Semafor je pryč! Sláva!
V uplynulých dvou dnech jsme velmi naléhali na silniční úřad Černošice, ROPID a krajskou správu silnic. Chtěli jsme se zbavit semaforového provozu.


V uplynulých dvou dnech jsme velmi naléhali na silniční úřad Černošice, ROPID a krajskou správu silnic. Chtěli jsme se zbavit semaforového provozu.
