Emma Drobná a Tomáš Macháč si své soukromí pečlivě hlídají, přesto je občas vidět, že v tom jedou spolu. Nedávno to potvrdili i přímo na tenisovém kurtu.
Známá zpěvačka a tenista se snaží působit jako nenápadný pár. Přesto se jejich vztah občas projeví v plné parádě, třeba přímo na tenisovém kurtu, před fotografy a fanoušky.
Barbora Poláková překvapila své fanoušky na sociálních sítích, když oznámila, že se svým partnerem Štěpánem Urbanem čekají miminko. O vztahu s muzikantem pohledná blondýnka poprvé promluvila minulý rok v říjnu. A kdo vlastně je o čtrnáct let mladší partner zpěvačky? Jde o muzikanta, který se dostal do finále pěvecké soutěže SuperStar.
Vztah tenisty Tomáše Macháče a zpěvačky Emmy Drobné nebyl pouhým románkem. Vítězka čtvrté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar tvoří s úspěšným českým tenistou pár více než rok.
Zpěvačka Bára Poláková přiznala, že se svým mladším přítelem Štěpánem Urbanem čekají přírůstek do rodiny. Jak se ale tato zamilovaná dvojice vlastně dala dohromady?
Zpěvák Michal Hrůza se nechal inspirovat vlastními prožitky a cestou za polární kruh. Nahrál píseň Kouzlo samoty, která je titulním singlem stejnojmenného alba. Na blízké, kteří s námi již nebudou u vánočního stolu,...
Na Nový rok vstoupí do kin nový snímek Petra Kolečka "Dream Team". Stejnojmennou titulní píseň si vzal na starost Xindl X, který si do ní přizval slovenskou kolegyni Emmu Drobnou.
Zpěvák Ondřej Ládek alias Xindl X spojil síly se slovenskou Emmou Drobnou, aby nazpívali ústřední skladbu pro nový film Dream Team. Ten pojednává o basketbalovém týmu, který jede na paralympiádu v Rio…
Zpěvačka a herečka Bára Poláková znovu našla štěstí v lásce a její nový partner je minimálně stejně talentovaný a charismatický jako ten předchozí. Po rozchodu s hereckým bardem Pavlem Liškou tvoří pár s výraznou tváří hudební scény, o čtrnáct let mladším zpěvákem Štěpánem Urbanem. Nejenže je okouzlující a charismatický, ale proslavil se i v talentové soutěži SuperStar a s Polákovou už stihl rozjet i slibnou profesní spolupráci. Jejich vztah propojuje lásku i tvůrčí chemii, která se promítla i do jejich nového společného alba.
Muzikant Štěpán Urban toho do svých 28 let stihl tolik, co jiní za půl století. Nový partner zpěvačky Báry Polákové zaujal v soutěži SuperStar, pak byl zahradníkem, restaurátorem starých filmů a uvaděčem v kině. Svoji hudební kariéru odstartoval teprve na druhý pokus.
Když se potká zkušená písničkářka s mladým hudebníkem, může z toho být workshop, spolupráce anebo něco, co se nedá naplánovat. Bára Poláková a Štěpán Urban se potkali při zkouškách. Začali psát písně a nakonec zjistili, že nejlíp jim to ladí nejen ve studiu, ale i v životě. A tak dnes žijí partnersky i hudebně.
Bára Poláková přiznala, že už není sama, má partnera, který je hudebník, jako ona. Právě to je k sobě přitáhlo. Kdo je hudebník Štěpán Urban, který je známý nejenom jako finalista Superstar, ale také…
Zpěvačce Báře Polákové se daří v práci, ale také osobním životě. Oblíbená umělkyně přiznala vztah s o 14 let mladším muzikantem Štěpánem Urbanem, který má mnoho fanoušků i díky své účasti v hudební soutěži Superstar.
