Modelka Andrea Bezděková se stala jednou ze soutěžících v reality show Survivor. Než však odletěla do Dominikánské republiky, poslala svým fanouškům vzkaz.
Tomu se říká smůla. Modelka Renata Langmannová (36) vyrazila se svým manželem a dcerkou do blíže nespecifikovaného ráje, aby si společně užili dovolenou. Jenže ihned po příletu se musela kráska vyrovnat se šokem: ztratil se kufr!
Některé české hvězdy se bojí o sebe i své nejbližší, a proto se rozhodly udělat si zbrojní průkaz. Kdo si se zlodějem hravě poradí, si můžete přečíst v našem článku.
I když si Patricie Pagáčová zachovává velmi mladistvý vzhled, týden před Vánocemi oslavila své 34. narozeniny. Na svém Instagramu zveřejnila fotku z oslavy, pod kterou jí popřáli všechno nejlepší známé celebrity, třeba Hana Vágnerová, Renata Langmannová nebo Dagmar Havlová. Sama v popisku dodala, že je vděčná za všechno, co v životě má.
Dva roky jí trvalo, než se dostala do formy. Modelka Renata Langmannová (36) chce povzbudit ženy, kterým se také nedaří shodit poporodní kila, že vše má svůj čas a k vytouženému výsledku dojdou.
České hvězdy vzpomínají na Jana Pokorného, stylistu, který včera ukončil svůj život skokem z okna do vnitrobloku domu, kde bydlel. Nemohou tomu uvěřit, ještě den předtím se usmíval na společenské akci a prožíval velkou lásku. Nyní je konec nejen velké lásce, ale také mladému životu a velkému módnímu talentu.
Velká tragédie otřásla světem české módy. Jeden z nejuznávanějších tuzemských stylistů, Jan Pokorný, údajně spáchal sebevraždu skokem z okna. Na informaci upozornil deník Blesk. Pokorný oblékal například modelky Simonu Krainovou nebo Renatu Langmannovou, herce Petra Svobodu či herečku Jitku Schneiderovou. Zemřel v pouhých 39 letech.
Známý český stylista Jan Pokorný, který mimo jiné oblékal Simonu Krainovou nebo Jitku Schneiderovou, zemřel ve věku 39 let. Podle policie vyskočil z okna svého bytu. Není známo, že by Jan Pokorný měl nějaké psychické problémy.
Módním světem otřásla obrovská tragédie. Teprve devětatřicetiletý stylista hvězd Jan Pokorný spáchal sebevraždu skokem z okna. Informaci přinesl web Blesk.
V soutěži krásy bodovala Renata Langmannová (36) v roce 2006. Od té doby sice uběhlo už 16 let, ale v modelingu je kráska stále jako doma. A to i po narození dcery Medy (2).
Už je tomu několik let, kdy Renata Langmannová (36) svou modelingovou kariéru odsunula do pozadí. Místo toho se věnuje dětem a založila si také agenturu zaměřenou na komunikaci. Po letech promluvila o tom, že působit jako modelka není žádná legrace.
Modelka Renata Langmannová (36) je pyšnou maminkou dvouleté Medy. V rozhovoru pro Lifee.cz prozradila tajemství jejího jména i to, proč dcerku občas svěří chůvě. Rozhovořila se také o tom, jak důležitý je pro ženu dostatečný pitný režim během těhotenství a kojení.
Charitativní akci Teribear zná snad každý. Modelka Tereza Maxová (51) se svou nadací pomáhá již pěknou řádku let, a jak sama prozradila, naměkko byla i letos. "Dojímá mě to pořád, obzvlášť na tomto ročníku, protože jsme se vlastně na jednom místě sešli po dvouleté pauze, která byla způsobená covidem. Je vidět, že solidarita a pomoc lidi spojuje. Teribear je pro nás vždycky taková srdeční záležitost," svěřila se Super.cz.
Těhotenství je nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Pocit, že stvoříte nový život a že pod svým srdcem nosíte malý poklad, většina žen popisuje jako dechberoucí. I když je těhotenství krásné, je zároveň i poměrně náročné. A ...
Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v plném proudu a další řada celebrit se přišla ukázat na módní přehlídku. Tentokrát se jednalo o show Jakuba Polanky a o slavné tváře nebyla nouze.
