Klientská zónaSeznam.cz

Seznam ověřených agentur a freelancerů

Mapa české republiky rozdělená podle krajů Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Hlavní město Praha Liberecký kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj

Hlavní město Praha

 • Nový Web s.r.o.

  Agentura

  Praha/Liberec

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme on-line marketingová agentura poskytujicí komplexní služby již více jak 10 let. Naší snahou je přinášet klientům zisk a ke každému přistupujeme individálně. Nabízíme výkonnostní i obsahové PPC, navrhneme kompletní on-line marketingový plán, UX a AKW analýzy, SEO, správu sociálních sítí, zbožové porovnávače, copywriting, linkbuilding.

 • Jaroslav Janda

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Specializuji se na vytváření a správu PPC kampaní v Sklik a Ads. U klientů vždy používám veškeré vhodné novinky v reklamních systémech. Pomocí mnou vedených kampaní získáte profesionální kampaně se zaměřením na Váš zisk nebo cíl. Kvalita, osobní přístup a férové jednání je samozřejmostí.

 • Ondřej Horký

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Specializuji se na tvorbu, optimalizaci a analýzu PPC kampaní v reklamních systémech Sklik a Google Ads pro malé a střední e-shopy a firmy poskytující služby. Svou působnost v oboru jsem započal v roce 2015 ve společnosti Seznam.cz, kde jsem se více než dva roky zabýval vytvářením a optimalizací PPC kampaní v reklamním systému Sklik.

 • Marketing & Media Group

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Zajišťuje online služby od tvorby strategie po realizaci napříč dostupnými kanály a speciálními produkty s cílem zlepšování obchodně-marketingových výsledků.

 • Right Marketing

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme mladá a dynamická agentura složená z lidí, kteří se PPC a marketingu věnovali dlouhá léta samostatně. Poskytujeme komplexní služby spojené s webovými stránkami, výkonnostním marketingem a sociálními sítěmi. Víme, jak Vám přivést zákazníky!

 • Performio.cz, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Zboží.cz a Sklik.cz

  Jsme tým mladých lidí specializujících se na výkonnostní kampaně (zejména PPC, display a RTB). Jsme dynamicky se rozvíjející agentura, která ví, co funguje. Našich služeb využívá jak mnoho velkých, tak i menších firem. Nedávno jsme se stali certifikovanou agenturou Sklik a Zboží.cz. Naše práce nás baví a snažíme se v tomto oboru stále rozvíjet.

 • Jiří Wolf

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Připravím Vám ziskové PPC kampaně ve vyhledávací i obsahové síti Google a Seznamu včetně produktových kampaní a dynamického remarketingu. Více jak 7 let praxe v oboru, Google a Shoptet certifikovaný partner, desítky veřejných referencí.

 • AITOM Digital s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  AITOM Digital nabízí ucelené portfolio služeb od tvorby webových stránek po online marketing. Kromě vývoje webů se specializuje na správu PPC kampaní (výkonnostní i brandové), SEO nebo reklamu na soc. sítích. Zaměřuje se jak na B2C, tak na B2B klienty nebo neziskový sektor. Cílem je nejdříve pochopit potřeby klienta, až poté navrhovat řešení.

 • Etenim

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  V agentuře Etenim pomáháme našim klientům s PPC reklamou v Skliku, Google Ads a Facebooku a jejich weby již od roku 2011. Jsme Vaším partnerem, který je tu vždy pro Vás - ať jste jednotlivec či SMB. S námi se v internetové džungli neztratíte!

 • NET invenio, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Zboží.cz

  Naší hlavní výhodou je, že nás marketing baví a děláme jej pro klienty jako bychom ho dělali pro sebe! Navyšujeme zisky, snižujeme výdaje za internetovou reklamu a snažíme se o přesné cílení kampaní. Nabízíme správu PPC kampaní např. pro AdWords, Sklik, Etarget, Facebook, Instagram, Zbozi, Heureku a Firmy.cz. Provádíme analýzy a audity webu, SEO.

 • Abbreva, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme kreativní tým profesionálů nadšený pro každou z oblastí online marketingu. Klademe důraz na synergii s klientem, naše služby jsou měřitelné, transparentní a orientované na výsledek. Specializujeme se na výkonnostní PPC, display reklamu a remarketing, ale jsme full-service digitální agentura. Garantujeme profesionální práci a výsledky.

 • Agentura Najisto

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Agentura Najisto je členem rodiny spol. Economia specializující se na klienty SMB, pro které vytváříme online propagaci na míru. Portfolio produktů zahrnuje PPC reklamu, online prezentaci v katalogu firem v podobě microwebu, bannerovou reklamu a další možnosti propagace. Naší předností je spolehlivý zákaznický servis a široká síť konzultantů.

 • ANTEE s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Vytváříme weby a pomáháme s online marketingem již od roku 2000. Máme síť odborných konzultantů po celé České republice. Nejen počtem zákazníků se řadíme mezi přední firmy poskytující kompletní služby v oboru tvorby webových stránek a online marketingu. Disponujeme vlastním redakčním systémem IPO.

 • eVisions

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme marketingová agentura eVisions specializující se na reklamu v online prostředí. Díky týmu zkušených odborníků z oboru marketingu pracujeme s nadšením od roku 2013 pro menší, střední i velké společnosti a v přátelské atmosféře děláme vše pro to, aby ve světě internetu a sociálních sítí vynikly.

 • Grow marketing

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Grow-Marketing pomáhá růst svým klientům především díky PPC reklamě již od roku 2015. Prioritou je individuální přístup s ohledem na možnosti a maximální informovanost klienta o čerpaných investicích. Pro své klienty nechci být službou nýbrž partnerem při dosahování vytyčených cílů. Mým hlavním cílem je váš růst!

 • Guru Marketing

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme Guru Marketing – tým mladých motivovaných lidí, kteří to s online marketingem myslí vážně. Naší specializací je výkonnostní marketing za využití PPC kampaní a optimalizace zbožových srovnávačů. Naší předností je zejména schopnost odlišného pohledu na nastavení kampaně a návrhu inovativních řešení.

 • Chodil Digital

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme nezávislá digitální agentura zaměřující se na výkonnostní PPC reklamu. Zaměřujeme se na reklamu v AdWords, Skliku a na Facebooku. V oblasti PPC reklamy máme více než 7 let zkušeností. Spravujeme kampaně jak malým živnostníkům, tak velkým e-shopům. K požadavkům klientů přistupujeme vždy individuálně s ohledem na jejich obchodní cíle.

