Klientská zónaSeznam.cz

Seznam ověřených agentur a freelancerů

Mapa české republiky rozdělená podle krajů Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Hlavní město Praha Liberecký kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj

Hlavní město Praha

 • Abbreva, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme kreativní tým profesionálů nadšený pro každou z oblastí online marketingu. Klademe důraz na synergii s klientem, naše služby jsou měřitelné, transparentní a orientované na výsledek. Specializujeme se na výkonnostní PPC, display reklamu a remarketing, ale jsme full-service digitální agentura. Garantujeme profesionální práci a výsledky.

 • Agentura Najisto

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Agentura Najisto je členem rodiny spol. Economia specializující se na klienty SMB, pro které vytváříme online propagaci na míru. Portfolio produktů zahrnuje PPC reklamu, online prezentaci v katalogu firem v podobě microwebu, bannerovou reklamu a další možnosti propagace. Naší předností je spolehlivý zákaznický servis a široká síť konzultantů.

 • ANTEE s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Vytváříme weby a pomáháme s online marketingem již od roku 2000. Máme síť odborných konzultantů po celé České republice. Nejen počtem zákazníků se řadíme mezi přední firmy poskytující kompletní služby v oboru tvorby webových stránek a online marketingu. Disponujeme vlastním redakčním systémem IPO.

 • eVisions

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

 • Grow marketing

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Grow-Marketing pomáhá růst svým klientům především díky PPC reklamě již od roku 2015. Prioritou je individuální přístup s ohledem na možnosti a maximální informovanost klienta o čerpaných investicích. Pro své klienty nechci být službou nýbrž partnerem při dosahování vytyčených cílů. Mým hlavním cílem je váš růst!

 • Guru Marketing

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme Guru Marketing – tým mladých motivovaných lidí, kteří to s online marketingem myslí vážně. Naší specializací je výkonnostní marketing za využití PPC kampaní a optimalizace zbožových srovnávačů. Naší předností je zejména schopnost odlišného pohledu na nastavení kampaně a návrhu inovativních řešení.

 • Chodil Digital

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme nezávislá digitální agentura zaměřující se na výkonnostní PPC reklamu. Zaměřujeme se na reklamu v AdWords, Skliku a na Facebooku. V oblasti PPC reklamy máme více než 7 let zkušeností. Spravujeme kampaně jak malým živnostníkům, tak velkým e-shopům. K požadavkům klientů přistupujeme vždy individuálně s ohledem na jejich obchodní cíle.

 • Ing. Lenka Svobodová

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem nadšenec do dat, matematiky, marketingu a především PPC. Mým cílem jsou nejen konverze, ale také dlouhodobá spolupráce bez smluvních závazků a spokojení klienti. Mou doménou jsou menší a střední weby a e-shopy. Zpracuji vám také analýzu stávajících PPC a odhalím, co vám pomůže více vydělávat.

 • Ing. Martin Sova

  Freelancer

  Praha

  Sklik.cz

  Specialista na výkonnostní marketing s dlouholetými zkušenosti z českých a mezinárodních kampaní (správa PPC pro české a zahraniční klienty, SEO pro český a anglicky mluvící trh, kampaně pro sociální sítě) a s vedením školení ve firmách. Investujte tam, kde máte garantované výsledky!

 • MAGNAS PERFORMANCE S.R.O.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Magnas Performance – online marketing na maximum. Usilujeme o permanentní zlepšování výsledků. Svým klientům se vyplácíme. Držíme krok s oborem a máme zkušené lidi: na zakázkách u nás pracují odborníci, kteří se internetovým marketingem zabývají téměř stejně dlouho, jak vůbec existuje.

 • Marketing Makers s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, webovou analytiku a automatizaci. Děláme marketing takovým způsobem, aby pracoval za nás. Dokážeme si přesně změřit, zda naše kroky fungují, a na základě těchto metrik implementovat úpravy.

 • Martin Dlouhý

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Práci v online marketingu vnímám jako nekonečný příběh, každý den objevím nějakou novou informaci nebo úžasný trik, který pomáhá klientům být blíže nastavenému cíli a zároveň získat náskok před konkurencí. Společně s týmem kolegů, který kolem sebe mám, vám mohu pomoci s komplexním online marketingem.

