Klientská zónaENSeznam.cz

Spustili jsme Televizi Seznam

Televizi Seznam naladí až 9 000 000 diváků, které můžete svou inzercí zasáhnout

Ukazka televize

Proč inzerovat v Televizi Seznam

 • Celorepublikové pokrytí

  Televize Seznam vysílá celoplošně v multiplexu 3, který pokrývá 95,7 % obyvatel České republiky. Dostupnost navíc zajišťují distributoři Skylink a UPC, kteří svým klientům nabízí celorepublikové pokrytí. Spektrum doplňuje několik desítek IPTV poskytovatelů, kteří umožňují televizní signál šířit přes internet. K těm nejvýznamnějším patří například 02 TV, Digi TV, T-mobile TV nebo Kuki TV.

 • Spojení s kvalitním obsahem

  Televize Seznam nabízí spojení s původním kvalitním obsahem od špičkových českých tvůrců a novinářů. Pestré programové schéma obsahuje nejen zpravodajství a publicistiku, ale i zábavné pořady ze Stream.cz, lifestylové magazíny a dokumenty.

 • Různé reklamní formáty

  Je jen na vás, jaký typ reklamy si vyberete. Ať už klasické spotové reklamy v různých stopážích, nebo sponzora pořadu, sponzora programu či product placement.

 • Videoreklama funguje

  Audiovizuální reklama je ideální způsob, jak zvýšit povědomí o vaší značce. Napřímo osloví, vzbudí emoce, snáz utkví v paměti a ukáže to, co jinak neukážete. Máte-li jednou natočenu videoreklamu, není nic jednoduššího než ji umístit do Televize Seznam.

 • Cílení

  Vaši reklamu můžeme pustit u konkrétního pořadu. Případně ji zařadit jako první nebo poslední v rámci reklamního bloku.