turnov ve spolupráci s Městskou knihovnou realizuje unikátní projekt podpory rodinných pečujících. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 10 měsíci

    POSKYTNUTÍ ÚČELOVÉ DOTACE Z DOTAČNÍHO FONDU LIBERECKÉHO KRAJE - POŽÁRNÍ OCHRANA

    Oznámení o poskytnutí účelové dotace z Dotačního fondu LK - Požární ochrana.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 11 měsíci

    TURNOV POMÁHÁ PEČUJÍCÍM

    Město Turnov ve spolupráci s Městskou knihovnou realizuje na území města Turnov a jeho blízkého okolí unikátní projekt podpory rodinných pečujících. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 11 měsíci

    NÁLEZ KLÍČŮ

    Před OÚ Mírová pod Kozákovem byly nalezeny klíče. Více informací na OÚ.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    ENVIRONMENTÁLNÍ VYÚČTOVÁNÍ

    Obec Mírová pod Kozákovem v roce 2024 odevzdala ke zpětnému odběru 6 300 kg vysloužilého elektrozařízení. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    OZNÁMENÍ O POSKYTNUTÍ DOTACE NA SOCIÁLNÍ SLUŽBY

    Oznámení o poskytnutí dotace na poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu z rozpočtu LK z finančních prostředků Ministerstva práce a sociálních věcí na rok 2025.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Výroční zpráva Policie ČR

    Výroční zpráva Policie ČR o bezpečnostní situaci v obci Mírová pod Kozákovem v roce 2024. Více v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Vánoční besídka + posezení "LIštičky"

    od 15:30 pro rodiče a děti ze třídy Lištiček

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Vánoční besídka + tvoření a posezení "Zajíčci"

    od 15:30 pro rodiče a děti ze třídy Zajíčků

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Vánoční besídka + posezení "Medvídci"

    od 15:30 pro rodiče a děti ze třídy Medvídků

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Betlém v Přepeřích

    pro 2. třídu Medvídků

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    O veselém vánočním stromečku

    Divadlo Koloběžka - pro všechny děti od 11:00 hodin v MŠ

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Noční ZOO - hudebně divadelní představení

    od 9:00 hodin v MŠ pro všechny děti: Mgr. Plovajková

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Sněhuláček - 1. třída Lištiček a 2. třída Medvídků

    výroba vánoční ozdoby v Bělé u pana Klacka

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Mikuláš, čert a anděl

    Návštěva s nadílkou dobrot ve 12:15 v naší MŠ pro všechny děti. Děti, které půjdou po obědě si vyzvedněte až ve 12:40.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ ZA ROK 2023

    Odpadové hospodářství v obci Mírová pod Kozákovem za rok 2023. Více informací v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    TRADIČNÍ SETKÁNÍ SENIORŮ

    Setkání proběhne v pátek 6. prosince 2024 od 14:00 hod. v sokolovně ve Vesci. Více informací v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU

    Bude ve středu 27.11.2024 od 16:30 hod. u Mateřské školy na Chutnovce. Více informací v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    VÁNOČNÍ TĚŠENÍ

    ZŠ Bělá Vás zve na Vánoční těšení. Více informací v příloze.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 1 rokem

    Rozsvícení vánočního stromu před MŠ

    společné adventní vystoupení dětí od 16:30

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 4 roky

    POSKYTNUTÍ ÚČELOVÉ DOTACE Z DOTAČNÍHO FONDU LIBERECKÉHO KRAJE - POŽÁRNÍ OCHRANA

    Oznámení o poskytnutí účelové dotace z Dotačního fondu LK - Požární ochrana.

     Komentáře
  • Mírová pod Kozákovem
    Před 6 roky

    NOVĚ - virtuální prohlídka

    Virtuální prohlídka obce Mírová pod Kozákovem

     Komentáře
Reklama