Zavřít
Písařov

Písařov

Okres Šumperk, Olomoucký kraj
  • Hanácká Drbna

    Dva lidé v březnu zemřeli při nehodách v Olomouckém kraji. Letos je už šest obětí

    Před 14 dny
    Na silnicích Olomouckého kraje v březnu zemřeli dva lidé, od začátku roku si nehody v regionu vyžádaly už šest životů. Kromě pětašedesátiletého muže, který zemřel při nehodě několika aut na začátku března u Bukovic na Šumpersku, jde o pětačtyřicetiletou ženu, jež se na konci měsíce střetla v Olomouci s osobním autem.
     Komentáře
  • Olomoucký Report

    Březen byl krvavý. Na silnicích zemřelo více lidí než loni

    Před 17 dny
    V březnu zemřeli při dopravních nehodách na silnicích v Olomouckém kraji dva lidé, loni se březen obešel bez obětí. Kromě pětašedesátiletého muže, který zemřel při nehodě několika vozidel na začátku března u Bukovic na Šumpersku, jde o pětačtyřicetiletou ženu, jež se na konci měsíce střetla v Olomouci s osobním autem.
     Komentáře
  • Hanácká Drbna

    Tragický střet u Bukovic: policie pátrá po svědcích, zejména z bílého Volkswagenu

    Před 1 měsícem
    Ve středu brzy ráno přišel na silnici I/11 nedaleko Písařova na Šumpersku při dopravní nehodě o život pětašedesátiletý muž, policisté se obracejí s prosbou na pomoc na případné svědky. Důležité informace o tragické události by mohla poskytnout především posádka bílého vozu Volkswagen Tiguan.
     Komentáře
  • Olomoucký Report

    Policie hledá svědky tragické nehody na Šumpersku

    Před 1 měsícem
    V souvislosti se středeční tragickou nehodou u Bukovic na Šumpersku hledá policie svědky, kteří v době havárie místem projížděli. Při ranní nehodě tří aut mezi Bukovicemi a Červenou Vodou zemřel pětašedesátiletý muž. Stál před osobním autem odstaveným na okraji silnice, do kterého zezadu narazila projíždějící dodávka. Svědci by podle policistů mohli okolnosti nehody objasnit, sdělila dnes ČTK mluvčí policie Miluše Zajícová.
     Komentáře
  • Hanácká Drbna

    Smrtelná nehoda na Šumpersku. Muže smetlo odstavené auto po nárazu dodávky

    Před 1 měsícem
    Dnes před šestou hodinou ranní došlo na silnici u Bukovic na Šumpersku k nehodě tří vozidel se smrtelnými následky. Pětašedesátiletý muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, když do odstaveného osobního auta, před kterým se pohyboval, narazila zezadu dodávka.
     Komentáře
Reklama