• ruSSáku táhni, raději budu mít pošlapané svobody z júesej, nežli z cccp!!!

  Nic jste nepochopil, jde vidět, že vás média dobře zpracovala, já nepodporuji žádnou "stranu" a jen upozorňuji na to, že vše co se děje je jen na odlákání pozornosti a zavedení "total control" a už to začalo, pěkně potichu...

 • Ruská válečná lodi, ty už budeš vědět, kam....

  Nic jste nepochopil, nepodporuji zde "nikoho" a vše co se děje je na odlákání pozornosti a zavedení "total control"

 • Už jste vy chcíplopsi přejmenovali "Otevřeme Česko" na "Otevřeme Česko Putinovi"?

  Nic jste nepochopil, nepodporuji žádnou "stranu" jen upozorňuji na to, že vše co se děje je jen na odlákání pozornosti a zvedení "total control" který už začal...

 • A pokud mě ten konflikt nezajímá vůbec co by vlastenec tak jsem vyhodnocen jako prorus 🤣

  Přesně, něco jak když jsou tady "odmítači" (ti lépe informováni o rizicích "fuckcín" atd.) a "přijímači" xD (ochotně slepě poslouchat co se jim řekne)

 • Je důležité vyjádřit, že slušní lidé podporují Ukrajinu.

  Návštěva diskuzí na Novinkách vytváří zdání, že většina podporuje fašistické Rusko.

  Naštěstí to je jen optický klam.

  Probuďte se.. Zneužitá chřipka, kdy kovid byl předvoj a zástěrka, teď je to Rusko s Ukrajinou = to vše pro odvedení pozornosti při zavedení TOTAL CONTROL, který už začal probíhat...tyto praktiky už probíhají. Začalo to v pátek 25.2. "vypnutím" webů, který nejde ruku v ruce jediné propagované pravdě = kdy jakékoli publikování článků se řídí Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Listina základních práv a svobod..

  Začíná boj proti dezinformacím a novodobá cenzura. Stejně jako to začalo v ČR, děje se to už v SK a postupně všude kolem. Tímto krokem vlád se ukazuje, že tam, kde schází argumenty - tam přichází umlčování a že se tahá za nitky a všichni politici jsou loutky..

  Politika nic nevyřeší, nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší. Veškerá politika je pouze divadlo.. Všechny státy jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované... není důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv.

  Ještě jednou: přichází umlčování, tahá se za nitky z vyšších míst, kdy všichni politici jsou jen loutkovodiči a to vše probíhá na odlákání pozornosti, kdy toto vše bylo naplánováno a už se tiše zavádí "total control"..

  A to, co se děje na Ukrajině, ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den..

 • Zneužitá chřipka (tady pozor, ten Spike protein je velmi reálný ..a co vyrábí "vakcíny"?..), teď je to Rusko s Ukrajinou = to vše pro odvedení pozornosti při zavedení TOTAL CONTROL, který už začal probíhat...

  Politika nic nevyřeší, nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší. Veškerá politika je pouze divadlo.. Všechny státy jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované... není důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv.

  Vše je divadlo, které nás má rozptýlit, kdy už potichu zavádí totální systém kontroly = totalitní praktiky už probíhají. Začalo to v pátek 25.2. "vypnutím" webů, který nejde ruku v ruce jediné propagované pravdě.

  Tady dodám, že jakékoli publikování článků se řídí Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Listina základních práv a svobod, takže se jedná "opět" o pošlapání lidských práv a ústavy!

  Začíná boj proti dezinformacím a novodobá cenzura. Stejně jako to začalo v ČR, děje se to už v SK a postupně všude kolem. Tímto krokem vlád se ukazuje, že tam, kde schází argumenty - tam přichází umlčování a že se tahá za nitky a všichni politici jsou loutky..

  To co se teď děje na Ukrajině, ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den! Proto bychom měli ke všem konfliktům přistupovat stejně. Stejně o nich informovat, stejně pomáhat.

  A ještě dodám, že další "vakcíny" budou až na podzim - žádné teď v březnu ani na jaře nebudou. Co dalšího nastane na podzim? A pandemický zákon běží, totální kontrola probíhá, potichu, odvádí se pozornost a lidi jsou stále slepí a spí...ORWELL CITY začíná.

  T.K.

 • Ten dvojí metr přístupu politiků ke konfliktu RUS-UK je do očí bijící. Vypadá to, že politici chtějí ČR zatáhnout do války co nejrychleji. Zase se hraje podle not NWO.