 • Ing. Lenka Svobodová

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem nadšenec do dat, matematiky, marketingu a především PPC. Mým cílem jsou nejen konverze, ale také dlouhodobá spolupráce bez smluvních závazků a spokojení klienti. Mou doménou jsou menší a střední weby a e-shopy. Zpracuji vám také analýzu stávajících PPC a odhalím, co vám pomůže více vydělávat.

 • Ing. Martin Sova

  Freelancer

  Praha

  Sklik.cz

  Specialista na výkonnostní marketing s dlouholetými zkušenosti z českých a mezinárodních kampaní (správa PPC pro české a zahraniční klienty, SEO pro český a anglicky mluvící trh, kampaně pro sociální sítě) a s vedením školení ve firmách. Investujte tam, kde máte garantované výsledky!

 • MAGNAS PERFORMANCE S.R.O.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Magnas Performance – online marketing na maximum. Usilujeme o permanentní zlepšování výsledků. Svým klientům se vyplácíme. Držíme krok s oborem a máme zkušené lidi: na zakázkách u nás pracují odborníci, kteří se internetovým marketingem zabývají téměř stejně dlouho, jak vůbec existuje.

 • Marketing Makers s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, webovou analytiku a automatizaci. Děláme marketing takovým způsobem, aby pracoval za nás. Dokážeme si přesně změřit, zda naše kroky fungují, a na základě těchto metrik implementovat úpravy.

 • Martin Dlouhý

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Práci v online marketingu vnímám jako nekonečný příběh, každý den objevím nějakou novou informaci nebo úžasný trik, který pomáhá klientům být blíže nastavenému cíli a zároveň získat náskok před konkurencí. Společně s týmem kolegů, který kolem sebe mám, vám mohu pomoci s komplexním online marketingem.

 • MEDIA INVESTMENTS a.s.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme rostoucí mediální agentura a zajišťujeme pro naše klienty v ČR a SR komunikační strategie, poradenství, plánování a nákup médií v offline i online. V rámci online se specializujeme především na display, PPC, RTB a sociální sítě. Měřítkem našeho úspěchu je zvyšování povědomí o značkách našich klientů, návštěvnost webů a počet online objednávek.

 • MEDIATEL CZ, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  25 let na trhu, 10 let zkušeností v on-line marketingu, náš hlavní produkt Mext pro lokální SEO, správu recenzí v sociálních sítích doplňujeme o služby certifikovaných PPC, SEO specialistů a správců webu. Soustředíme se na český region, kde pomáháme klientům v začátcích i s jejich rozvojem. Podíl nákladů na obratu (PNO) je pro nás důležitá metrika.

 • Number One Digital s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme výkonnostní agentura, která zefektivní váš online marketing. Zvládáme na jedničku SEO, PPC, obsahový marketing a další zajímavé služby, díky kterým můžete dosáhnout s vaším webem ještě lepších výsledků. Pomůžeme vám vybrat tu správnou kombinaci služeb pro splnění vašich dlouhodobých cílů.

 • Online Impact s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme moderní marketingová agentura, která se baví prací. Provozujeme vlastní online projekty a máme každodenní vlastní zkušenost s tím, co funguje a co nikoliv. Máme pracovní zkušenosti ze zahraničí a každý den zvyšujeme svou odbornost čtením marketingových novinek z renomovaných zahraničních zdrojů. Specializujeme se na PPC a sociální média.

 • Optimalizovaný-Web.cz

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme freelanceři - specialisté na internetové podnikání a výkonnostní internetový marketing včetně webové analytiky a PPC kampaní. Nabízíme nastavení Google Analytics, nastavení PPC kampaní Ads a Sklik, výkonnostní SEO, přípravu, realizaci, analýzy a zhodnocení účinnosti reklamních kampaní, poradenství, konzultace a školení v online marketingu.

 • Performio

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  "Naší hlavní doménou jsou výkonnostní online kampaně. Kdy jste u nás na správné adrese? Pokud chcete výkonnostní kampaň s jasně definovanými cíli. Pokud chcete důkladně sledovat návštěvnost webu a dále s ní efektivně pracovat. Pokud máte problém, který zatím nikdo jiný nevyřešil!"

 • Petra Větrovská

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Specializuji se na kampaně v AdWords a Skliku pro větší eshopy nebo e-commerce projekty zaměřené na výkon, kampaně, které mají spoustu dat, která se dají pro optimalizaci využít. Se svými klienty spolupracuji na budování úspěšných kampaní dlouhodobě.

 • Sun Marketing, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Zboží.cz

  Staráme se o internetový marketing menším podnikatelům i velkým společnostem napříč různými oblastmi byznysu.Dokážeme nastavit celoroční kampaň v PPC systémech, vymýšlíme atraktivní obsah na sociální sítě, optimalizujeme weby ku SEO prospěchu a připravujeme interaktivní školení.

 • Vivio agency s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme online marketingová agentura specializující se na PPC kampaně. Osobní přístup a otevřená komunikace pro nás nejsou jen ohrané fráze, ale součást firemní kultury. Své klienty známe osobně, preferujeme dlouhodobou spolupráci a neschováváme se za nicneříkající čísla v reportech.

 • Martin Zeman

  Freelancer

  Praha, Bratislava

  Ověření: Sklik.cz

  Dobře nastavená kampaň vám sníží náklady na získání nového zákazníka, zvýší návštěvnost a obrat. Zkušenosti s PPC kampaněmi jsem získal v marketingové agentuře, kde jsem pracoval pro několik známých značek. Zakládám si na transparentnosti spolupráce a osobním přístupu, jelikož pracuji jen pro malé množství klientů.

 • Business Factory

  Agentura

  Brno, Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme digitální agentura a baví nás posouvat hranice možného v online marketingu. Rozvíjíme se a rosteme díky férovému přístupu k našim partnerům a klientům. Vlastní technologie nám umožňují naplno využít potenciál našich klientů. Díky našemu mezinárodnímu týmu pomáháme růst klientům ve více než 60 zemích světa.

 • UNIKUM Solutions s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  V Unikum nabízíme komplexní online marketingové služby zasahující do všech krajů Evropy. Naše odborné zkušenosti pokryjí vaše individuální požadavky na míru. Již přes 8 let optimalizujeme, analyzujeme a měníme našim klientům červená čísla na zelená. Naši kvalitu navíc potvrzují úzká partnerství s mnoha reklamními partnery.

 • Web Revolution

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Pomáháme zvedat tržby českým i slovenským eshopům. Online marketing řešíme komplexně - SEO, PPC, zbožové srovnávače, webová analytika i sociální sítě. Data jsou základem naší práce, strategii upravujeme na míru oboru klienta a jeho představě o poměru mezi vloženou investicí a vygenerovanými tržbami. Naše práce nás baví a rádi ji posouváme dopředu.