Zdá se, že tenistka Kateřina Siniaková je po bolestném rozchodu s kolegou Tomášem Macháčem opět zamilovaná. Aspoň podle toho, jak se vyjádřila na své sociální síti. Po vítězném turnaji ve Varšavě si kudrnatá blondýnka dopřává odpočinek v Monaku.
Pátek třináctého nepřinesl pouze obavy, ale také spoustu nové hudby, kterou obstaral například matador Van Morrison, countryový zpěvák Dierks Bentley, jazzman Theo Croker, Ian Dior, rockoví Buckcherry, zremixovaní The Cure, navrátivší se Patrick Wolf, metalové Babymetal či slovenská hvězda Emma Drobná.
S blížícími se prázdninami řídne i počet výrazných nových alb. Silná světová jména vyčkávají na podzim, u nás je to stejné. S novými alby přicházejí nicméně talentovaná Emma Drobná či rockový veterán Neil Young se svou partou. Jsou tu ale i nové počiny Vana Morrisona a zajímavé australské kapely King Gizzard & the Lizard Wizard.
Velice úsporné modely zvolily české krásky na první velkou Summer párty. I když kalendářně je ještě jaro, v pražské Grébovce to částečně vypadalo skoro jako u bazénu a o odhalená těla nebyla nouze.
Klára Vytisková vždy šla svou cestou. Ať už šlo o módu nebo hudbu, vždy si udržovala svůj styl a toho se drží od mladých let. Svérázná zpěvačka v rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínala na dětství plné originálních outfitů nejen ze "sekáče", ale také o posměchu, který za to měla u svých spolužáků.
Mirai vydali loni desku "TOMODACHI", kterou na konci roku rozšířili na deluxe edici. Ta přinesla nejen remix megahitu "summer love", ale také novou verzi songu "promiň" s Emmou Drobnou a tři zcela nové skladby, mezi nimi i singl "cøøl". Na jeho textu spolupracovali i Jenda Vávra a Pokáč a kapela jej nahrála ve studiu v Kodani s producentem Esbenem Svanem.
Bohaté spektrum příběhů, nálad, zvuků a emocí. Tak lze charakterizovat Potopu, debutové album zpěváka, hudebníka a skladatele Štěpána Urbana. V roce 2015 skončil druhý ve vyhledávací soutěži ČeskoSlovenská SuperStar. Na plnohodnotnou desku čekal téměř deset let.
Tenistka Kateřina Siniaková (28) s Tomášem Macháčem (24) se rozešli krátce předtím, než spolu měli odehrát mix během letní olympiády v Paříži. A překvapivě se zadařilo natolik, že vyhráli zlatou medaili. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka Siniaková blíže popsala, proč k rozchodu před důležitým turnajem v rámci letních olympijských her došlo.
Akrobatický pilot Martin Šonka byl hostem ranního vysílání Frekvence 1, kde se rozpovídal o své vášni k létání, extrémních přetíženích i tom, jaké to je řídit letoun rychlostí 1,5 Machu. Kolik dní v roce tráví ve vzduchu a jak vypadá jeho pracovní den? Jaké pocity zažívá při letecké akrobacii a má jeho povolání vliv na vznik vrásek? Jak pozná, že se blíží ztrátě vědomí? Poslechněte si celý rozhovor, který vedli Lubka s Mírou.
Po úspěchu singlu "Plán B" o sobě Elizabeth Kopecká dává vědět čím dál častěji. Zatím se stále nemůže opřít o dostatek autorských písní, na živém EP "studio live session 2024" si proto vypomohla i dvěma covery. Nahrávka ukazuje zejména její obrovský interpretační talent a rozptyl.
Hostem Frekvence 1 byla herečka Sandra Pogodová. S Lubkou a Mírou pohovořila o talk show s Jitkou Asterovou a Lindou Finkovou nebo o knižních projektech, které zrealizovala se svým tatínkem. Proč si říká spirituální průvodce a jak díky tomu na Srí Lance pomáhá ostatním? Jaká byla její první filmová role nebo první jídlo, které si uměla sama uvařit? I to se dozvíte v rozhovoru, který si můžete pustit už teď tady na webu.
