Certifikovaná školení a kurzy maderoterapie u Czech Academy for Maderotherapy.

skoleni-maderoterapie.cz

 • Před 8 měsíci

  ŠKOLENÍ MADEROTERAPIE TĚLA S CERTIFIKACÍ

  Nabízíme individuální školení v rámci celé České republiky i na Slovensku v délce 6 - 8 hodin. Vše, co potřebujete k absolvování kurzu, je již zahrnuto v ceně. To zahrnuje sadu válečků, odborné učební materiály a certifikát.

  Odkaz  

 • Před 8 měsíci

  MADEROTERAPIE

  Odkaz  

  Připravte se na neuvěřitelnou cestu objevování krásy prostřednictvím jedinečného zážitku - maderoterapie. Maderoterapie je moderní technika využívající speciálně navržené dřevěné nástroje k dosažení úžasných výsledků. Maderoterapie pomáhá redukovat celulitidu, zlepšovat lymfatický systém, formovat tělo a zlepšovat kvalitu pokožky.

  Představujeme Vám maderoterapii - jedinečný způsob péče o tělo, který využívá síly dřeva k dosažení ohromujících výsledků.

  Maderoterapie je masážní technikou spojující dávné tradice s moderními principy. Spočívá v použití speciálně navržených dřevěných nástrojů jako jsou různé druhy válečků a další masážní pomůcky stimulující lymfatický systém těla. Maderoterapie má schopnost modelovat postavu, zlepšovat pružnost pokožky a redukovat celulitidu. Ale maderoterapie není jen o vnější kráse. Je to také cesta k hlubšímu pocitu pohody a relaxace. Na naší stránce Vás provedeme světem maderoterapie a ukážeme Vám, jak využít sílu dřeva k dosažení zdraví a krásy. Zjistíte, jak funguje maderoterapie a jaké jsou její hlavní výhody.

  Odkaz  

 • Před 8 měsíci

  CZECH ACADEMY FOR MADEROTHERAPY

  V Czech Academy for Maderoterapy můžete absolvovat kvalitní školení a kurzy zaměřené na různé techniky maderoterapie. Začátečníci i zkušení maséři najdou v našich kurzech vynikající volbu pro získání celého souboru dovedností a znalostí z oblasti maderoterapie.

  Snažíme se našim klientům poskytnout příjemný a bezpečný prostor podporující ducha společného učení a respektu. Využijte této příležitosti a získejte jedinečný zážitek a kvalitní školení v Czech Academy for Maderotherapy.

  Odkaz  

 • Před 8 měsíci

  CERTIFIKOVANÁ ŠKOLENÍ A KURZY MADEROTERAPIE

  Získejte nejnovější know-how v oblasti maderoterapie a osvojte si nejefektivnější techniky pro boj s celulitidou a redukcí váhy.

  Po úspěšném absolvování kurzu nebo školení u Czech Academy for Maderotherapy získáte prestižní certifikát, který osvědčí Vaše dovednosti v poskytování maderoterapeutických ošetření.

  Tento certifikát je důkazem Vašeho přínosu jako maderoterapeuta, který je schopen poskytovat kvalitní maderoterapii těla nebo pleti.

  Odkaz