Konec známek v prvních třídách se blíží. Nové hodnocení má dětem vrátit chuť učit se
Před 12 hodinami
„A bude to na známku?“ Jedna z nejčastějších otázek ve školních třídách. Na některých školách ale ustupuje do pozadí. Děti se víc soustředí na to, co už umí a v čem se mohou zlepšit. Právě takový přístup k hodnocení se má v příštích letech dostat do prvních a druhých tříd a změnit se má i podoba vysvědčení. Proč je to krok vpřed a proč samotné známky mohou brát dětem motivaci k učení?

