Klientská zónaENSeznam.cz

Zasáhněte posluchače v éteru

Rekordní nárůst poslechovosti v roce 2020. Celkem 187 000 posluchačů týdně v Praze a Středočeském kraji.

Proč inzerovat v rádiu od Seznam.cz

 • Nalaďte si nás

  Expres 90,3 FM a Classic Praha 98,7 FM nebo ONLINE na www.expresfm.cz a www.classicpraha.cz.

 • Nepotřebujete obraz

  Rádiové vysílání vnímáte i se zavřenýma očima. Díky tomu se daří navázat s posluchačem důvěrnější vztah, což lze skvěle využít při budování blízkého vztahu ke značce nebo posilovat brand jako součásti osobního života.

  Nenabízíme jen spoty, ale individuální přístup k sestavení vaší prezentace na našich rádiích.

 • Oslovíte posluchače kdykoli a kdekoli

  Prostřednictvím rádia zasáhnete svou cílovou skupinu nenásilnou a příjemnou formou. Ať jsou na cestě do práce, před odchodem na večírek nebo tráví čas na svých zahradách. Rádio přináší snadno zapamatovatelné informace, které se hodí k jakékoliv činnosti, a díky tomu funguje lépe než ostatní média. Navíc můžete rádio poslouchat nejen na webových stránkách www.expresfm.cz a www.classic.cz, ale také prostřednictvím playeru, který je součástí domovské stránky Seznam.cz.

 • Nabízí unikátní cílovou skupinu

  Lidé vnímají a poslouchají své oblíbené rádio a málokdy přepínají na jiné rozhlasové stanice. Rádio je pro ně společník na celý den.

 • Reklamní formáty na míru

  Můžete si vybrat klasické spotové kampaně v různých stopážích, sponzora pořadu či programu, soutěže nebo přímo nasazení svého pořadu do vysílání. Rádi vám připravíme individuální nabídku dle vašich konkrétních představ.

 • Rádiová reklama funguje

  Inzerce v rádiích je ideální způsob, jak zvýšit povědomí o vaší značce. Napřímo osloví, vzbudí emoce a snáz utkví v paměti vašeho nového zákazníka. Navíc je to pružné médium, které dokáže pružně reagovat na vaše potřeby.

 • MOBIL / TABLET

  Naše rádia mají vlastní mobilní aplikaci pro operační systémy iOS a Android. Je k dispozici zdarma v App Store a Google Play pod názvem Expres FM.

Chci inzerovat v rádiu od Seznam.cz