Klientská zónaSeznam.cz

Seznam pro agentury a freelancery

Pomůžeme vám i vašim klientům růst. Díky spolupráci s námi získáte podporu k efektivnímu nastavení kampaní Skliku, Zboží.cz i dalších služeb.

Hlavní společnou přidanou hodnotou Ověření i Certifikace je přímý kontakt na odborného konzultanta, který s agenturou nebo freelancerem řeší návrhy a doporučení ke spravovaným kampaním. Ověření získáte nejen v Skliku, jak jste zvyklí u Certifikace, ale v případě splnění podmínek také u Zboží.cz.

Vedle Certifikace je cílem Ověření umožnit menším agenturám či freelancerům prokázat svůj profesionální a transparentní přístup ke správě online marketingových kampaní a zpřehlednit trh agentur pro inzerenty. Agenturám i freelancerům tento program přinese další úroveň spolupráce se zástupci Skliku a Zboží.cz a přístup k know-how přímo od provozovatele. Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi Ověřením a Certifikací?

Máte zájem o spolupráci? Obraťte se na svého konzultanta nebo nám napište skrze kontaktní formulář.

Více o Ověření
Více o Certifikaci

Kontaktujte nás

Splňujete podmínky ověření nebo dokonce certifikace? Ozvěte se svému konzultantovi. Pokud svého konzultanta v Seznamu nemáte, zanechte nám svůj kontakt a my se ozveme.

Nepovedlo se zpracovat zadané údaje

U jaké služby se chcete ucházet o Ověření

Nabízíme vám i pravidelný přehled toho nejzajímavějšího ze světa reklamy nejen na Seznamu. Sami si můžete zvolit, jaká témata vás zajímají. Nic důležitého už vám pak neuteče.

E-mail není validní

Přihlášením k odběru novinek nám udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Příběhy klientů

 • Libor Slavík

  Libor Slavík, jednatel, ROI digital s.r.o

  Spolupráci s tvůrci reklamního systému, ve kterém realizujeme kampaně našich klientů, bereme jako samozřejmost, ne-li zcela nezbytnou součást našeho podnikání, a jsme s ní nadmíru spokojení. Ochotně s námi konzultují reklamní účty našich klientů a nacházejí nové příležitosti. Zároveň tím prohlubují znalosti našich PPC specialistů. Oceňujeme i produktová školení a možnost zpětné vazby k připravovaným vylepšením. O podobnou formu spolupráce Skliku s menšími agenturami a freelancery jsme dlouho stáli. Rozhodně ji doporučujeme všem, kteří berou svojí práci vážně a chtějí svým klientům doručovat stabilně dobré výsledky. Velikost agentury nerozhoduje, ale kvalita odvedené práce ano. Buďte proto transparentní, nechte si poradit nebo využijte možnost své návrhy konzultovat přímo s tvůrci Skliku. Vyplatí se to!

 • Petra Bilinská

  Petra Bilinská, freelancer

  Pro mě, jako freelancera, je důležité nabídnout svým klientům nejlepší možnou kvalitu služeb. Ať malý či velký, každému se snažím poradit, nastavit a optimalizovat vše na maximum. K tomu potřebuji být vždy „up to date“. A právě s tím mi pomáhají pravidelné konzultace přímo se specialisty Skliku. Mám konkrétní osobu, která mě zásobuje aktualitami a novinkami, čímž mohu pro své klienty získat potřebný náskok. Rovněž je to někdo, na koho se mohu obrátit s otázkami a kdo mi často i proaktivně poradí.

Jak se stát certifikovanou agenturou

Certifikované agentury jsou české agentury splňující přísné podmínky certifikace. Jde o profesionály, které doporučujeme u klientů, pomáháme jim neustále se vzdělávat, nabízíme jim produkty v beta verzích a dostávají kompletní individuální servis.

Více o certifikaci

 • Dan Kafka

  Dan Kafka, Managing director, Fragile media s.r.o.

  Úspěch naší agentury stavíme na perfektně vedených kampaních, a proto je pro nás certifikace od Seznamu velmi důležitá. Díky ní totiž můžeme klientům přinášet výhodu spolupráce s profesionální podporou Sklik týmu, být mezi prvními, kdo nasadí nejnovější rozšířeni a kdo bude mít přístup k běžně nedostupným datovým analýzám. Mám radost, že jsme certifikací jako agentura potvrdili naše kvality a že naše práce bude díky certifikaci zase o krok lepší.

Tohle jsou naše certifikované agentury