Pozor, kam chodíte k vodě. Hygienici zavřeli dvě oblíbená koupaliště, sinice útočí i jinde
Před 5 hodinami
Už dvě přírodní koupaliště označili hygienici za nebezpečná a vyhlásili na nich zákaz koupání. A to především kvůli výskytu sinic. Upozornili na to na webu ministerstva zdravotnictví. U dalších evidují zhoršenou kvalitu vody a doporučují zvýšenou opatrnost zejména u dětí a citlivých skupin obyvatel.



