Zavřít
Náměšť nad Oslavou

Náměšť nad Oslavou

Okres Třebíč
  • Jihlavská Drbna

    Díky investicím do památek soutěží Náměšť o titul Historické město roku

    Před 17 dny
    Po dvou letech, kdy se do soutěže o titul Historické město roku na Vysočině hlásily jen Moravské Budějovice, budou letos soutěžit města dvě. Díky větším investicím do památek se rozhodla přihlásit i Náměšť nad Oslavou na Třebíčsku.
     Komentáře
  • Třebíčský deník

    Důležitou silnici v Náměšti čeká dlouhá uzavírka. Rozšíří ji kvůli Dukovanům

    Před 1 měsícem
    Obyvatelé Náměště nad Oslavou i řidiči, kteří městem projíždějí, se musí připravit na roční uzavírku silnice druhé třídy číslo 399. Rozšíření  silnice souvisí s výstavbou nových bloků Jaderné elektrárny Dukovany.
     Komentáře
  • Třebíčský deník

    Železniční přejezd v Náměšti jako nekonečný příběh. Jeho oprava se opět odsunula

    Před 1 měsícem
    Nebezpečný železniční přejezd v Náměšti nad Oslavou už roky volá po opravě. Ta byla nyní ale opět posunuta, naposledy avizovaný termín vydržel jen dva měsíce. Městu to navíc komplikuje přípravu oprav okolních ulic.
     Komentáře
  • Novinky

    Vybrané památky na Vysočině budou o adventu mimořádně přístupné

    Před 1 měsícem
    Některé hrady a zámky na Vysočině nabídnou o víkendech speciální adventní program. V Telči prohlídky 6. a 7. prosince doplní vánoční koledy v podání dětí z folklorního souboru Kvítek Telč nebo vánoční trhy a v Jaroměřicích budou i kostýmované prohlídky nazvané Questenberkové slaví Vánoce. O týden později budou moci lidé za vánoční atmosférou na hrad Lipnici nebo na zámek do Náměště nad Oslavou, který se otevře 13. prosince.
     Komentáře
Reklama