Klientská zónaENSeznam.cz

Popularita audio formátů neustále roste a my v Seznamu to víme

Využijte našich nových formátů audioreklamy v podcastech a oslovte denně až 3,5 mil. reálných uživatelů díky umístění na domovské stránce Seznam.cz.

Proč využít Seznam Cross Audio?

 • Oslovte své zákazníky

  Seznam.cz buduje dlouhodobě udržitelnou strategii audio tvorby. Vydáváme 11 podcastů na Seznam Zprávách a 6 za redakci Novinky.cz. Další stovky podcastů jsou od našich partnerů. Díky umístění podcastů na domovské stránce Seznam.cz budete mít možnost oslovit 3,5 mil. reálných uživatelů denně.

 • Kvalitní audio obsah má sílu

  Dokážeme uživatelům poskytnout kvalitní audio obsah s přidanou hodnotou v podobě důvěryhodných informací, edukace nebo zábavy. I díky tomu konzumace obsahu na Seznamu.cz neustále roste.

 • Využijte naše audio formáty

  Nabízíme Seznam Cross Audio, možnost nákupu audioreklamy nejen v podcastech ale i v rádiích Expres FM a Classic Praha, díky kterému máte možnost získat až téměř milion audioimpresí.

 • Zasáhněte posluchače kdekoli

  Audioreklama má velkou výhodu – posluchače zachytí u spousty činností. Ať už zrovna, sportuje, jede do práce nebo třeba doma uklízí. Tím, že se posluchač soustředí na podcast, tak má audioreklama vysokou pozornost posluchače. Dle výzkumů má audioreklama 2x pravděpodobnější zvýšení nákupního zájmu v porovnání s displayovou reklamou a 24% vyšší ad recall než u displayové reklamy.