Klientská zónaSeznam.cz

« Všechny případové studie

Next Reality Group, a.s.

„Díky masivní podpoře značky a nabídek nemovitostí našich klientů v rámci služeb Seznam.cz a díky vzrůstajícímu trendu naší firmy, kdy neustále navyšujeme počty poboček, makléřů a s tím souvisejících zakázek, zvyšujeme průběžně návštěvnost našich webových stránek zhruba o 3 až 5 % měsíčně. “ Robert Hanzl, obchodní ředitel

Představení klienta

Jsme síťová realitní kancelář působící na celém území ČR. Naše služby jsou nabízeny prostřednictvím 30 poboček a přibližně 350 realitních makléřů. Z hlediska počtu inzerovaných nabídek se na serveru Sreality.cz řadíme mezi TOP 6 firem v oboru.

Výchozí situace

Díky intenzivnímu růstu naší firmy v posledních dvou letech a plánované expanzi v letech následujících, požadujeme pro naši firmu silného partnera pro budování jména naší firmy. Pro inzerci zakázek našich klientů pak požadujeme internetový katalog, u kterého máme jistotu vysoké návštěvnosti a s tím souvisejícího dostatečného zájmu o naše nabídky, což Sreality.cz splňují.

Řešení a návrh pro klienta

Nejdůležitějším internetovým médiem je pro nás server Sreality.cz, kde využíváme standardní řádkovou inzerci a bannerové kampaně. Z dalších služeb je velmi efektivní produkt firmy.cz, kde je náš odkaz zařazen do většiny oborů z našeho odvětví. V letošním roce jsme využili reklamy na serveru Novinky.cz. Jako doplňkovou a velmi efektivní službu vnímáme nabídku proklikových kampaní na službě Sklik.

Výsledek

Díky masivní podpoře značky a nabídek nemovitostí našich klientů v rámci služeb Seznam.cz a díky vzrůstajícímu trendu naší firmy, kdy neustále navyšujeme počty poboček, makléřů a s tím souvisejících zakázek, zvyšujeme průběžně návštěvnost našich webových stránek zhruba o 3 až 5 % měsíčně.