 • MEDIA INVESTMENTS a.s.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme rostoucí mediální agentura a zajišťujeme pro naše klienty v ČR a SR komunikační strategie, poradenství, plánování a nákup médií v offline i online. V rámci online se specializujeme především na display, PPC, RTB a sociální sítě. Měřítkem našeho úspěchu je zvyšování povědomí o značkách našich klientů, návštěvnost webů a počet online objednávek.

 • MEDIATEL

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  25 let na trhu, 10 let zkušeností v on-line marketingu, náš hlavní produkt Mext pro lokální SEO, správu recenzí v sociálních sítích doplňujeme o služby certifikovaných PPC, SEO specialistů a správců webu. Soustředíme se na český region, kde pomáháme klientům v začátcích i s jejich rozvojem. Podíl nákladů na obratu (PNO) je pro nás důležitá metrika.

 • Number One Digital s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme výkonnostní agentura, která zefektivní váš online marketing. Zvládáme na jedničku SEO, PPC, obsahový marketing a další zajímavé služby, díky kterým můžete dosáhnout s vaším webem ještě lepších výsledků. Pomůžeme vám vybrat tu správnou kombinaci služeb pro splnění vašich dlouhodobých cílů.

 • Online Impact s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme moderní marketingová agentura, která se baví prací. Provozujeme vlastní online projekty a máme každodenní vlastní zkušenost s tím, co funguje a co nikoliv. Máme pracovní zkušenosti ze zahraničí a každý den zvyšujeme svou odbornost čtením marketingových novinek z renomovaných zahraničních zdrojů. Specializujeme se na PPC a sociální média.

 • Optimalizovaný-Web.cz

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme freelanceři - specialisté na internetové podnikání a výkonnostní internetový marketing včetně webové analytiky a PPC kampaní. Nabízíme nastavení Google Analytics, nastavení PPC kampaní AdWords a Sklik, výkonnostní SEO, přípravu, realizaci, analýzy a zhodnocení účinnosti reklamních kampaní, poradenství, konzultace a školení v online marketingu.

 • Performio

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  "Naší hlavní doménou jsou výkonnostní online kampaně. Kdy jste u nás na správné adrese? Pokud chcete výkonnostní kampaň s jasně definovanými cíli. Pokud chcete důkladně sledovat návštěvnost webu a dále s ní efektivně pracovat. Pokud máte problém, který zatím nikdo jiný nevyřešil!"

 • Petra Větrovská

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Specializuji se na kampaně v AdWords a Skliku pro větší eshopy nebo e-commerce projekty zaměřené na výkon, kampaně, které mají spoustu dat, která se dají pro optimalizaci využít. Se svými klienty spolupracuji na budování úspěšných kampaní dlouhodobě.

 • Sun Marketing, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Zboží.cz

  Staráme se o internetový marketing menším podnikatelům i velkým společnostem napříč různými oblastmi byznysu.Dokážeme nastavit celoroční kampaň v PPC systémech, vymýšlíme atraktivní obsah na sociální sítě, optimalizujeme weby ku SEO prospěchu a připravujeme interaktivní školení.

 • VISIBILITY digital

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Zajišťujeme komplexní online marketing šitý každému na míru. Naším cílem je váš zisk a růst. Naší tajnou zbraní je vyvážená kombinace kreativity a výkonnosti. Pro klienty se stáváme dlouhodobými partnery, s nimiž společně tvoříme velké věci. Už od roku 2009 pokrýváme český a slovenský trh. S více než 80 profesionály a v 11 jazycích.

 • Vivio agency s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme online marketingová agentura specializující se na PPC kampaně. Osobní přístup a otevřená komunikace pro nás nejsou jen ohrané fráze, ale součást firemní kultury. Své klienty známe osobně, preferujeme dlouhodobou spolupráci a neschováváme se za nicneříkající čísla v reportech.

 • Martin Zeman

  Freelancer

  Praha, Bratislava

  Ověření: Sklik.cz

  Dobře nastavená kampaň vám sníží náklady na získání nového zákazníka, zvýší návštěvnost a obrat. Zkušenosti s PPC kampaněmi jsem získal v marketingové agentuře, kde jsem pracoval pro několik známých značek. Zakládám si na transparentnosti spolupráce a osobním přístupu, jelikož pracuji jen pro malé množství klientů.

 • Business Factory

  Agentura

  Brno, Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme digitální agentura a baví nás posouvat hranice možného v online marketingu. Rozvíjíme se a rosteme díky férovému přístupu k našim partnerům a klientům. Vlastní technologie nám umožňují naplno využít potenciál našich klientů. Díky našemu mezinárodnímu týmu pomáháme růst klientům ve více než 60 zemích světa.