  Podle mě ORWELL už začal.. Cenzura je tady, kdy kovid byl jen předvoj a zástěrka k tomu všemu ....

 • A přijde tvrdá DIKTATURA a CENZURA!Bude bída a hlad,ale kvůli vládě nedostaneme z Ruska ani zrno!Potom si vzpomeňte na Babiše,kterému jsem psal,aby pomohl všem zemědělcům neboť obilí se bude platit zlatem!A to rozkradli pravé strany dnešní vlady-72 tun zlata vyměnili za německé,,dluhopisy, které mají cenu toaletního papíru!!!!!!Proč to mladí chtějí bojovat proti Rusku a ne proti politickým mafiim které slouží nacistům!?

  ...Všechny dodávky fosilních paliv, jako je např. ropa a zemní plyn se pozastaví. Sluneční nebo větrnou energii nelze přímo přeměnit na umělé hnojivo. Tady žádná přímá konverze neexistuje. Naopak, zemní plyn a další fosilní paliva se přímo přeměňují na umělá hnojiva, kdy se to nazývá "Haberův proces" (byla vytvořen v roce 1908) a je pravděpodobně nejdůležitější chemickou reakcí pro výživu lidstva při současné úrovni populace!

  N2 (dusík) + 3 H2 (vodík) = 2 NH3(amoniak)

  = Jedná o přeměnu vzduchu na umělé hnojivo spojením se ZEMNÍM plynem. Kapalný plyn, co nám podsouvají od ze západu od US takto nefunguje.

 • ...Zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší. Veškerá politika je jen divadlo... veškeré země jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované... není žádný důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv jiným. To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho zavedli systém kontroly:

  Totalitní praktiky už probíhají. Začalo to v pátek 25.2. (stejně jen dočasným) "vypnutím" webů - kdy jakékoli publikování článků se řídí Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Listina základních práv a svobod.

  Začíná boj proti dezinformacím a novodobou cenzura. Tímto krokem vlády ČR se ukazuje, že tam, kde schází argumenty, tam přichází umlčování.

  Fake news jsou označovány "jiné" názory, nehodící se k jediné pravdě. A "fast čekeři" jsou dobře placení lháři.

  To co se teď děje na Ukrajině, ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den! Proto bychom měli ke všem konfliktům přistupovat stejně. Stejně o nich informovat, stejně pomáhat.

  A nová generace mládeže, která teprve nastupuje do školy… jak vyjdou ze školy, nebudou mít žádný výchozí bod. Nebudou mít ponětí, jaké to je být svobodný, jaké to je být skutečný člověk. Chytrý systém je nový světový řád. A politicky nikdo nás z tohoto nedostane s revolucí nebo jakoukoliv fyzickou akcí, jakýmkoliv svržením systému, nebo dosazením lidí do funkcí nebo vytvořením nějakého hnutí.

  A dodám, že další "vakcíny" tady budou až na podzim - žádné teď v březnu a na jaře nebudou. Co dalšího nastane na podzim? Pandemický zákon už běží

 • SLÁVA!! Snad jediný pozitivní vliv ruské okupace. Ekoteroristi se probouzejí, že závislost na tak vychc... dodavateli opravdu není dobrý nápad. SLÁÁÁVA!!!

  Ono celý ten green deal, když EU je zdrojem asi 7 % emisí na světě, je nesmysl. Asi jako když v půlce bazénu je čůrání zakázáno a v té druhé dovoleno.

  Špatně .. asi takto: všechny dodávky fosilních paliv, jako je např. ropa a zemní plyn se pozastaví. Už teď chcou zavřít zemní plyn s Ruskem. Sluneční nebo větrnou energii nelze přímo přeměnit na umělé hnojivo!!

  Totiž, žádná přímá konverze neexistuje. Naopak, zemní plyn a další fosilní paliva se přímo přeměňují na umělá hnojiva, kdy se to nazývá "Haberův proces" (byla vytvořen v roce 1908) a je pravděpodobně nejdůležitější chemickou reakcí pro výživu lidstva při současné úrovni populace!! Jedná o přeměnu vzduchu na umělé hnojivo spojením se zemním plynem. A zdůrazňuji ZEMNÍM PLYNEM.

  A ten kapalný plyn, co nám podsouvají od ze západu od US takto nefunguje.