Tomáš Macháč (24) už své city neskrývá. Na sociální sítě umístil společné fotografie s novou přítelkyní, slovenskou zpěvačkou Emmou Drobnou (30). Hvězdný český tenista, který v minulosti tvořil pár s kolegyní Kateřinou Siniakovou (28), má evidentně vyhraněný typ žen. Když se totiž Emma ukázala na svém Instagramu v kudrnatých vlasech, vypadala jako přesná kopie Tomášovy bývalé lásky.
Hvězdný tenista Tomáš Macháč (24) je po rozchodu s Kateřinou Siniakovou (28) zamilovaný až po uši. Jeho srdce získala slovenská zpěvačka Emma Drobná (30), která ho začátkem roku byla podpořit na turnaji Australian Open a na nedávném Davis Cupu. Nový československý pár se podporuje navzájem, což dokazují jejich nové společné snímky, které zaláskovaný sportovec umístil na Instagram.
Český tenista Tomáš Macháč nejspíš definitivně potvrdil to, o čem se dlouho šuškalo. Olympijský vítěz z Paříže ukázal na sociálních sítích první společné fotky se zpěvačkou Emmou Drobnou, o které se spekulovalo jako o jeho nové přítelkyni. "Bez popisku," nebo ve volnějším překladu také "Bez komentáře," napsal sice k několika snímkům na instagramu, všichni už ale dvojici berou jako oficiální pár. K novému vztahu gratulují známé osobnosti i fanoušci.
Ještě loni před olympiádou v Paříži randil tenista Tomáš Macháč (24) s tenisovou kolegyní Kateřinou Siniakovou (28). Na olympiádě pak získali senzační zlato ve smíšené čtyřhře, ale happy end se nekonal.
Otevřeně politickou titulní skladbu alba z roku 2004 Green Day využívají příležitostně jako platformu pro vyjádření svých postojů dodnes. Po inauguraci nového amerického prezidenta ji namířili proti Elonu Muskovi. A to přímo v jeho rodném městě v Jihoafrické republice.
Řada exekutivních příkazů, které podepsal nový prezident Donald Trump bezprostředně po inauguraci, míří proti imigrantům či transgender lidem. Zpěvačka Madonna píše o pomalé demontáži svobod, za kterou bylo třeba bojovat dlouhá léta. Není to poprvé, co kritizuje Trumpa a jeho administrativu.
Irská zpěvačka Sinéad O'Connor údajně ve své závěti nařídila svým dětem, aby „vydojily“ její muziku. S informací přišel rok a půl po její smrti britský deník The Sun.
Po pařížském zlatu prý vztah zase slepili. Tenista Tomáš Macháč ale vrátil úder a dal Kateřině Siniakové před Vánoci kopačky. Nyní údajně randí se slovenskou pěveckou hvězdou.
Před pár dny vyšlo na povrch, že tenista Tomáš Macháč už po rozchodu s Kateřinou Siniakovou nesmutní a už nějakou dobu randí se slovenskou zpěvačkou Emmou Drobnou. Podle zjištění eXtra.cz se dvojice snažila svůj vztah zachránit, avšak několik měsíců po společném zisku zlata na letní olympiádě Macháč nadělil své partnerce kopačky. Online deník Blesk navíc přišel s tím, že měl Macháč Siniakovou podvádět právě s vítězkou SuperStar.
Na veřejnost prosákly pikantní detaily soužití tenisových milenců Tomáše Macháče a Kateřiny Siniakové. Tajné zásnuby, nevěra, usmíření a nakonec bouřlivý rozchod. Téhle divoké love story je nadobro konec. Přesto někteří fanoušci doufají, že se český pár dá znovu dohromady.
