Klientská zónaENSeznam.cz

Proč inzerovat v rádiu Expres FM

Expres FM je už od roku 2002 pevnou součástí pražského éteru pro inteligentní a náročnější posluchače na frekvenci 90.3 FM. Týdně si Expres FM poslechne až 102 000 posluchačů.

radio ExpresFM
  • Moderní rádio pro moderní posluchače

    Expres FM je metropolitní rádio se zaměřením na současnou a kvalitní hudbu. Reflektuje aktuální dění na hudební světové scéně, drží krok s respektovanými světovými stanicemi a tím se odlišuje od hudební nabídky ostatních českých rádií. Je vždy napřed a nebojí se objevovat novou hudbu v rozpětí od indie rocku přes elektro-pop až po house a d’n‘b.

  • Žánrové speciály

    Kromě pečlivě vyladěného playlistu, který je sestaven z aktuálních novinek a toho nejlepšího z poslední dekády, nabízí Expres FM i večerní žánrové speciály.

  • Metropolitní publicistika

    V moderátorských vstupech se Expres FM zaměřuje kromě hudebních informací na vkusné a praktické zpravodajství. O víkendu pak v programu nechybí ani moderní společenské pořady – Trendy Expres o módě, cestování či technologických novinkách, Garáž o autech, Pražská kostka o informacích z metropole nebo výběr nejhranějších songů v Expres Top.

Chci inzerovat v rádiu Classic Praha