  Už nyní se "Lodě se snaží vyhnout Černému moři kvůli riziku války. Již nyní dochází k narušení dodavatelských řetězců."

  Nikolaj Gorbačov, předseda Ukrajinské obilnářské asociace, potvrdil, že v důsledku zablokování námořních tras v Černém moři se ceny pšenice a kukuřice pravděpodobně zvýší o 20-30 %.

  Ještě horší vyhlídky má Phin Ziebell, zemědělský ekonom z Reserve Bank of Australia, který tvrdí, že přerušení dodávek z černomořské oblasti ovlivní dostupnost potravin na celém světě!

  Dejte si 1+1 dohormade, kdy proběhne "depopulace" na více frontách..Bude zinscenovaný nedostatek potravin a bude to zbraní (spolu se smrtícími genetickými vakcínami) k dosažení celosvětové depopulace vyvoláním hladomoru, hladu a sociálních nepokojů. Nejrychlejším způsobem, jak dosáhnout světového hladomoru, je přerušit dodávky umělých hnojiv! Tedy zemní plyn.....

 • Musí se především investovat do větru, fotovoltaiky a vodíkových systémů.

  Špatně .. Zemní plyn a další fosilní paliva se přímo přeměňují na umělá hnojiva. Nazývá se to "Haberův proces" . Byla vytvořena v roce 1908 a je pravděpodobně nejdůležitější chemickou reakcí pro výživu lidstva při současné úrovni populace: N2 (dusík) + 3 H2 (vodík) = 2 NH3(amoniak). Jjedná o přeměnu vzduchu na umělé hnojivo spojením se zemním plynem.

  A ten kapalný plyn, co nám teď podsouvají od "ochránců" z AMERIKY takto nefunguje...

 • Tak už i zdejším ruským švábům musí být jasné, kdo je agresor...

  Amerika .. Rusku právě došla se Západem trpělivost, ale ne za poslední dobu, ale za posledních 30 let od rozpadu Sovětského svazu. Operace na Ukrajině je prezentace síly ruské armády, je to ukázka síly ruské armády, je to varování západu, jak efektivní a smrtonosné jsou ruské údery a zbraně.

  Když bude na Ukrajině trvalý válečný stav, Ukrajina se nikdy nestane členem NATO. USA potřebují novou válku v Evropě.

  Rusové přežijí i sankce z Bílého domu a sluhů Američanů v Evropě (ČR včetně).

  A o sankcích proti Rusku je rozhodnuto dopředu, i kdyby válka nebyla! Nord Stream 2 je definitivně u ledu, Berlín nebude odporovat USA a neuvede ho do provozu. A v Evropě ceny plynu vyletí do astronomických výšin, občané to zaplatí ze svých kapes. A co udělá Gazprom? Přetočí pár kohoutů na plynovodech, plyn který neprodá v Evropě, prodá Číně.

  == A nejrychlejším způsobem, jak zastavit dodávky umělých hnojiv, je zastavit dodávky fosilních paliv, jako je ropa a zemní plyn! Sluneční nebo větrnou energii nelze přímo přeměnit na umělé hnojivo! Přímá konverze neexistuje. Naopak, zemní plyn a další fosilní paliva se přímo přeměňují na umělá hnojiva. Nazývá se to "Haberův proces" . Byla vytvořena v roce 1908 a je pravděpodobně nejdůležitější chemickou reakcí pro výživu lidstva při současné úrovni populace: N2 (dusík) + 3 H2 (vodík) = 2 NH3(amoniak). Jjedná o přeměnu vzduchu na umělé hnojivo spojením se zemním plynem.

  A kapalný plyn, co nám teď podsouvají od "ochránců" z AMERIKY takto nefunguje. Sankce opět zůstanou bez efektu a Evropa zjistí, že USA nemají dostatek zkapalněného plynu ani pro sebe!

 • "Lodě se snaží vyhnout Černému moři kvůli riziku války. Již nyní dochází k narušení dodavatelských řetězců."

  Situace na Ukrajině se rychle vyhrocuje. Nikolaj Gorbačov, předseda Ukrajinské obilnářské asociace, potvrdil, že v důsledku zablokování námořních tras v Černém moři se ceny pšenice a kukuřice pravděpodobně zvýší o 20-30 %.

  Ještě horší vyhlídky má Phin Ziebell, zemědělský ekonom z Reserve Bank of Australia, který tvrdí, že přerušení dodávek z černomořské oblasti ovlivní dostupnost potravin na celém světě.