Po devítiletém vztahu si řekli své „ano“ Veronika Kašáková a její partner Milan Sovadin. Pro svůj velký den si vybrali Skanzen Stará Ves při chomutovském zooparku. Nevěstu přišel podpořit její bratr a moderátor Karel Kašák. Mezi hosty pak nechyběl třeba moderátor Libor Bouček s manželkou Gabrielou.
V soutěži krásy bodovala Renata Langmannová (35) v roce 2006. Od té doby už uběhlo 16 let, modelka se i tak může stále chlubit výstavní figurou v plavkách. A to dokonce i když už je dva roky maminkou.
S manželem Ondřejem Novotným má dvacetiměsíční dceru Medu, o mateřské na plný úvazek se ale u Renaty N. Langmannové (35) rozhodně mluvit nedá. Rozběhlé životní tempo modelky sice trochu zpomalila, ale jako majitelka komunikační agentury s prací po porodu přestat nemohla. Co ji na mateřství překvapilo? S čím se musela vyrovnat a jak vzpomíná na cestování po Africe?
Do Elle beauty lounge zavítala během festivalu řada slavných hvězd, mezi nimi i Renata Langmannová, modelka a maminka roztomilé Medy. Při volné chvilce se nám svěřila s tím, vedle kterého fešáka by si chtěla zahrát i to, v jakou filmovou postavu by se chtěla na den proměnit. Přidala pár beauty tipů a prozradilo i to, jaký nejdražší kousek má ve svém šatníku.
Velkolepý festival v Karlových Varech je v plném proudu, a pokud jde o osobnost, která ho navštívila tím nejstylovějším způsobem, pak to není žádná hollywoodská hvězda, ale šéf organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný (45). Ten redakci eXtra.cz prozradil, že do Varů přiletěl vlastním letadlem, které i pilotoval. Letadlo podle jeho slov naprosto nahradilo auto a s manželkou Renatou Langmannovou (35) jím dokonce vyrazili i na dovolenou.
Modelce Renatě Langmannové se po necelých dvou letech konečně podařilo shodit 25 kilo, které v těhotenství nabrala. Vítězka České Miss 2006 a manželka moderátora Ondřeje Novotného přivedla dceru Medu na svět v září 2020 a od té doby se jí nedařilo vrátit se na svou původní váhu. Tomu je ale nyní konec. Blonďatá kráska se na Instagramu podělila o svůj tajný recept na shazování poporodních kil. Podle některých sledujících to ale neměla dělat…
Že je moderátorka Zorka Hejdová krásná žena, všichni vědí. Tentokrát se rozhodla sdílet na isntagramu fotografii z dovolené, kde je jen v plavkách. Rok po porodu syna Nikolase vypadá opravdu skvěle, přesvědčte se sami.
Maminka ročního syna Nikoláska Zorka Hejdová (31) se před pár dny vrátila z dovolené z Toskánska. V Itálii si užívala volna se svojí rodinou a kamarádkami. Moderátorka je ve skvělé formě: „Co se týče váhy, jsem víceméně na svém a těším se, až zase začnu s tréninky, protože pohyb mi chybí a v tomhle směru jsem se poslední rok zanedbávala,“ prozradila Zorka Super.cz.
Moderátorka Zora Hejdová (31) překvapila nejen fanoušky, ale i samotného manžela svojí postavou po porodu. Na Instagramu zveřejnila snímky, na kterých jsou viditelné její "břišáky", přitom je teprve rok po porodu!
Zorka Hejdová má rozhodně co ukazovat. Dobře si to uvědomuje, a využívá proto každé příležitosti, kdy může fanouškům předvést své dokonalé tělo. Na dovolené u moře se rozhodla, že příležitost vyfotit se v plavkách mezi kameny rozhodně nemůže nechat nevyužitou.
Má téměř dvouletou dcerku Medu, Renata Langmannová (35) ale nepřestává myslet ani sama na sebe. S kamarádkami pravidelně vyrážejí na dovolené, naposledy na dámskou jízdu do Itálie. „Maminky občas potřebují čas samy pro sebe,“ říká modelka.
V březnu porodila syna Maxe, doma mají s manželem Matyášem Novákem také čtyřletou dcerku Emmu. Teprve podruhé po porodu vyrazila topmodelka Zuzana Stráská do společnosti. A už je zase jako lunt, což předvedla v béžovém kostýmku na terase Tančícího domu.