Zlatý olympijský medailista Tomáš Macháč (24) loni v létě v Paříži nadchnul i dojal celé Česko. A to, když se se svou tehdy již expartnerkou Kateřinou Siniakovou (28) objal po jejich medailovém úspěchu ve smíšené čtyřhře, zatímco ona během české hymny přemáhala slzy dojetí. O půl roku později už se však 25. nejlepší tenista světa opět usmívá, tentokrát po boku své nové partnerky, kterou je s největší pravděpodobností půvabná slovenská zpěvačka.
Pro Tomáše Macháče to nebyl den D. Zato jeho protivník Novak Djokovič odehrál ve třetím kole Australian Open svůj dosud nejlepší zápas na turnaji. Další český pokus o zdolání grandslamového rekordmana však bude následovat hned v neděli. Srbského protivníka vyzve Jiří Lehečka.
Po nevydařeném vztahu s Kateřinou Siniakovou (28) si tenista Tomáš Macháč (24) našel náhradu. Podle informací webu iSport randí s vítězkou SuperStar Emmou Drobnou (30). Společně nyní tráví čas v prosluněné Austrálii.
Tenista Tomáš Macháč už prý po rozchodu s tenistkou Kateřinou Siniakovou není sám. Na Australian Open mu v hledišti fandí slovenská zpěvačka Emma Drobná.
Český tenista Tomáš Macháč společně s čínským spoluhráčem Čang Č’-čenem úspěšně vstoupili do Australian Open, když v úvodním kole porazili argentinsko-francouzský pár Guido Andreozzi a Theo Arribage. Za pouhých 72 minut zvítězili po setech 7:5, 6:4.
Má český tenista Tomáš Macháč novou známost? Přímo v Melbourne během Australian Open mu fandí známá slovenská zpěvačka a vítězka Česko Slovenské Superstar Emma Drobná. Sám hráč ji nazývá lepší kamarádkou. Je tedy možné, že vztah s Kateřinou Siniakovou už je definitivně passé.
Neznám mnoho lidí, kteří by byli usměvaví a věčně pozitivní, jako je kytarista, zpěvák a textař Štěpán Urban. Rodák z Uherského Hradiště překročil svůj stín finalisty SuperStar a vypracoval se ke druhému pokusu v cestě za hudebním štěstím. To nezvládne jen tak někdo.
Slovenská tenistka Dominika Cibulková (35) zažila nepříjemné okamžiky se svým skoro čtyřletým synem Jakubem. Ten si totiž přivodil zranění na prolézačce, které se ukázalo, že je vážnější, než se zdálo. Nyní je chlapec v nemocnici, jak tenistka sdílela na svém Instagramu.
Slovenská zpěvačka Emma Drobná má krásnou postavu. Hudebnice neholduje žádným speciálním dietám, naopak dává přednost zdravému pohybu. Co si dá, když zrovna zhřeší? A jak se dostala k vaření?
Pochází ze Slovenska, díky vítězství v Česko Slovenské SuperStar je ale známá i na české scéně, kde rezonoval například její hit Words. Co má zpěvačka Emma Drobná v šatníku a v čem se cítí dobře na pódiu?
Sezóna letních večírků je díky počasí zahájena a na párty na břehu Vltavy se u té příležitosti sešla řada tváří známých z televizních obrazovek. Poprvé se tady novým poprsím, kdy si své jedničky nechala zvětšit na plné trojky, pochlubila vítězka aktuálního ročníku reality show Love Island Denisa Válová.
Asi by si raději vzala šaty, ale příkaz zněl jasně. Patricie Pagáčová (34) je jednou z tváří oděvní zančky, která se specializuje na plavky a plážové oblečení a na její letní párty musela dorazit pouze v jejích kouscích. "Nebylo jednoduché to složit," vysvětlovala herečka.
Adam Pavlovčin se do povědomí veřejnosti zapsal díky vítězství v Česko Slovenské SuperStar. Po skončení se ale nenechal unést euforií z nově získaného titulu a ihned se začal činit, aby dokázal, že není jen další instantní hvězdičkou. Pod pseudonymem ADONXS proto loni na podzim vydal svou debutovou desku Age of ADONXS, která ho představuje jako výrazného popového autora.