Jihočeský kraj

 • Tomáš Míka

  Freelancer

  České Budějovice

  Ověření: Sklik.cz

  O PPC kampaně se klientům starám už déle než 5 let. Za tu dobu jsem pomohl více než 50-ti firmám a e-shopům plnit jejich marketingové cíle. Kladu důraz na měřitelnost a prokazatelnost dosažených výsledků včetně osobního přístupu ke klientovi.

Jihomoravský kraj

 • Agentura Foxy.cz s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme výkonnostní marketingová agentura. Zaměřujeme se především na návratnost investic do reklamy a udržitelný růst našich klientů. Specializujeme se na Google Ads, Sklik a Facebook, naší hlavní přidanou hodnotou je znalost cizích trhů a zkušenosti s expanzí na ně. Tvoříme a realizujeme digitální strategie a zajišťujeme vyhodnocení jejich přínosů.

 • Besteto marketing, s. r. o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme banda markeťáků, kteří pomohou vašemu e-shopu vydělávat víc. Postaráme se o PPC, SEO, vyhledávače zboží a ušetříme vám spoustu času i vrásek. S námi vždy víte, co jsme pro váš e-shop udělali - jasná čísla, která nemlží. Neskrýváme se za cizí slova a složité marketingové výrazy. Jednáme férově a narovinu. Chcete nás poznat víc? Ozvěte se nám.

 • BETTER MARKETING, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  "V Betteru spojujeme výkon a kreativitu: měříme, optimalizujeme a přicházíme s novými nápady, jak posunout váš marketing. Jsme tu od roku 2005 a své zkušenosti využíváme při vytváření strategií, přípravě kampaní i vyhodnocování. Možná pro vás neuděláme to, co si teď přejete, ale vždy uděláme to, co vám doopravdy pomůže uspět. Ozvěte se nám!"

 • FEO digital agency

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme tým marketingových, IT a UX specialistů, kteří si libují ve výzvách na poli výkonostních kampaní, sociálních sítí, tvorby webů, web designu a UX. Umíme pomoci se vším, co potřebujete pro úspěch v digitálním světě. Jsme tu s vámi již 14 let a rukama nám prošly stovky webů, e-shopů a kampaní.

 • igloonet, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  V igloonetu nás zajímá celý klientův byznys. Naše strategie se zaměřují na všechny části online marketingu od PPC, přes sociální sítě a SEO až k e-mailingu a srovnávačům. Spolu s vývojovým oddělením tvoříme skvělý tým, který dodává nadstandardní služby spojující vývoj webů a marketing. K efektivitě práce nám pomáhají vlastní automatizace a analýzy.

 • Karel Rujzl

  Freelancer

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Specializuji se na správu PPC kampaní pro velké a střední eshopy. Zabývám se automatizací PPC kampaní a snažím se veškeré opakované operace co nejvíce zjednodušovat. Tak mi zbývá více času na samotnou správu a rozšiřování kampaní. Pro klienty pracuji dlouhodobě, jen tak můžeme společně rozvíjet jejich business a růst.

 • MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, s.r.o

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Marketing s reálnými výsledky založený na strategii a precizním online marketingu. Využijte efektivní marketingový systém, který používají přední ziskové firmy. Ukážeme vám směr a posuneme vás před konkurenci. Co se týká výsledků, neznáme limity. Vybereme skutečně funkční nástroje. SEO, PPC, linkbuilding, grafiku, vše sladíme pro reálný výkon.

 • MarketingPPC

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Naše marketingová agentura se zabývá komplexním nastavením a správou všech typů PPC reklam.Důraz klademe také na pokročilé strategie při cílení na mobilní zařízení. Automatizace PPC kampaní a textové reklamy z XML feedu.Nastavení a komplexní správa zbožových srovnávačů za pomocí pokročilých marketingových nástrojů. Nabízíme taktéž poradenství.

 • optimio, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme tam, kde jsou čísla. Specializujeme se na výkonnostní marketing a baví nás proměňovat naše hluboké znalosti na fungující strategie. Po 14 letech v on-line marketingu děláme jen to, co má měřitelný efekt. Protože co jde změřit, to jde zlepšit. Soustředíme se na 3 oblasti služeb: online reklama, webová analytika a optimalizace webu.