 • Advis Marketing s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Advis Marketing s.r.o. je agentura specializující se na online marketing převážně Google, Seznam, Facebook, Heureka a Zboží.cz. Chcete zvýšit počet objednávek či zviditelnit svou firmu na internetu? Obraťte se na nás. Kampaně spouštíme i do hodiny od vašeho zadání.

 • CZECH PROMOTION online, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme součástí fullservice agentury CZECH PROMOTION, kterou tvoří přibližně 70 lidí. Tvoříme kampaně, které dávají smysl. Soustředíme se na strategický marketing a online reklamu - vedeme performance kampaně, komunikaci a obsah na sociálních sítích, a také integrované kampaně s přesahem do TV, rádia a dalších offline médií.

 • Effectix.com, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme Effectix, výkonnostní agentura působící v Čechách a na Slovensku. Gró našich služeb je správa SEO, PPC kampaní, sociálních sítí a zbožových srovnávačů. Naší hlavní devízou je tvorba ucelených řešení přímo na míru klienta a schopnost přijít s originálními a neotřelými nápady, jež v praxi fungují. Vznikli jsme v roce 2009 a sídlíme v Praze a Bratislavě. V současné době vlastníme přes 150 certifikátů.

 • 6clickz

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme 6clickz [SixClicks] - strategický výkonnostní marketing u nás hraje prim. I ve zdánlivě malém počtu vám pomůžeme vytvořit velké věci. Pokud nám svůj business svěříte do rukou, dokážeme vymazlit vaše PPC a také všechny výkonnostní kampaně.

 • Ondřej Zícha

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Dodávám kvalitní texty + bannery. Spolupracuji s TOP copywritery a grafiky. Zajímá mě klient, který chce kompletní Sklik řešení. Klient, který chce využívat všechny možnosti Skliku. Jak vyhledávací, tak obsahovou síť, tak budování brandu. Novinky nasazuji do účtu pokud možno již v den vydání.

 • Veronika Brindzová

  Freelancer

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Pomáhám klientům s marketingovou strategií a reklamou v systémech Sklik, Google Ads a Facebook. Mými klienty jsou většinou střední a velké firmy (e-shopy, B2B i B2C), se kterými spolupracuji dlouhodobě. Jsem autorizovaným Google Partners Certified Trainer (1 z 15 v ČR). Více o mých službách a zkušenostech najdete na webu www.veronikabrindzova.cz.

 • Clocan Marketing

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme tým internetových marketérů (Martin Vinš, Lída Zlatníková, Jakub Mašek), u kterých najdete otevřenou náruč a klokanku plnou znalostí, zkušeností a lásky k SEO a PPC. Specializujeme se na správu PPC kampaní (zejména ve vyhledávání) v systému Sklik, které podrobně vyhodnocujeme poměrem cena / výkon.

 • PPC ONE s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Výkonnostní agentura zaměřená na PPC a HbbTV kampaně, obsah, sociální média a RTB. Jsme jednička v inovativním marketingu.

 • CloudSailor s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Naše agentura tvoří úspěšně fungující e-shopy a svým klientům nabízíme krom vývoje i následné marketingové služby - PPC, SEO, reklama na sociálních sítích, emailing, poradenství. Hledáme vždy ta nejefektivnější řešení s ohledem na váš rozpočet a nabízený produkt/službu.

 • MD works, s.r.o.

  Agentura

  Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme digitální agentura. Zakládáme si na práci odváděné včas, precizně a se smyslem pro obchod. Díky tomuto přístupu jsou našimi klienty nadnárodní společnosti, středně velké a menší firmy i živnostníci. Většina našich zákazníků s námi začala spolupracovat na základě doporučení, na což jsme velmi hrdí.

Jihočeský kraj

 • Ing. Jan Krátoška

  Freelancer

  Tábor

  Ověření: Sklik.cz

  Výkonnostním online marketingem se zabývám již řadu let. Specializuji se na Google Ads, Sklik, Zboží.cz, Heureku a Analytics. S PPC kampaněmi pomáhám malým živnostníkům, ale i velkým mezinárodním firmám, které obchodují v ČR a na Slovensku. S týmem kolegů, který kolem sebe mám se staráme také o tvorbu webových stránek a tvorbu propagačních videí.

 • Tomáš Míka

  Freelancer

  České Budějovice

  Ověření: Sklik.cz

  O PPC kampaně se klientům starám už déle než 5 let. Za tu dobu jsem pomohl více než 50-ti firmám a e-shopům plnit jejich marketingové cíle. Kladu důraz na měřitelnost a prokazatelnost dosažených výsledků včetně osobního přístupu ke klientovi.

 • FT Sun s.r.o.

  Agentura

  České Budějovice

  Ověření: Sklik.cz

  Společnost FT Sun se prioritně zabývá vývojem internetových aplikací. Majitelé od devadesátých let podnikají v oblasti informačních technologií a na přelomu století se postupně specializovali na vývoj a provoz internetových aplikací. Díky zkušenostem a vybudovanému zázemí bylo vybudováno silné vývojové centrum s obchodní a marketingovou nadstavbou.

Jihomoravský kraj

 • Petr Sekanina s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Tým správců kampaní, který kombinuje výhody agentury i freelancera. Se zkušenostmi od roku 2004 spravujeme výkonnostní i brandové/imagové kampaně – zejména v PPC systémech Google Ads, Sklik a Facebook. Pro klienty, kterými jsou malé, střední i velké společnosti, pracujeme vždy dlouhodobě a s důrazem na výsledky a dosahování stanovených cílů.

 • Hi Promotion, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme digitální agentura složená ze zapálených profesionálů, kteří svou práci dělají na sto deset procent. Našim klientům poskytujeme komplexní služby v oblasti online marketingu šité na míru jejich potřebám a vytváříme tak řešení, která opravdu fungují. Neskrýváme se za žádné prázdné fráze, ale necháváme za nás mluvit naše výsledky a jasná čísla.

 • Ing. Ondřej Žádník

  Agentura

  Brno

  Ověření: Zboží.cz

  Pomáhám firmám zaměřit se na jejich online rozvoj. Přijít s novými nápady a optimalizovat stávající marketing. Pracuji na základě vyhodnocování analytik a posouvání se správným směrem. Rád poradím s PPC, porovnávači zboží nebo SEO optimalizací. Onlinu se věnuji již přes 10 let, od pozice programátora přes UX/UI až po online marketing.

 • Proficio Marketing s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Zboží.cz

  Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 50 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

 • Comerto

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Nabízíme kompletní služby on-line marketingu a tvorby webu. Zajišťujeme optimalizaci pro vyhledávače, PPC, webovou analytiku, copywriting nebo marketingovou strategii a propagaci. Mezi naše služby také patří internetové poradenství. Pořádáme odborná školení a provádíme nezávislé audity.

