Zavřít
Bukovec

Bukovec

Okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
  • Taťana Veselá
    naMédium

    Je nám dohromady 134 let. Stezka Českem nás hned na startu tvrdě zastavila

    Před 2 dny
    Měli jsme plán a velké nadšení. Po týdnu jsme ale skončili doma s horečkou a žaludečními potížemi. Co jsme udělali špatně – a jak jsme se vrátili a zvládli 1 200 kilometrů?
     Komentáře
  • silvarium.cz

    Spolupráci hasičů na česko-polském pohraničí prověřilo rozsáhlé cvičení u požáru lesa mezi Bukovcem a Istebnou (pozary.cz)

    Před 5 dny
    Českou vodou na polský les stříkali v sobotu 11. dubna 2026 hasiči v Moravskoslezském kraji. V oblasti mezi Bukovcem a Istebnou se konalo rozsáhlé cvičení zaměřené na zásah u lesního požáru v rámci projektu „Moderní řešení pro klimatické hrozby“ z programu Interreg CZ-PL.Simulovaný požár vznikl v těžko přístupné lokalitě, což si vyžádalo kombinaci pěšího zásahu, nasazení terénních vozidel i vytvoření dopravního vedení vody na delší vzdálenost.Celý článek najdete zde....
     Komentáře
  • Novinky

    Podvodný prodej uhlí na Jablunkovsku? Polští prodejci údajně klamou množstvím i doklady

    Před 7 dny
    Před možnými podvodníky nabízející dodávky levného černého uhlí z Polska varují obce na Jablunkovsku. Podomní prodejci lákají na nízké ceny a rychlé dodání tzv. přímo do sklepa. Problémem je, že váha dodaného uhlí údajně neodpovídá fakturám a lidé přicházejí o tisíce korun. Policie však zatím takový případ nešetří.
     Komentáře
  • Česká NEJ

    2 min

    Podcast
    Nejvýchodnější bod České republiky je Bukovec. Najdete ho ještě o kousek dál než známé Trojmezí

    Před 2 měsíci

    ·

    2 minuty

    Při cestě k nejvýchodnějšímu bodu republiky logicky zamíříme do Moravskoslezského kraje. Dojdeme do Západních Beskyd, konkrétně do Jablunkovského průsmyku.
     Komentáře
  • TV Polar

    Karvinské děti opět lyžují v Bukovci, v beskydských horách stráví vždy celý týden

    Před 2 měsíci
    V beskydském ski areálu v Bukovci opět probíhají lyžařské kurzy pro děti z Karviné. Opět se účastní nespočet mateřských i základních škol, které dbají na základní sportovní průpravu.
     Komentáře
  • TV Polar

    Karvinské děti opět lyžují v Bukovci, za týden se naučí základní techniky, tipy a triky

    Před 3 měsíci
    V beskydském ski areálu v Bukovci opět probíhají lyžařské kurzy pro děti z Karviné. Opět se účastní nespočet mateřských i základních škol, které dbají na základní sportovní průpravu.
     Komentáře
Reklama