Já tomu věřím, protože svého času v USA prováděli průzkum a objevili starý telegrafní kabel , první telegraf na světě byl v USA, a kabel je důkazem.
Dozvěděli se to Rusové , kopali doma a nic.
Hrdě však vyhlásili do světa, že první bezdrátový přenos se uskutečnil v Rusku.
Mám po tátovi knížku - RUSKÉ OBJEVY A VYNÁLEZY, (dostal ji k jakémusi výročí), kde se dokazuje, že vše se objevilo v Rusku. Dokonce i první letadlo na světě, na parní pohon, i s vyobrazením na jásající davy. Tu knihu opatruji jako vzácnou relikvii na dobu naštěstí minulou. Nevěřícím nechám do ní klidně nahlédnout.
„Maroko neodmítlo žádnou pomoc, takto bychom věc neměli prezentovat. Maroko je suverénní a ono samo může určit to, jaké jsou jeho potřeby, a tempo, jakým chce, aby se na ně reagovalo,“ uvedla.
Ti ouřadové, co o tom rozhodují, to jsou úplná jelita !
Dal bych je k mezinárodnímu soudu a za mříže !
Ti co pomocodmítli, ti ji nepotřebují.
Takže pane Martínku, napsal jste nám hezky, jak tento stát brzdí důchodci. Jen vám jaksi nedošlo, že většina důchodců před relativně krátkou dobou byla mladá a perspektivní. Mohou snad za to, že zestárli? Dokonce i vám se jednou stane, že už budete mít odpracováno a možná i těch 46 let jako já. Napíšete potom článek o důchodcích, kteří jsou brzdou rozvoje? Pochybuji. Proč to tedy děláte teď? Copak člověk je jen stroj na produkci nadhodnoty? Není snad senior stejně hodnotný jako mladí? To jste měl na mysli při tvorbě svého článku? Důchodci nejsou vítězi ekonomické soutěže. Důchodci už mají soutěž za sebou. „Listina základních práv a svobod předpokládá existenci takového systému zabezpečení ve stáří a při nezpůsobilosti v práci, který bude schopen poskytovat potřebným osobám přiměřené hmotné zabezpečení,“ konstatovali před 13 lety ústavní soudci.Tato přiměřenost by podle nich měla uspokojovat nejen životní potřeby penzistů, ale i to, že lidé se jako plátci pojištění podílejí na vytváření zdrojů, ze kterých se penze vyplácejí.My důchoci jsme se celý svůj pracovní život na vytváření těchto zdrojů podíleli. Nyní, když už nemůžeme, jsme pro vás přítěží?
Listina základních práv a svobod je součástí našeho ústavního pořádku. Váš článek tento dokument zpochybňuje.
Namítnete, že se prodlužuje doba dožití. Ano, to je pravda. Ale jaká je doba dožití ve zdraví?
Čeští muži se dnes dožívají v průměru 76 let. Zdraví je ovšem podle průzkumu Eurostatu opouští už v 61 letech. Zbylých 15 let žijí se závažnou nemocí . Ženy žijí déle – 82 let – ale i je zdraví opouští, v průměru v 62 letech.
Proč to Martínek píše? Protože je za to královsky odměňován Jidášským grošem.
S kde je progresivní milion chvilek? Asi se to jejich chlebodárcům hodí. Češi na sobě nechají dříví štípat ale až pohár trpělivosti přeteče, v ulicích budou hořet auta a bude všude sklo z rozbitých výloh budou tito chytrolíni (včetně vlády) mektat cosi o teroristech, populistech a podvratných živlech (nejlépa z Ruska).
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
Neurážím lidi, každému se to vrátí. Ale mně se vrátilo mládí. Moc jedné skupiny lidí, která si myslela, že to vyhraje. Prohrála.Lidem došla trpělivost. Proč mi to napadlo, nevím, ale jen jsem slyšela, my řekli, my to tak uděláme. my.my.my a vybavilo se mi to.
1 odpověď
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
A kdo nejde s námi jde proti nám!