Klientská zónaENSeznam.cz

Spojte vaše kampaně s kvalitním televizním obsahem

Měsíčně zasáhne Televize Seznam až 2.9 milionů diváků v cílové skupině D15+. Plnoformátová televize vysílá vlastní tvorbu, české a zahraniční filmy a informuje o nejzásadnějších událostech. Spojením TV a online získají vaše kampaně unikátní kombinovaný obsah a osloví mnohem větší publikum.

Ukazka televize

Proč inzerovat v Televizi Seznam

 • Spojení s kvalitním obsahem

  Televize Seznam je plnoformátová, rodinná televize, která přináší zábavu pro celou rodinu. Součástí programového schématu jsou pořady vlastní výroby Moje Místa Blanky Kubíkové o osobnostech České republiky, satirické Šťastné pondělí Jindřicha Šídla, nebo publicistický pořad Záhady Josefa Klímy. Vysílání doplňuje množství atraktivního českého a zahraničního obsahu – oblíbené české klasické filmy, zahraniční filmy a seriály, pohádky pro nejmenší nebo atraktivní dokumenty. Každý den v podvečer Televize Seznam vysílá nezávislé a aktuální televizní zpravodajství z domova i ze světa.

 • Celorepublikové pokrytí

  Televize Seznam vysílá celoplošně v multiplexu 3, který pokrývá 95,7 % českých domácností. Dostupnost navíc zajišťují distributoři Skylink a UPC, kteří svým klientům nabízí celorepublikové pokrytí. Spektrum doplňuje několik desítek IPTV poskytovatelů, kteří umožňují televizní signál šířit přes internet. K těm nejvýznamnějším patří například 02 TV, Digi TV, T-mobile TV nebo Kuki TV.

 • Různé reklamní formáty

  Je jen na vás, jaký typ reklamy si vyberete. Ať už klasické spotové reklamy v různých stopážích, nebo sponzora pořadu, sponzora programu či product placement.

 • Videoreklama funguje

  Audiovizuální reklama je ideální způsob, jak zvýšit povědomí o vaší značce. Díky své schopnosti lépe představit produkt, odvyprávět příběh, a tím vzbudit emoce u diváka, je videoreklama jedním z nejrychleji rostoucích reklamních formátů. Napřímo osloví, vzbudí emoce, snáz utkví v paměti a ukáže to, co jinak neukážete. Máte-li k dispozici natočenu videoreklamu, není nic jednoduššího než ji umístit do Televize Seznam.

 • Cílení

  Díky zaměření a obsahu jednotlivých pořadů na Televizi Seznam je možné umístit reklamu k afinitně vhodným pořadům jako jsou např. pohádky, seriály, dokumenty, rodinné animované filmy, pořady o vaření, hobby pořady, atd.
  V rámci reklamního bloku je možné si vybrat pozici umístění spotu.