 • MarkMedia s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Nabízíme profesionální správu zbožových srovnávačů a PPC systémů. Řešíme tvorbu marketingové strategie zaměřené na nové akvizice i stávající zákazníky. Specializujeme se na získávání a analytiku dat, zvyšování konverze webů.

 • Tomáš Hanáček

  Freelancer

  Čejkovice

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsem webový analytik se zálibou v Google Data Studio a PPC specialista se zkušenostmi s prací na volné noze, v agentuře i na straně klienta. Nejvíce mě baví dlouhodobá spolupráce pro střední a velké e-shopy a předávání znalostí klientům ve formě školení, auditů či workshopů.

 • PPC Profits

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Digitální agentura PPC Profits od roku 2008 navrhuje, vytváří a spravuje výkonové PPC reklamy. Věnujeme se i real-time biddingu (RTB) a reklamě na Facebooku. Jelikož víme, že nic v online marketingu nefunguje izolovaně, pomůžeme vám i se SEO, CRO, emailingem i tvorbou nového webu a PR, nebo vylepšením starých webových stránek.

 • Cognito

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  V digitální agentuře vytváříme weby, software na míru, marketingové kampaně a design. Stavíme na datech a analýzách, ale nezapomínáme ani na emoce. Dokážeme klienty zaujmout a udržet jejich pozornost. Mezi naše zákazníky patří ČSOB, T-Mobile, Alza nebo Městské divadlo Brno. V rámci skupiny MindForge řešíme i cyber security nebo machine learning.

 • Petra Mikulášková

  Freelancer

  Brno - Adamov

  Ověření: Zboží.cz

  Srovnávačům zboží se věnuji víc jak 6 let. Díky zkušenostem s provozováním e-shopu jsem se naučila mít přesah i do jiných oblastí marketingu. V minulosti jsem působila jako externí lektorka projektu Certifikace Heureky. Napsala jsem knihu Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod, která se stala Bestsellerem.

 • Ivana Šaleová

  Freelancer

  Břeclav

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Pomáhám podnikatelům a firmám zvyšovat obrat a zisk. Spravuji PPC reklamy pro malé a střední firmy, i reklamy ve vyhledávačích zboží pro e-shopy. Jsem zaměřená na výkon a na výsledky a vím, že největší přínos má marketing a reklama tehdy, když s klienty spolupracujeme dlouhodobě, vzájemně si důvěřujeme a stanové cíle dosahujeme společným úsilím.

 • SOVA NET, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Online marketing je naše vášeň. Za více než 15 let našeho fungování se hodně změnilo, ale jedno zůstává: náročnost klientů. Jsme hrdí na to, že naše projekty se proměnily v partnerství. Čím víc o sobě víme, tím víc si můžeme dát. Jsme tým konzultantů a vývojářů se zkušeností ze skutečného byznysu.

 • Agentura Foxy.cz s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme výkonnostní marketingová agentura. Zaměřujeme se především na návratnost investic do reklamy a udržitelný růst našich klientů. Specializujeme se na Google Ads, Sklik a Facebook, naší hlavní přidanou hodnotou je znalost cizích trhů a zkušenosti s expanzí na ně. Tvoříme a realizujeme digitální strategie a zajišťujeme vyhodnocení jejich přínosů.

 • Besteto marketing, s. r. o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme banda markeťáků, kteří pomohou vašemu e-shopu vydělávat víc. Postaráme se o PPC, SEO, vyhledávače zboží a ušetříme vám spoustu času i vrásek. S námi vždy víte, co jsme pro váš e-shop udělali - jasná čísla, která nemlží. Neskrýváme se za cizí slova a složité marketingové výrazy. Jednáme férově a narovinu. Chcete nás poznat víc? Ozvěte se nám.

 • BETTER MARKETING, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  "V Betteru spojujeme výkon a kreativitu: měříme, optimalizujeme a přicházíme s novými nápady, jak posunout váš marketing. Jsme tu od roku 2005 a své zkušenosti využíváme při vytváření strategií, přípravě kampaní i vyhodnocování. Možná pro vás neuděláme to, co si teď přejete, ale vždy uděláme to, co vám doopravdy pomůže uspět. Ozvěte se nám!"

 • FEO digital agency

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme tým marketingových, IT a UX specialistů, kteří si libují ve výzvách na poli výkonostních kampaní, sociálních sítí, tvorby webů, web designu a UX. Umíme pomoci se vším, co potřebujete pro úspěch v digitálním světě. Jsme tu s vámi již 14 let a rukama nám prošly stovky webů, e-shopů a kampaní.

 • igloonet, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  V igloonetu nás zajímá celý klientův byznys. Naše strategie se zaměřují na všechny části online marketingu od PPC, přes sociální sítě a SEO až k e-mailingu a srovnávačům. Spolu s vývojovým oddělením tvoříme skvělý tým, který dodává nadstandardní služby spojující vývoj webů a marketing. K efektivitě práce nám pomáhají vlastní automatizace a analýzy.

 • Karel Rujzl

  Freelancer

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Specializuji se na správu PPC kampaní pro velké a střední eshopy. Zabývám se automatizací PPC kampaní a snažím se veškeré opakované operace co nejvíce zjednodušovat. Tak mi zbývá více času na samotnou správu a rozšiřování kampaní. Pro klienty pracuji dlouhodobě, jen tak můžeme společně rozvíjet jejich business a růst.

 • MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, s.r.o

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Marketing s reálnými výsledky založený na strategii a precizním online marketingu. Využijte efektivní marketingový systém, který používají přední ziskové firmy. Ukážeme vám směr a posuneme vás před konkurenci. Co se týká výsledků, neznáme limity. Vybereme skutečně funkční nástroje. SEO, PPC, linkbuilding, grafiku, vše sladíme pro reálný výkon.

 • MarketingPPC

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  Naše marketingová agentura se zabývá komplexním nastavením a správou všech typů PPC reklam.Důraz klademe také na pokročilé strategie při cílení na mobilní zařízení. Automatizace PPC kampaní a textové reklamy z XML feedu.Nastavení a komplexní správa zbožových srovnávačů za pomocí pokročilých marketingových nástrojů. Nabízíme taktéž poradenství.

 • optimio, s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme tam, kde jsou čísla. Specializujeme se na výkonnostní marketing a baví nás proměňovat naše hluboké znalosti na fungující strategie. Po 14 letech v on-line marketingu děláme jen to, co má měřitelný efekt. Protože co jde změřit, to jde zlepšit. Soustředíme se na 3 oblasti služeb: online reklama, webová analytika a optimalizace webu.