  == A nejrychlejším způsobem, jak zastavit dodávky umělých hnojiv, je zastavit dodávky fosilních paliv, jako je ropa a zemní plyn! Sluneční nebo větrnou energii nelze přímo přeměnit na umělé hnojivo! Přímá konverze neexistuje. Naopak, zemní plyn a další fosilní paliva se přímo přeměňují na umělá hnojiva. Nazývá se to "Haberův proces" . Byla vytvořena v roce 1908 a je pravděpodobně nejdůležitější chemickou reakcí pro výživu lidstva při současné úrovni populace: N2 (dusík) + 3 H2 (vodík) = 2 NH3(amoniak). Jjedná o přeměnu vzduchu na umělé hnojivo spojením se zemním plynem.

  A kapalný plyn, co nám teď podsouvají od "ochránců" z AMERIKY takto nefunguje. Sankce opět zůstanou bez efektu a Evropa zjistí, že USA nemají dostatek zkapalněného plynu ani samy pro sebe, natož pro Evropu.. ==

 • Velice fundovaný příspěvek. Ano, emoce a nadávky, urážení, do diskuzí nepatří. Před vaším vyjádřením klobouk dolů. Díky. ❤️

  Díky .. Takže, nejprve si naši politici znepřátelí jeho největšího producenta v Evropě, Rusko, zablokují si nový plynovod (nordstream2), a potom kvůli krizi lidem napaří extrémní evropské tržní ceny! A co uhlí? Nejprve zavřou doly na Ostravsku, vytunelují je, připraví lidí o práci a potom na Ostravsko dováží uhlí z Austrálie! Ruský medvěd udělá pořádky na Ukrajině, kdy válka na Ukrajině být nemusela, kdyby USA se o ní nesnažily dnem i nocí. Jenže ta válka bude bez škod. Ruské precizní údery zničí jen vojenské body a techniku. Američané už teď prohráli.

  PS: Ruská armáda by se do Prahy dostala za 3 dny. A Fiala s Pekarovou by dostali americký Gulfstream a odletěli by do exilu v USA, jako další lutky a rodina šéfa ukrajinského parlamentu už dnes nad ránem... 🙂

 • Všechny souvislosti je třeba pochopit!

  1) Když bude na Ukrajině trvalý válečný stav, Ukrajina se nikdy nestane členem NATO. USA potřebují novou válku v Evropě. Rusové přežijí i sankce z Bílého domu a sluhů Američanů v Evropě (ČR včetně).

  Rusko bojuje o předsíň Ruska, o Ukrajinu.

  2) A o sankcích proti Rusku je rozhodnuto dopředu, i kdyby válka nebyla!

  Nord Stream 2 je definitivně u ledu, Berlín nebude odporovat USA a neuvede ho do provozu. A v Evropě ceny plynu vyletí do astronomických výšin, občané to zaplatí ze svých kapes. A co udělá Gazprom? Přetočí pár kohoutů na plynovodech, plyn který neprodá v Evropě, prodá Číně.

  4) Vcelku důležitý bod: proběhne "depopulace" na více frontách..:

  Nejrychlejším způsobem, jak zastavit dodávky umělých hnojiv, je zastavit dodávky fosilních paliv, jako je ropa a zemní plyn! Sluneční nebo větrnou energii nelze přímo přeměnit na umělé hnojivo! Přímá konverze neexistuje. Naopak, zemní plyn a další fosilní paliva se přímo přeměňují na umělá hnojiva (nejprve na čpavek) velmi účinnou metodou, kterou prostě nelze srovnávat se "zelenou energií". Nazývá se "Haberův proces" . Byla vytvořena v roce 1908 a je pravděpodobně nejdůležitější chemickou reakcí pro výživu lidstva při současné úrovni populace:

  N2 (dusík) + 3 H2 (vodík) = 2 NH3(amoniak)

  = V podstatě se jedná o přeměnu vzduchu na umělé hnojivo spojením se zemním plynem.

  !! A ten kapalný plyn, co nám teď podsouvají od "ochránců" z AMERIKY takto nefunguje !! Sankce opět zůstanou bez efektu a Evropa zjistí, že USA nemají dostatek zkapalněného plynu ani samy pro sebe, natož pro Evropu !!

 • Proč plkáte tak málo? Ještě něco přidejte zatímco hrozí 3. světová.