 • PeckaDesign

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Naše srdce bije pro velké e-shopy. Dobře si poradíme s výkonnostními kanály, analytikou i obsahem. Jsme zkušený tým specialistů s přesahem - díky kvalitnímu programátorskému zázemí. Rozšíříme povědomí o vaší značce v jejím začátku nebo znovu nakopneme tržby v e-commerce u již rozjetých projektů. Vsaďte na nás - uvidíte, že to bude Pecka!

 • PMi consulting - Ing. Pavel Minařík

  Freelancer

  Brno

  Ověření: Zboží.cz

  Žiju marketingem. Pro klienty navrhuji to nejlepší řešení, které přinese co největší užitek v poměru cena/výkon. Jako freelancer již sedmým rokem kladu důraz na stoprocentní servis, osobní přístup a flexibilitu. Cílem spolupráce je především výkon kampaní a spokojenost klienta. Specializuji se na Srovnávače, Sklik, AdWords a další online nástroje.

 • RobertNemec.com, s. r. o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Klienti, kteří mají velké sny a hledají partnera, který jim je umožní realizovat, se obrací na strategickou reklamní agenturu RobertNemec.com. Vaši značku posuneme výš, protože přemýšlíme nad vaším byznysem komplexně, propojujeme kreativitu a data, marketing stavíme na strategii, výzkumech a znalosti lidské psychologie

 • Shean s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme internetová agentura, která pomáhá svým partnerům vytvářet weby, posouvat jejich projekty a zvyšovat tržby. Zaměřujeme se na kompletní péči o klienty. Navrhneme web, který následně vytvoříme a postaráme se o marketing. Ať už se jedná o weby s okny, ploty, kosmetikou nebo třeba svítidly, vždy se o ně 100% postaráme.

 • uLab

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  V uLabu pomáháme českým firmám růst v zahraničí. Protože vstup na nové trhy přináší spoustu úskalí, staráme se o celkový výkon performance marketingu. Spravujeme PPC kampaně v 10 jazycích a v 7 různých systémech. V projektech také řešíme, jak zvýšit konverzní poměr nebo do jakých kanálů investovat rozpočet při plánování marketingové strategie nebo expanze.

 • Business Factory

  Agentura

  Brno, Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme digitální agentura a baví nás posouvat hranice možného v online marketingu. Rozvíjíme se a rosteme díky férovému přístupu k našim partnerům a klientům. Vlastní technologie nám umožňují naplno využít potenciál našich klientů. Díky našemu mezinárodnímu týmu pomáháme růst klientům ve více než 60 zemích světa.

 • David Sedláček

  Freelancer

  Blansko

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsem nezávislý konzultant internetového marketingu. Zkušenosti s online marketingem sbírám od roku 2009. Za tu dobu jsem pomáhal uspět na internetu desítkám malých i středně velkých e-shopům. Zaměřuji se na dlouhodobý a udržitelný růst s jasně stanovenými a měřitelnými cíli. Neustále se vzdělávám a přenáším poznatky do praxe.

Karlovarský kraj

Kraj Vysočina

 • McRai

  Agentura

  Třebíč

  Ověření: Sklik.cz

  McRAI nabízí komplexní řešení pro vaše weby a e-shopy. Kromě zkušeného marketingového týmu, který se postará o vaše efektivně nastavené PPC kampaně, máme pod jednou střechou i lidi, kteří se vám postarají o váš Facebook, produktový feed i celý web jako takový. Marketingové kampaně jsou o to více efektivnější, když vše funguje jako jeden celek.

Královéhradecký kraj

 • Matěj Fuchs

  Freelancer

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Již od roku 2008 se soustavně věnuji výkonnostnímu online marketingu a SEO optimalizaci webů. V mnou spravovaných kampaních se klientům starám o obraty přes 45 milionů korun ročně (2017). Kontaktujte mě a využijte online marketing pro růst i vaší firmě!

 • Viktor Janouch

  Freelancer

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem konzultant, lektor a autor řady publikací v oblasti online marketingu. Touto činností se zabývám již od roku 2005 a od té doby jsem spolupracoval na desítkách projektů. Pro své klienty zajišťuji PPC kampaně, rešerše, analýzy nebo průzkumy trhu po celém světě.

Liberecký kraj

 • maveb. media s.r.o.