 • PeckaDesign

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Naše srdce bije pro velké e-shopy. Dobře si poradíme s výkonnostními kanály, analytikou i obsahem. Jsme zkušený tým specialistů s přesahem - díky kvalitnímu programátorskému zázemí. Rozšíříme povědomí o vaší značce v jejím začátku nebo znovu nakopneme tržby v e-commerce u již rozjetých projektů. Vsaďte na nás - uvidíte, že to bude Pecka!

 • Pavel Minařík - Marketing Consultant

  Freelancer

  Brno

  Ověření: Zboží.cz a Sklik.cz

  Jsem marketingový konzultant a realizátor kampaní v ČR i ve světě. Poskytuji služby fullservice digitální agentury pro malé, střední i velké klienty s jakýmkoli rozpočtem. Hovoří za mě léta zkušeností s desítkami klientů na stovkách projektů. Cílem spolupráce je především výkon kampaní a spokojenost klienta. Specializuji se na Srovnávače, Sklik, AdWords a další online nástroje.

 • RobertNemec.com, s. r. o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Klienti, kteří mají velké sny a hledají partnera, který jim je umožní realizovat, se obrací na strategickou reklamní agenturu RobertNemec.com. Vaši značku posuneme výš, protože přemýšlíme nad vaším byznysem komplexně, propojujeme kreativitu a data, marketing stavíme na strategii, výzkumech a znalosti lidské psychologie

 • Shean s.r.o.

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme internetová agentura, která pomáhá svým partnerům vytvářet weby, posouvat jejich projekty a zvyšovat tržby. Zaměřujeme se na kompletní péči o klienty. Navrhneme web, který následně vytvoříme a postaráme se o marketing. Ať už se jedná o weby s okny, ploty, kosmetikou nebo třeba svítidly, vždy se o ně 100% postaráme.

 • uLab

  Agentura

  Brno

  Ověření: Sklik.cz

  V uLabu pomáháme českým firmám růst v zahraničí. Protože vstup na nové trhy přináší spoustu úskalí, staráme se o celkový výkon performance marketingu. Spravujeme PPC kampaně v 10 jazycích a v 7 různých systémech. V projektech také řešíme, jak zvýšit konverzní poměr nebo do jakých kanálů investovat rozpočet při plánování marketingové strategie nebo expanze.

 • Business Factory

  Agentura

  Brno, Praha

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme digitální agentura a baví nás posouvat hranice možného v online marketingu. Rozvíjíme se a rosteme díky férovému přístupu k našim partnerům a klientům. Vlastní technologie nám umožňují naplno využít potenciál našich klientů. Díky našemu mezinárodnímu týmu pomáháme růst klientům ve více než 60 zemích světa.

 • David Sedláček

  Freelancer

  Blansko

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsem nezávislý konzultant internetového marketingu. Zkušenosti s online marketingem sbírám od roku 2009. Za tu dobu jsem pomáhal uspět na internetu desítkám malých i středně velkých e-shopům. Zaměřuji se na dlouhodobý a udržitelný růst s jasně stanovenými a měřitelnými cíli. Neustále se vzdělávám a přenáším poznatky do praxe.

Karlovarský kraj

 • Jan Zahradník

  Freelancer

  Karlovy Vary

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Online marketingem se zabývám od roku 2011. Pro své klienty realizuji kampaně, které fungují a to napříč nejdůležitějšími prodejními kanály na internetu. (PPC, SEO, sociální sítě, zbožáky, newsletter). Jsem specialistou na Google Analytics a odborníkem na data. Efektivita je pro mne důležitým ukazatelem, zvláště ta finanční.

Kraj Vysočina

 • Michal Štikar

  Agentura

  Žďár nad Sázavou

  Ověření: Sklik.cz

  Online marketing | PPC specialista pro e-shopy, weby a mobilní aplikace. Zaměřuji se na výkonnostní marketing, webovou analytiku a branding. Nastavení měření, analýza klíčových slov a kompletní správa PPC kampaní - Google, Seznam, Bing, Facebook a Heureka. Prioritou je pro mě osobní přístup ke klientovi a dlouhodobé výsledky se spokojeností.

 • McRai

  Agentura

  Třebíč

  Ověření: Sklik.cz

  McRAI nabízí komplexní řešení pro vaše weby a e-shopy. Kromě zkušeného marketingového týmu, který se postará o vaše efektivně nastavené PPC kampaně, máme pod jednou střechou i lidi, kteří se vám postarají o váš Facebook, produktový feed i celý web jako takový. Marketingové kampaně jsou o to více efektivnější, když vše funguje jako jeden celek.

Královéhradecký kraj

 • Fox Marketing s.r.o.

  Agentura

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Donutíme internet pracovat ve váš prospěch! Jsme agentura, která vám pomůže získat více zákazníků díky komplexnímu internetovému marketingu - SEO, PPC, FB, srovnávače.

 • Petr Jiránek

  Agentura

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Postaráme se o tvorbu a správu PPC kampaní. Nastavíme zbožové srovnávače. Zvýšíme tržby. Jsme certifikovanými partnery Heureky, Mergada i Google. Máme rádi dlouhodobou spolupráci. Od Auditu, přes Strategii, Analýzu, až po efektivní reklamu. Do vašeho projektu vložíme 15 let zkušeností. Využijte on-line marketing naplno. Buďme partnery

 • PSHK

  Agentura

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme digitální agentura, díky které budete v onlinu líp vidět. Nastavíme PPC kampaně, které zaujmou. Upravíme SEO tak, aby si vás vyhledávače oblíbily. Spárujme vaše výrobky na zbožových porovnávačích Zboží.cz a Heuréka.cz, aby si k nim zákazníci našli cestu. Respektujeme přání a představy každého klienta. Společně najdeme to nejlepší řešení.

 • MC marketing

  Agentura

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  MC marketing vznikl na základě dlouholetých zkušeností v online marketingu, které postupně sbíráme od roku 2009. Staráme se klientům o marketing a zaměřujeme se zejména na PPC (Sklik a Google Ads). Kampaně s klienty řešíme na pravidelných měsíčních schůzkách a hledáme další cesty k zlepšení výkonu a obratů pro naše klienty. Posuneme Váš obchod dál.

 • wpj s.r.o.

  Agentura

  Vrchlabí

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme kolektiv digitálních nadšenců. Vymýšlíme na papíře, navrhujeme na jablku, vyvíjíme na linuxu a kódujeme na oknech. Neobejdeme se bez elektrická energie, wifi a nespočtu komunikačních zařízení od mobilů přes tablety až po stolní počítače. Kromě sítě houpací, vodovodní a elektrické používáme i sítě sociální jako je Facebook a Instagram.

