Klientská zónaSeznam.cz

Další funkce

Nabídky a události

Umožní vaší firmě prezentovat produkty a služby zajímavým a jednoduchým způsobem. Vaše firma bude díky tomu ve výsledcích hledání zvýrazněna štítkem. Vaši nabídku zobrazíme v detailu firmy na Firmy.cz, Mapy.cz, ve výsledcích hledání Seznam.cz a přímo na hlavní stránce Seznamu místo vaší vizitky.

Novinka přináší možnost do svého profilu vložit až tři různé druhy nabídek.

  • Akční nabídka – je charakteristická akční cenou, slevou apod.
  • Běžná nabídka – umožňuje nabídnout v profilu běžné produkty či služby.
  • Událost – prezentuje událost, která se bude ve firmě konat.

Detail Mapy.cz Firemní profil s akční nabídkou. Akční nabídka na HP Seznamu.

Zvýraznění na Mapy.cz

Seznam naplno zvýrazní vaši provozovnu z oblasti ubytování, pohostinství, kultury nebo sportu na Mapy.cz. Zvýrazněna bude vždy jedna provozovna, která výší své investice překoná nabídky ostatních v daném výřezu mapy. Zobrazení snadno nastavíte v administračním rozhraní v záložce Mapy.cz, kde zjistíte, jak se budete za nastavenou investici zobrazovat a kolik vás uvidí lidí.

Retargeting na firemní profil

S reklamním systémem Sklik zaujmete uživatele, kteří vyhledávají na Seznamu nebo procházejí obsahové weby napříč českým internetem. Díky tomu můžete oslovit víc než 95 % internetové populace. S platbou za proklik, tedy až za přivedeného návštěvníka na váš web, může reklama dosáhnout přesně těch cílů, které potřebujete. S Sklikem máte své investice pod kontrolou. Obrazek: Retargeting na firemní profil

Hodnocení firem

Zákazníci mohou ve vašem profilu vaši firmu hodnotit, počtem hvězdiček i slovně. Vy můžete na hodnocení reagovat. Dobré hodnocení zvýší vaši důvěryhodnost a přivede více zákazníků.

Hodnocení firem.