  Agentura

  Liberec

  Ověření: Sklik.cz

  Mediální agentura maveb. byla založena v roce 2018 s jasnou vizí. Poskytovat poradenství a služby v oblasti marketingu, designu a online reklamy. Naším cílem je nejen spravovat kampaně klientů, ale zároveň jim přinášet nové podněty pro jejich prezentaci, které jim následně pomáhají v rozvoji jejich podnikání.

Moravskoslezský kraj

 • Biddingtools Group s.r.o.

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Zboží.cz

  Jsme BiddingTools – specialisté na správu zbožových srovnávačů v ČR i na Slovensku. Jako agentura zajišťujeme zbožákový full servis. Naše bidovací automaty BiddingTools a BiddingManager nastavují ceny za proklik na Zboží.cz a Heurece CZ/SK tak, aby byla inzerce pro inzerující e-shop co nejziskovější. Kromě automatického bidování nabízíme další služby jako párování produktů, srovnání cen e-shopů s konkurencí (podklady pro cenotvorbu) či výpis nejprodávanějších produktů na trhu v segmentech e-shopu (TOP produkty).

 • KVIKYMART

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Vytváříme platformu specializovanou pro online prodej autodílů, díky které jsme obchodování s autodíly posunuli do 21. století. Pro naše klienty poskytujeme marketingové poradenství, brand building a výkonnostní kampaně v Sklik, Google Ads a Facebook Ads. Naše řešení používají desítky milionů uživatelů v evropě a expandujeme do dalších zemí.

 • Marcel Slechan

  Freelancer

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem PPC specialista a zaměřuji se na komplexní služby v oblastech výkonnostního marketingu (PPC v AdWords, Skliku a na Facebooku) s cílem maximální návratnosti investic, zvyšování počtu objednávek, povědomí o značce. Kampaně tvořím na míru na základě zjištěných potřeb. Individuální přístup a spokojenost klienta je mou prioritou.

 • RailsFormers

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Poskytujeme komplexní služby v oblasti online marketingu (PPC, SEO, sociání sítě, mailing), tvorby webových stránek, efektivních eshopů i aplikací. Máme více než 10 let zkušeností, 20 specialistů a 200+ spokojených klientů. Rádi najdeme vhodné řešení i pro Vás.

 • Religis

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Ziskovost eshopů našich klientů je pro nás hlavní prioritou více než 16 let. Specializujeme se na PPC reklamu, Zbožové vyhledávače, Email marketing, Obsahový marketing, SEO. Na základě provedených analýz navrhujeme úspěšné strategie, podle nichž ziskové eshopy také tvoříme a dlouhodobě o ně pečujeme.

 • Robert Sikora

  Freelancer

  Vrbno pod Pradědem

  Ověření: Sklik.cz

  On-line marketingem žiji již více než deset let. Nejprve jako prodejce nejmenované české internetové jedničky a nyní již několik let na „volné noze“ jako freelancer. Na internetu je vše měřitelné, proto vytvářím reklamu, která vydělává jak na Seznamu, tak i na Google. Pracuji z omezeným počtem klientů tak, abych se mohl každému věnovat na 100%.

 • Marek Horyna

  Freelancer

  Kopřivnice

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem z Kopřivnice - hlavního města Tatrovek. Rád cestuji, vydávám příležitostně kazety a organizuji DIY akce. Kromě toho, že miluji Beskydy a všechny desky Pavla Bobka se specializuji na tvorbu a správu výkonových kampaní. Nabízím monitoring, aktualizace, kontroly a přípravu kampaní v systémech Google Ads a Seznam Sklik

Olomoucký kraj

 • Petr Kotvan

  Freelancer

  Šumperk

  Ověření: Sklik.cz

  Více než 10 let pomáhám klientům s reklamou na internetu. Specializuji se na výkonnostní marketing, zejména PPC reklamu v Skliku, Adwords a Facebooku. Pomohu Vám s nastavením měření, komunikací s programátorem a dalšími specialisty tak, aby pro Vás byl on-line marketing skutečným přínosem bez zbytečných starostí.

 • Netstep

  Agentura

  Prostějov

  Ověření: Sklik.cz

  Marketingová agentura Netstep pomáhá firmám k úspěchu v online podnikání a to bez ohledu na jejich velikost a zaměření. Poskytujeme komplexní služby v oblastech výkonnostních PPC kampaní v AdWords, Sklik a na Facebooku. Pracujeme na principu otevřené a férové komunikace a věrohodných doporučení. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Pardubický kraj

 • eBRÁNA

  Agentura

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme stabilní, ryze česká společnost, která se o úspěch malých a středních podniků stará už 15 let. Svým zákazníkům poskytujeme full service v oblasti internetového marketingu. Jsme silným partnerem pro správu PPC kampaní. Jak samostatně, tak v rámci kompletních marketingových strategií.