 • Matěj Fuchs

  Freelancer

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Již od roku 2008 se soustavně věnuji výkonnostnímu online marketingu a SEO optimalizaci webů. V mnou spravovaných kampaních se klientům starám o obraty přes 45 milionů korun ročně (2017). Kontaktujte mě a využijte online marketing pro růst i vaší firmě!

 • Viktor Janouch

  Freelancer

  Hradec Králové

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem konzultant, lektor a autor řady publikací v oblasti online marketingu. Touto činností se zabývám již od roku 2005 a od té doby jsem spolupracoval na desítkách projektů. Pro své klienty zajišťuji PPC kampaně, rešerše, analýzy nebo průzkumy trhu po celém světě.

Liberecký kraj

 • Miroslav Kopecký

  Freelancer

  Jablonec nad Nisou

  Ověření: Sklik.cz

  16 let praxe v online marketingu a optimalizacích webů. Pomohu Vám vybudovat nové výkonné a efektivní PPC kampaně, či zreviduji a upravím ty současné. 1. měsíc správy zcela zdarma, stejně jako prvotní konzultace a analýza. Hmatatelné reference | Férové podmínky | Variabilní možnosti odměn | Vytvoření komplexních kampaní již do 5ti dnů od zadání.

 • IM CONNECT s.r.o.

  Agentura

  Liberec

  Ověření: Zboží.cz

  Společnost IM CONNECT s.r.o. vznikla 1.8.2012 transformací z fyzické osoby Vít Reisiegel provozující činnost marketingové a mediální agentury, jejíž vznik se datuje k roku 2001. Od této doby se intenzivně věnujeme tvorbě webových stránek, konzultacím v oblasti internetového marketingu, správě PPC, Optimalizaci webových stránek - SEO.

 • maveb. media s.r.o.

  Agentura

  Liberec

  Ověření: Sklik.cz

  Mediální agentura maveb. byla založena v roce 2018 s jasnou vizí. Poskytovat poradenství a služby v oblasti marketingu, designu a online reklamy. Naším cílem je nejen spravovat kampaně klientů, ale zároveň jim přinášet nové podněty pro jejich prezentaci, které jim následně pomáhají v rozvoji jejich podnikání.

Moravskoslezský kraj

 • Jonáš Jurášek

  Agentura

  Třinec

  Ověření: Sklik.cz

  Věnuji se online marketingu, ve kterém se specializuji na PPC reklamu v Sklik, GoogleAds a Bing. Dodávám komplexní PPC strategie na míru. Tvořím, navrhuji, optimalizuji a komunikuji. Jsem zaměřený na výkon, práci dodávám v termínech a je na mě spolehnutí. Důležitá je pro mě dlouhodobá spolupráce.

 • PCsupport.cz s.r.o.

  Agentura

  Třinec

  Ověření: Sklik.cz

  Mnoholetou praxí ve vývoji webových aplikací, eshopů a internetových stránek s kompletním servisem jsme se dostali mezi přední firmy v oboru. Díky šikovnosti našich zaměstnanců pro nás není nic překážkou. Zároveň provozujeme počítačovou prodejnu se servisem výpočetní techniky.

 • MORAVIO

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Budeme vašimi partnery v online světě. Vy perfektně rozumíte svému businessu a my víme, jak z něj můžete vytěžit maximum pomocí internetu. Pomůžeme vám s návrhem a vývojem informačních systémů, aplikací, webových stránek, e-shopů a také s online marketingem.

 • SEO Plus

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Analyzujeme, optimalizujeme a vzděláváme. Poskytneme Vám kompletní servis v oblasti online marketingu a e-commerce. Jsme různorodý tým marketingových profesionálů. Zařídíme pro Vás vše, na co si v online marketingu vzpomenete – od analýzy konkurence, UX, copywritingu, přes SEO, PPC, konzultace, až po návrh webu či tvorbu marketingové strategie.

 • 8COMMERCE

  Agentura

  Třinec

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme 8COMMERCE studio, tým nadšených lidí do internetového obchodování. Vyvíjíme vlastní e-shopovou platformu a zabýváme se expanzí na zahraniční trh. Prostřednictvím 8SHOP aplikace naši klienti úspěšně prodávají již do 13 evropských zemí. Součástí služeb, které nabízíme, jsou automatizovaný bidding, či pokročilé možnosti překladu produktů.

 • Hana Kobzová

  Freelancer

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem online marketérka specializující se na PPC reklamu v systémech Sklik a Google Ads. Vytvářím PPC strategie na míru, tvořím a spravuji kampaně a vyhodnocuji je. S klienty spolupracuji dlouhodobě. Zabývám se také automatizací PPC kampaní.

 • bV24 s.r.o.

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Buďte vidět 24 hodin online tam, kde jsou vaši zákazníci. Máme metody na rychlé poznání vaší firmy, produktů a chování vašich zákazníků. Připravíme vám efektivní strategii pro výkonnostní a brandové kampaně (search, display, video, social, programmatic), pomůžeme s UX, CRO a customer care. Klientům zvyšujeme prodeje už více než 6 let. Budete další?

 • Martin Mucha

  Freelancer

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za reklamu.“ Uvažujete-li stejně jako Henry Ford, ukážu vám, jak i ten poslední peníz investovat efektivně do PPC. Po více než půldekádě v online marketingu vím, jak na to. Poradím s pokročilými strategiemi, automatizací nebo hromadnou tvorbou kampaní z XML feedu. Nabízím i audity a konzultace.

 • Vladimír Neradil

  Freelancer

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  On-line systém Sklik nebo Google Ads je jen nástroj. Sám nic neudělá. Když však společně zjistíme, co vám může opravdu něco přinést, koho chcete oslovit a čím, tak je z poloviny vyhráno. Druhou polovinu doplním 25-ti lety zkušeností z obchodu a marketingu, individuálním přístupem a vaší spokojeností na prvním místě.

 • Biddingtools Group s.r.o.

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Zboží.cz

  Jsme BiddingTools – specialisté na správu zbožových srovnávačů v ČR i na Slovensku. Jako agentura zajišťujeme zbožákový full servis. Naše bidovací automaty BiddingTools a BiddingManager nastavují ceny za proklik na Zboží.cz a Heurece CZ/SK tak, aby byla inzerce pro inzerující e-shop co nejziskovější. Kromě automatického bidování nabízíme další služby jako párování produktů, srovnání cen e-shopů s konkurencí (podklady pro cenotvorbu) či výpis nejprodávanějších produktů na trhu v segmentech e-shopu (TOP produkty).

 • KVIKYMART

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Vytváříme platformu specializovanou pro online prodej autodílů, díky které jsme obchodování s autodíly posunuli do 21. století. Pro naše klienty poskytujeme marketingové poradenství, brand building a výkonnostní kampaně v Sklik, Google Ads a Facebook Ads. Naše řešení používají desítky milionů uživatelů v evropě a expandujeme do dalších zemí.

