Klientská zónaSeznam.cz

Další funkce

Chytré nastavení kampaní

Jednoduše vám pomůže rozložit investici do kategorií tak, abyste dosáhli co největšího výkonu. Snadno se dozvíte, kolika lidem se za týden zobrazíte. S nastavením vám pomůže tutoriál, který najdete v administraci.

Obrazek: Chytré nastavení kampaní

Cílení

S aktivním profilem Seznam naplno můžete oslovit i lidi z dalších měst, kde vaše firma nemá pobočku, ale kde jste přesto schopni poskytnout své služby. Vaše společnost se ve městech, které si vyberete, zobrazí ve výsledcích vyhledávání na Firmy.cz i Seznam.cz. Pozice závisí na výsledku aukce.

Obrazek: Cileni

Nabídky a události

Umožní vaší firmě prezentovat produkty a služby zajímavým a jednoduchým způsobem. Vaše firma bude díky tomu ve výsledcích hledání zvýrazněna štítkem. Vaši nabídku zobrazíme v detailu firmy na Firmy.cz, Mapy.cz, ve výsledcích hledání Seznam.cz a přímo na hlavní stránce Seznamu místo vaší vizitky.

Novinka přináší možnost do svého profilu vložit až tři různé druhy nabídek.

  • Akční nabídka – je charakteristická akční cenou, slevou apod.
  • Běžná nabídka – umožňuje nabídnout v profilu běžné produkty či služby.
  • Událost – prezentuje událost, která se bude ve firmě konat.

Detail vyhledávání Detail Mapy.cz Firemní profil s akční nabídkou. Akční nabídka na HP Seznamu.

Propojení s ostatní inzercí na Seznamu

Inzerujete-li i někde jinde na Seznamu (na Zboží.cz, Sreality.cz, Sauto.cz, Sdovolená.cz), zobrazí se ve vašem profilu i tato nabídka.

Obrazek.

Zvýraznění na Mapy.cz

Seznam naplno zvýrazní vaši provozovnu z oblasti ubytování, pohostinství, kultury nebo sportu na Mapy.cz. Zvýrazněna bude vždy jedna provozovna, která výší své investice překoná nabídky ostatních v daném výřezu mapy. Zobrazení snadno nastavíte v administračním rozhraní v záložce Mapy.cz, kde zjistíte, jak se budete za nastavenou investici zobrazovat a kolik vás uvidí lidí.

Vlastní ikona na Mapy.cz

Firemní profil můžete zvýraznit na Mapy.cz pomocí vlastní ikony své firmy. Ikona se zobrazí při investici minimálně 100 Kč na den (celkem za všechny pobočky). Vložit můžete ikonu ve formátu .png na průhledném podkladu o max. rozměru 16×16 px.

Retargeting na firemní profil

V Skliku můžete svou reklamu ukázat lidem, kteří již navštívili váš firemní profil.

Obrazek: Retargeting na firemní profil

Hodnocení firem

Zákazníci mohou ve vašem profilu vaši firmu hodnotit, počtem hvězdiček i slovně. Vy můžete na hodnocení reagovat. Dobré hodnocení zvýší vaši důvěryhodnost a přivede více zákazníků.

Hodnocení firem.

Oblíbené

Lidé si mohou firmy přidávat do oblíbených. Mají je pak po ruce v záložce Moje oblíbené.

Oblíbené.

Události

S profilem Seznam naplno můžete na Firmy.cz zobrazovat tipy na události z kategorií: Divadlo; Hrady a zámky; Hudební festivaly; Film; Koncerty. Události se zobrazí i ve výsledcích vyhledávání na Seznam.cz.

Obrazek: Události