Majitel sportovní organizace Oktagon si chvíli neoddychne. Po víkendovém boxerském turnaji, který se odehrál v pražské vyprodané O2 areně už vyhlíží další sportovní večer pod hlavičkou Oktagonu. Jeho plány jsou opravdu velkolepé, díky němu se mohou fanoušci Survivoru těšit na zápas v MMA mezi Adamem a Nathanem.
Dva měsíce si užívala v Dominikánské republice. Renata Langmannová (35) odcestovala do Karibiku s dcerou Medou za manželem Ondřejem Novotným, který zde moderoval pořad Servivor.
Modelka a zpěvačka Jitka Boho se na sociální síti pochlubila radostnou novinkou. Se svým partnerem Tomášem Hřebíkem se už letos v říjnu dočkají prvního společného potomka. Partneři přitom zřejmě nechtějí promarnit ani chvíli, ve vztahu jsou totiž jen několik málo měsíců.
Moderátor Leoš Mareš se své dcery Alex nemůže nabažit. Už několik dní má manželku i s dcerou konečně doma z porodnice a neskrývá svou radost a nadšení. Své pocity štěstí sdílí i s fanoušky, kteří se na rozkošnou Alex nemohou vynadívat. Tentokrát jim nadělil další snímek dcerky, na kterém jí s úsměvem od ucha k uchu láskyplně chová.
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show?
Být moderátorem reality show Survivor s sebou nese poměrně velkou oběť – na tři měsíce odjet od rodiny. To však moderátor Ondřej Novotný nechtěl, a tak vzal do Dominikánské republiky i rodinu. Ačkoliv to vlastně nebyl úplně on, kdo na tom trval.
S bývalou královnou krásy, Českou Miss 2006 Renatou Langmannovou (35) , jsme se setkali ještě předtím, než s dcerou Medou vyrazila do Dominikánské republiky, kde její manžel, moderátor Ondřej Novotný, uvádí reality show Survivor.
S bývalou královnou krásy, Českou Miss 2006 Renatou Langmannovou (35) , jsme se setkali ještě předtím, než s dcerou Medou vyrazila do Dominikánské republiky, kde její manžel, moderátor Ondřej Novotný, uvádí reality show Survivor.
Necelý týden poté, co Super.cz exkluzivně potvrdila, že je zamilovaná a už půl roku randí s fotbalovou legendou Pavlem Nedvědem, vyrazila zpěvačka Dara Rolins (49) do společnosti. Nenechala si ujít křest biografie své kamarádky Terezy Maxové (50) .
„Klokan přiletí v březnu,“ oznámil na svém Instagramu moderátor Leoš Mareš k novince, která hnula celým showbyznysem. Jeho manželka Monika se v pátém měsíci rozhodla odhalit své těhotenství. Pár totiž věří tomu, že po třetím měsíci už se nic zlého nemůže stát, a tak se rozhodl radovat z těhotenství s ostatními.
Šťastnou novinu oznámil moderátor na instagramu, ani k tomu nepotřeboval slova. Stačila mu jen vtipná ilustrace. Pod příspěvkem se seřadili slavní gratulanti. Kdo s párem sdílí nadšení?
Ve čtvrtek ráno oznámil moderátor Leoš Mareš (45) během vysílání na Evropě 2, že se svou ženou Monikou (40) čekají prvního společného potomka. Později o tom informoval také fanoušky na sociálních sítích. K radostné zprávě se ihned vyjádřilo množství celebrit.
Posluchači ranní show na Evropě 2 a fanoušci Leoše Mareše měli dnes lepší ráno. Moderátor totiž v živém vysílání řekl radostnou novinku a prozradil, proč jeho manželka Monika přibírá.
Český nejslavnější moderátor prozradil svým fanouškům nečekanou novinu! Už za pár měsíců totiž jeho manželka Monika (40) porodí jejich první společné dítě. Jak to zpěvák oznámil? Jak jinak než vtípkem. Podívejte se sami.
Známý influencer, moderátor a porotce SuperStar Leoš Mareš ve čtvrtek oznámil svým fanouškům radostnou novinu. S manželkou Monikou se už v březnu stanou rodiči.