 • Marcel Slechan

  Freelancer

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem PPC specialista a zaměřuji se na komplexní služby v oblastech výkonnostního marketingu (PPC v Google Ads, Skliku a na Facebooku) s cílem maximální návratnosti investic, zvyšování počtu objednávek, povědomí o značce. Kampaně tvořím na míru na základě zjištěných potřeb. Individuální přístup a spokojenost klienta je mou prioritou.

 • RailsFormers

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz

  Poskytujeme komplexní služby v oblasti online marketingu (PPC, SEO, sociání sítě, mailing), tvorby webových stránek, efektivních eshopů i aplikací. Máme více než 10 let zkušeností, 20 specialistů a 200+ spokojených klientů. Rádi najdeme vhodné řešení i pro Vás.

 • Religis

  Agentura

  Ostrava

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Ziskovost eshopů našich klientů je pro nás hlavní prioritou více než 16 let. Specializujeme se na PPC reklamu, Zbožové vyhledávače, Email marketing, Obsahový marketing, SEO. Na základě provedených analýz navrhujeme úspěšné strategie, podle nichž ziskové eshopy také tvoříme a dlouhodobě o ně pečujeme.

 • Robert Sikora

  Freelancer

  Vrbno pod Pradědem

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  On-line marketingem žiji již více než deset let. Nejprve jako prodejce nejmenované české internetové jedničky a nyní již několik let na „volné noze“ jako freelancer. Na internetu je vše měřitelné, proto vytvářím reklamu, která vydělává jak na Seznamu, tak i na Google. Pracuji z omezeným počtem klientů tak, abych se mohl každému věnovat na 100%.

 • Marek Horyna

  Freelancer

  Kopřivnice

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem z Kopřivnice - hlavního města Tatrovek. Rád cestuji, vydávám příležitostně kazety a organizuji DIY akce. Kromě toho, že miluji Beskydy a všechny desky Pavla Bobka se specializuji na tvorbu a správu výkonových kampaní. Nabízím monitoring, aktualizace, kontroly a přípravu kampaní v systémech Google Ads a Seznam Sklik

Olomoucký kraj

 • Leksys

  Freelancer

  Olomouc

  Ověření: Sklik.cz

  Pro naše klienty realizujeme webová řešení, e-shopy, informační systémy i aplikace. Navrhujeme řešení s ohledem na klientovy potřeby a společnými silami překonáváme stanovené cíle. Zajišťujeme komplexní internetový marketing od SEO optimalizace webu, přes PPC reklamy a e-mailing, až po propagaci na sociálních sítích.

 • OnlineAge

  Agentura

  Šumperk

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Specializujeme se na výkonnostní marketing pro eshopy a lokální propagaci firem a lidí. Dáváme směr vaší propagaci na internetu a z placené online reklamy děláme efektivní marketingový nástroj. Hledáte odborníky na online marketing? Domluvte si konzultaci. Rádi si vyslechneme vaší vizi.

 • Netstep

  Agentura

  Prostějov

  Ověření: Sklik.cz

  Marketingová agentura Netstep pomáhá firmám k úspěchu v online podnikání a to bez ohledu na jejich velikost a zaměření. Poskytujeme komplexní služby v oblastech výkonnostních PPC kampaní v AdWords, Sklik a na Facebooku. Pracujeme na principu otevřené a férové komunikace a věrohodných doporučení. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Pardubický kraj

 • Michal Ráliš

  Freelancer

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz

  Ůspěch klienta v online podnikání je i náš úspěch. Našim cílem je pro klienta udělat maximum k jeho spokojenosti. Pomůžeme Vám, jak s PPC kampaní a srovnávačem, tak i s kompletní marketingovou strategií.

 • Milan Kubíček

  Freelancer

  Svitavy

  Ověření: Zboží.cz

  Pomáhám firmám ke zvýšení výkonu shopu nebo webu. Budu rád, když mě budete kontaktovat, abychom si řekli zda budu pro Vaši firmu přínosný.

 • DF MARKETING, s.r.o.

  Agentura

  Pardubice

  Ověření: Zboží.cz

  Zlepšíme výkon vašeho e-shopu a zvýšíme počet poptávek přes internet i na kamenné prodejně. Jsme stabilní tým, který zhodnocuje více než 14 let obchodních, marketingových a lektorských zkušeností. To, co nás výrazně odlišuje od ostatních tkví jednoznačně v metodě spolupráce a v přístupu ke klientům.

 • Pavel Drábek

  Freelancer

  Polička

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsem PPC specialista na volné noze se zaměřením na výkonnostní kampaně v Skliku a Google Ads. Mezi mé klienty patří malé a střední eshopy a firmy. Pomáhám svým klientům zvyšovat prodeje online. Mám přesah také do webové analytiky a zabývám se i správou srovnávačů zboží.

 • Karel T. Borovička

  Freelancer

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz

  Jsou věci, přes které nejede vlak. Kávu si melu vždycky čerstvou, na lidech hledám to dobré a věřím, že maličkosti mění svět. V online světě vymýšlím a propaguji weby služeb, které zlepšují život lidem. Využívám sílu uživatelských průzkumů a testování i poctivého #SEO a #PPC.

 • eBRÁNA

  Agentura

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Jsme stabilní, ryze česká společnost, která se o úspěch malých a středních podniků stará už 15 let. Svým zákazníkům poskytujeme full service v oblasti internetového marketingu. Jsme silným partnerem pro správu PPC kampaní. Jak samostatně, tak v rámci kompletních marketingových strategií.

 • Webeto s.r.o.

  Agentura

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Správou zbožových srovnávačů i PPC systémů v ČR i zahraničí se zabýváme téměř 10 let. Zajistíme audit, úpravu XML, spárování produktů, nastavíme bidding. Pomocí našeho automatického bidovacího nástroje dokážeme navýšit obrat Vašeho eshopu a současně snížit náklady. Jsme marketingová agentura poskytující komplexní služby v oblasti online marketingu.

 • Pavel Tlapák

  Freelancer

  Pardubice

  Ověření: Sklik.cz

  Pavel vede e-shopy k rekordním výsledkům. Na poli online marketingu a CRO jim pomáhá vyrůst a zprofesionalizovat se, aby byly schopny přežít a stát se lídry ve svém oboru.

Plzeňský kraj

 • Věra Kepková, WTF digital

  Agentura

  Plzeň

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Pomáháme malým a středně velkým firmám se získáváním klientů v on-line světě. Navrhujeme on-line strategie na základě finančních a marketingových dat. Při správě reklamních kampaní na internetu a sociálních sítích uplatňujeme ověřené postupy a kreativní přístup na míru klientům, aby získali rentabilní výsledky. Naše agentura je Google Partner.

