Nejvyšší stavba v České republice je na odstřel
Před 9 dny
Víc než rok jsou nepotřebné dva stožáry vysoké 355 metrů, které čnějí k obloze poblíž Českého Brodu na Kolínsku. Žádný rádiový signál už zdejší vysílače nešíří a České radiokomunikace připravují jejich likvidaci. Zvažuje se jejich odstřel. Tím by zmizela nejvyšší stavba v republice.