Už rok je tou nejšťastnější maminkou na světě. Syn Veroniky Arichtevy Luka oslavil 29. září první narozeniny. Jeho maminka mu samozřejmě popřála nejen osobně, ale i na instagramu, kde sdílela dojemné video.
Loni v září přivedla Renata Langmannová (35) na svět své první dítě. Nejkrásnější Češce roku 2006 se během těhotenství výrazně proměnila postava. Nyní se dostává zpátky do formy, ale hubnutí nejde tak rychle, jak by si asi představovala.
V září to bude rok, co se stala Renata Langmannová (35) maminkou. Bývalá královna krásy by prý nedokázala zůstat pouze na rodičovské dovolené a stále péči o dceru kombinuje s prací. „Mateřská dovolená není vězení. Meda už není malé miminko. Pondělky a středy se snažím pracovat, a tak mám chůvu,“ řekla Super.cz Renata.
Druhá vicemiss z roku 2005 Michaela Štoudková oznámila, že je těhotná. Miminko čeká s partnerem Vojtěchem. Šťastnou novinkou informovala své známé a fanoušky na Instagramu sama Míša.
Modelka Renata Langmannová (35) loni v září porodila dceru Medu a poprvé od té doby vyrazila na dámskou jízdu. Doposud dcerku dávala na hlídání maximálně na jednu noc.
Modelka Renata Langmannová (34) je maminkou desetiměsíční dcery Medy. Dceři se věnuje na sto procent a nyní je poprvé čeká odloučení. Jak sama Renata říká, hůře to bude zvládat hlavně ona.
Modelka a Česká Miss roku 2006 Renata Novotná Langmannová se už několik měsíců sžívá s novou rolí. Mateřství jí dalo ze začátku pořádně zabrat i kvůli tomu, že onemocněla covidem-19. Paní Meda, jak dcerce říká na Instagramu, je ovšem už v necelých deseti měsících zcestovalejší než leckterý dospělý.
Loni v září porodila bývalá královna krásy Renata Langmannová (34) dceru Medu a vypadá skvěle. Jak sama říká, stálo to hodně práce. Během těhotenství přibrala 25 kilogramů.
Loni v září porodila bývalá královna krásy Renata Langmannová (34) dceru Medu a vypadá skvěle. Jak sama říká, stálo to hodně práce. Během těhotenství přibrala 25 kilogramů.
Modelka Renata Langmannová léta statečně odolávala otázkám, kdy konečně bude mít miminko. Protože byla léta ve vztahu, pak vdaná a pořád nic, nikdo se jí neptal na nic jiného. Díky koronavirové pandemii se jí dlouho dařilo tajit, že dítě čeká a loni v září přivedla na svět krásnou holčičku, kterou pojmenovala Meda. A svět se začal točit úplně jiným směrem. Renata je maminka, jak se patří. Přesto se ale neoddává pouze mateřství, kvůli vlastní firmě pracovala i z porodnice a klasickou „dovolenou“ rozhodně nemá. V rozhovoru pro LP-Life.cz se rozpovídala hlavně o své „paní Medě“.
Zpráva o tom, že byl manžel moderátorky a modelky Lucie Křížkové (36) , jachtař David Křížek, odsouzený ke třem a půl letům vězení, šokovala všechny jejich známé. Křížek se zapletl do kauzy vytunelování Metropolitního spořitelního družstva, za což teď bude pykat. Dle manželky, která za ním pevně stojí, ho zneužili.
V obnoveném vztahu s bývalým politikem Michalem Valentou modelka Kateřina Sokolová (31) jen září. Nejkrásnější Češka roku 2007 věří, že je po jejím boku ten pravý, s kým by založila rodinu.
Když jsme se s fighterkou z MMA potkali naživo, ze všeho nejdříve nás zajímalo, jak vzniklo její bojovnické jméno. Když odhlédneme od zjevného významu v češtině, jméno Kundosaki jako by pocházelo částečně z Indie či Japonska. Ale Kateřina Kindelová nám vysvětlila, že první česká možnost byla správně.
Modelka Renata Langmannová (34) před více než měsícem prodělala nemoc covid-19. Úplně v pořádku ale ještě pořád není. Přestože už dávno ukončila povinnou karanténu, zdravotní potíže má stále. "Nejvíc přetrvává kašel. Ten už mám víc než měsíc. Je to divný," řekla Super.cz Renata.