 • Petr Rapčan

  Freelancer

  Plzeň

  Ověření: Sklik.cz

  V mé práci mě nejvíc teší dlouhodobí klienti, kteří nejenže signalizují kvalitu práce, ale zároveň vytvářejí vztah založený již na více přátelském přístupu. Proto se snažím o to, abych měl těchto klientů co nejvíce a maximálně pochopit jejich obor činnosti. A toto nectím sám, ve 24b je nás na to více.

 • Michal Motl

  Freelancer

  Sušice

  Ověření: Sklik.cz

  Jsem expert na marketing pro malé a střední eshopy. Perfektně ovládám zakládání PPC kampaní a optimalizaci stávajících kampaní přesně podle nejnovějších trendů. Rád pomohu navýšit tržby i Vašemu eshopu. Kontaktujte mě pro nezávaznou nabídku a analýzu stávajících kampaní zdarma.

 • ANT studio s.r.o.

  Agentura

  Plzeň

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Mravenci na online. Navrhujeme, realizujeme a rozvíjíme vše kolem online prezentace. Náš zkušený tým markeťáků vám pomůže s kompletním zastřešením onlinu - SEO, PPC, sociální sítě, zbožové porovnávače, RTB, webová analytika, e-mail marketing. A náš zkušený tým vývojářů pomůže s realizací webu nebo e-shopu, ať už jde o malý nebo velký projekt.

Středočeský kraj

 • JIRKONT.cz

  Agentura

  Kolín

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme marketingová agentura z Kolína a v on-line marketingu se pohybujeme přes 10 let. Zabýváme se konzultacemi a správou internetového marketingu. Pomáháme především se SEO a PPC kampaněmi. Jednorázově poradíme nebo připravíme individuální školení na míru. Pro každý projekt vždy hledáme individuální řešení a upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

 • Lemito Media

  Agentura

  Rakovník

  Ověření: Sklik.cz

  Připravíme Vám PPC kampaně, které následně budeme spravovat tak, aby generovali zisk a nové zákazníky. Umíme Vám pomoci v rámci celého online marketingu. Jsme transparentní, pravidelně jsme s Vámi v kontaktu a informujeme Vás reálně o přínosech spuštěných kampaní. Pomáháme úspěšně rozvíjet Váš byznys.

 • ROI Digital

  Agentura

  Nové Strašecí

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Zařídíme Vám PPC kampaň či celý online servis jako digitální agentura. Ale také na rovinu řekneme, pokud nic z toho Vašemu byznysu aktuálně nepomůže. Hrajeme fér a s odkrytýmí kartami. Neděláme žádnou magii, netajíme své know-how, nevodíme za nos. Zajímají nás reálně výsledky - stejně jako Vás.

 • Štěpánka Houžvicová

  Freelancer

  Kladno

  Ověření: Sklik.cz

Ústecký kraj

 • Bc. Tereza Belanová

  Freelancer

  Louny

  Ověření: Sklik.cz

  Již více jak 7 let se věnuji online marketingu pro eshopy. Specializuji se na PPC kampaně, výborně ale fungují dohromady i s dalšími úpravami a nástroji, proto zasahuje má specializace i do SEO a UX. Osobitý přístup, poradenství, transparentnost a spokojenost - to vše vede k tomu, že má spolupráce s klienty bývá většinou dlouholetá.

 • Petra Bilinská | 24b.cz

  Freelancer

  Teplice

  Ověření: Sklik.cz

  1) profesionální práce 2) transparetnost 3) spokojenost - takové jsou mé zásady pro správu PPC kampaní (Sklik a AdWords). Českým i zahraničním klientům pomáhám také s jejich měření (trackingem), širším vyhodnocováním (webovou analytikou) a dalšími aspekty. Pod značkou 24b na to nejsem sama, ale mám také podporu v našem volném sdružení freelancerů.

 • Anawe s.r.o.

  Agentura

  Litvínov

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Vše pro Vaši prezentaci nejen na internetu - s námi budete na internetu úspěšní. Vytváříme weby a e-shopy. Jsme dobří v internetovém marketingu (SEO, PPC, zbožové agregátory a sociální sítě). Webová stránka: www.anawe.cz

Zlínský kraj

 • PPCguru.cz s.r.o.

  Agentura

  Valašská Bystřice

  Ověření: Sklik.cz a Zboží.cz

  Specializujeme se na strategii a vedení PPC kampaní. Považujeme za velmi důležité věnovat svůj čas hlubšímu pochopení vašeho smyslu podnikání. Díky tomu dokážeme určit vhodnou strategii propagace tak, aby dávala smysl jako celek. Zároveň pracujeme i žijeme svobodně, aby nás to v práci i životě bavilo.

 • Dobrá reklamní agentura

  Agentura

  Zlín

  Ověření: Sklik.cz

  Již 10 let poskytujeme našim klientům komplexní služby v oblasti online marketingu. Specializujeme se na výkonovou reklamu ve vyhledavačích, v reklamních a sociálích sítích a cenových srovnávačích. Soustředíme se maximálně na dosahování klientových cílů a jsme rádi, když jim pomáháme růst jak u nás, tak v zahraničí.

 • Galandr.com

  Agentura

  Zlín

  Ověření: Sklik.cz

  Zlínská agentura Galandr.com je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti online marketingu a webdesignu. Od roku 2004 se orientuje na výkonnostní marketing pro e-shopy a webové aplikace. Efektivně Vám vytvoří a povede PPC kampaně na Skliku i Zbozi.cz. Tito Zlíňáci staví na dlouhodobé spolupráci, slušnosti a profesionalitě.

 • Plugo

  Agentura

  Zlín

  Ověření: Sklik.cz

  Jsme agentura zaměřená na výkonnostní online marketing e-shopů. Vytváříme moderní responzivní weby a e-shopy, spravujeme PPC reklamní kampaně (Sklik, AdWords, Facebook, srovnávače zboží), staráme se o profily na sociálních sítích, tvoříme atraktivní obsah, který prodává. S klienty máme společný cíl – maximální návratnost investic do reklamy.

Slovensko

 • SlopeLift, s.r.o.

  Agentura

  Bratislava

  Ověření: Sklik.cz

  SlopeLift je výkonnostná, marketingová agentúra, s pobočkami vo Viedni, Bratislave, Mníchove a Londýne. Teší sa priazni európskych klientov, vrátane Českej republiky. Zákazníkom ponúka individuálne, na mieru ušité komplexné riešenia v oblasti SEO, SEA, Shopping Ads, Feed optimalizácie, remarketingu, sociálnych médií a oveľa viac.