  Musíte pochopit souvislosti celkově ..

  O sankcích proti Rusku je rozhodnuto dopředu, i kdyby válka nebyla.

  Nord Stream 2 je podle všeho definitivně u ledu, Berlín nebude mít sílu odporovat USA a prostě ho neuvede do provozu.

  V Evropě ceny plynu vyletí do astronomických výšin, občané to zaplatí ze svých kapes. A co udělá Gazprom? Přetočí pár kohoutů na plynovodech a plyn, který neprodá v Evropě, prodá Číně. S Ruskem nyní mají výborné vztahy.

  Sankce opět zůstanou bez efektu a Evropa zjistí, že USA nemají dostatek zkapalněného plynu ani samy pro sebe, natož pro Evropu!!

  A ten kapalný plyn, co nám teď podsouvají od "ochránců" z AMERIKY takto nefunguje! A uživit tolik miliard lidí jinak nejde .. Proto proběhne depopulace na více frontách!

  Když bude na Ukrajině trvalý válečný stav, Ukrajina se nikdy nestane členem NATO. USA potřebují novou válku v Evropě.. Rusové přežili Stalingrad, přežijí i sankce staříka z Bílého domu, přežijí i sankce lokajů a slouhů Američanů v Evropě. Rusko bojuje o předsíň Ruska, o Ukrajinu. A není to Rusko, které má co ztratit. Skrze předsíň chce vtrhnout do obýváku Ruska a celý ho vyrabovat.

 • PLYN...:

  Bude zinscenovaný nedostatek potravin a bude to zbraní (spolu se smrtícími genetickými vakcínami) k dosažení celosvětové depopulace vyvoláním hladomoru, hladu a sociálních nepokojů. Nejrychlejším způsobem, jak dosáhnout světového hladomoru, je přerušit dodávky umělých hnojiv!

  Žádné umělé hnojivo = žádné potraviny.

  A nejrychlejším způsobem, jak zastavit dodávky umělých hnojiv, je zastavit dodávky fosilních paliv, jako je ropa a zemní plyn!! Sluneční nebo větrnou energii nelze přímo přeměnit na umělé hnojivo!

  Přímá konverze neexistuje. Naopak, zemní plyn a další fosilní paliva se přímo přeměňují na umělá hnojiva (nejprve na čpavek) velmi účinnou metodou, kterou prostě nelze srovnávat se "zelenou energií". Nazývá se "Haberův proces" = a většina světové výroby umělých hnojiv je soustředěna na tento chemický proces. Byla vytvořena v roce 1908 a je pravděpodobně nejdůležitější chemickou reakcí pro výživu lidstva při současné úrovni populace:

  N2 (dusík) + 3 H2 (vodík) = 2 NH3(amoniak)

  = V podstatě se jedná o přeměnu vzduchu na umělé hnojivo spojením s fosilním plynem (tj. zemním plynem).

  = Na tomto procesu závisí živobytí přibližně 3,8 miliardy lidí. Bez ní by nebylo možné uživit současnou lidskou populaci. K eliminaci poloviny světové populace tedy stačí snížit spotřebu fosilních paliv, která poskytují uhlovodíky používané v Haberově procesu.

  = Snižováním spotřeby ropy a dalších fosilních paliv usilují o "zelenou" budoucnost, způsobuje to nedostatek a růst cen všech fosilních paliv, včetně zemního plynu používaného k výrobě hnojiv.

  A kapalný plyn takto nefunguje

 • Vy jste furt podelany z tech slozenek ty jo. Hlavne mit narvanej mrazak, ze jo?

  Tady nejde o žádnou cenu za plyn vy troubo..tady se leze amíkům neustále do řiti!

 • Pan europoslanec má pravdu. Proti nestoudnému diktátorském režimu Vladimira Putina a jeho rozvědčíků je třeba postupovat se vší tvrdostí a neústupností a hlavně u vědomí toho, že Evropa je ve všech ohledech mnohem silnější než Rusko.

  Strčte si tu vaši evropu a celou EU do zádele..

 • vase radky se dobre ctu,jen prosim vysvetlete umele vytvorene boure,

  Např.: Odkaz 1  

  Je toho hodně, jak modifikovat počasí, dělá se to úplně běžně a dokonce vyučuje na VŠ v rámci oboru (geoinženýrství). Jedná se např. o HAARP, chemtrails..

  Geo Watch
  YOUTUBE.COM