 • winweb marketing

  Agentura

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Správa zbožových srovnávačů je náš denní chléb. Zajistíme audit srovnávačů zboží a případnou úpravu XML souboru, spárování produktů, nastavíme bidding. Pomocí našeho automatického bidovacího nástroje dokážeme navýšit obrat Vašeho eshopu a současně snížit náklady. Jsme marketingová agentura poskytující komplexní služby v oblasti online marketingu.

 • Pavel Tlapák

  Freelancer

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz

  Pavel vede e-shopy k rekordním výsledkům. Na poli online marketingu a CRO jim pomáhá vyrůst a zprofesionalizovat se, aby byly schopny přežít a stát se lídry ve svém oboru.

Plzeňský kraj

 • ANT studio s.r.o.

  Agentura

  Plzeň

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Mravenci na online. Navrhujeme, realizujeme a rozvíjíme vše kolem online prezentace. Náš zkušený tým markeťáků vám pomůže s kompletním zastřešením onlinu - SEO, PPC, sociální sítě, zbožové porovnávače, RTB, webová analytika, e-mail marketing. A náš zkušený tým vývojářů pomůže s realizací webu nebo e-shopu, ať už jde o malý nebo velký projekt.

Středočeský kraj

 • ROI Digital

  Agentura

  Nové Strašecí

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Zařídíme Vám PPC kampaň či celý online servis jako digitální agentura. Ale také na rovinu řekneme, pokud nic z toho Vašemu byznysu aktuálně nepomůže. Hrajeme fér a s odkrytýmí kartami. Neděláme žádnou magii, netajíme své know-how, nevodíme za nos. Zajímají nás reálně výsledky - stejně jako Vás.

 • Štěpánka Houžvicová

  Freelancer

  Kladno

  Ověření: Sklik.cz

Ústecký kraj

 • Petra Bilinská | 24b.cz

  Freelancer

  Teplice

  Ověření: Sklik.cz

  1) profesionální práce 2) transparetnost 3) spokojenost - takové jsou mé zásady pro správu PPC kampaní (Sklik a AdWords). Českým i zahraničním klientům pomáhám také s jejich měření (trackingem), širším vyhodnocováním (webovou analytikou) a dalšími aspekty. Pod značkou 24b na to nejsem sama, ale mám také podporu v našem volném sdružení freelancerů.

 • Anawe s.r.o.

  Agentura

  Litvínov

  Ověření: Sklik.cz

  Vše pro Vaši prezentaci nejen na internetu - s námi budete na internetu úspěšní. Vytváříme weby a e-shopy. Jsme dobří v internetovém marketingu (SEO, PPC, zbožové agregátory a sociální sítě). Webová stránka: www.anawe.cz

Zlínský kraj

 • Dobrá reklamní agentura

  Agentura

  Zlín

  Ověření: Sklik.cz

  Již 10 let poskytujeme našim klientům komplexní služby v oblasti online marketingu. Specializujeme se na výkonovou reklamu ve vyhledavačích, v reklamních a sociálích sítích a cenových srovnávačích. Soustředíme se maximálně na dosahování klientových cílů a jsme rádi, když jim pomáháme růst jak u nás, tak v zahraničí.

 • Galandr.com

  Agentura

  Zlín

  Ověření: Sklik.cz

  Zlínská agentura Galandr.com je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti online marketingu a webdesignu. Od roku 2004 se orientuje na výkonnostní marketing pro e-shopy a webové aplikace. Efektivně Vám vytvoří a povede PPC kampaně na Skliku i Zbozi.cz. Tito Zlíňáci staví na dlouhodobé spolupráci, slušnosti a profesionalitě.

 • Plugo

  Agentura

  Zlín

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme agentura zaměřená na výkonnostní online marketing e-shopů. Vytváříme moderní responzivní weby a e-shopy, spravujeme PPC reklamní kampaně (Sklik, AdWords, Facebook, srovnávače zboží), staráme se o profily na sociálních sítích, tvoříme atraktivní obsah, který prodává. S klienty máme společný cíl – maximální návratnost investic do reklamy.