Zdeněk Godla vaší pozornosti zcela jistě neunikl. Slávu mu přinesla zejména role popeláře Franty v seriálu Most! Následně se objevil v mnoha dalších projektech a vidět jste ho mohli i v taneční soutěži StarDance. Jak Zdeněk Godla žije?
Ani skutečnost, že je člověk veřejně známou osobou, věnuje se herectví nebo třeba zpívá, není zárukou toho, že bude automaticky taky boháč. Některé české celebrity se potýkají nebo potýkaly s finančními problémy. Způsobil je podvod i nevědomost.
Notorický dlužník Zdeněk Godla nejenže přidává další a další cifry do seznamu svých neuhrazených pohledávek, kromě toho se ukázalo, že po krátké době od nastěhování musel opustit své aktuální bydlení. Že se přestěhoval, se ale dohledový soud dozvěděl jen náhodou, jak zaregistrovala redakce eXtra.cz v Insolvenčním rejstříku.
Do vězení se dostal už v osmnácti letech a dodnes žije tak trochu neuspořádaný život. Diváci si však Zdeňka Godlu zamilovali a mnozí na něj nedají dopustit.
Aleš Háma musel díky pořadu Taxík polknout hořkou pilulku. Moderátor, který v pořadu Taxík rozdával úsměvy i peníze, si totiž nechtěně připsal pár bodů navíc. Tentokrát ovšem ne v soutěži, ale v řidičském rejstříku.
KOMENTÁŘ / Šéf Motoristů Petr Macinka pilně vydává jedno video za druhým. Soustředí se na Romy, kteří tvrdí, že mají rádi Filipa Turka. Naposledy se objevil Ludva Gizman, hudebník z Teplic. Vyjádření…
Padesátiletého Zdeňka Godlu určitě znáte jako popeláře Frantu z populárního seriálu Most! Momentálně se o něm ale bohužel nepíše v souvislosti s novými projekty, ale hlavně kvůli jeho finančním potížím, které sdílí s manželkou.
Do budovy Sněmovny, kde vyjednává vítěz voleb Andrej Babiš s představiteli Motoristů a SPD o nové vládě, dorazili bratři Dunkové, kteří vytvářejí alibi Filipu Turkovi, že není rasista. Po asi půl hodině budovu opustili. Na otázky Novinek, zda se účastnili jednání o vládě, neodpověděli a rychle nastoupili do přistaveného vozu.
Dochází k romskému kadeřníkovi, jinak nevím, co má společného s romskou komunitou, řekl o poslanci a čestném prezidentovi Motoristů Filipu Turkovi ředitel organizace Romea Zdeněk Ryšavý. Turek se odvolává kvůli kauze svých údajných rasistických příspěvků na spolupráci s romskou podnikatelskou asociací, ale oslovení zástupci komunity nemají ponětí, co vlastně předloni založená organizace dělá.
Obvinění Filipa Turka vznesená jako první Deníkem N z rasistických výroků jsou velmi závažná. Jestli jsou pravdivá, těžko říci. To je třeba řádně vyšetřit. Nicméně v politice platí presumpce viny, a to i pro Motoristy.
KOMENTÁŘ / Všechno je to jen podvrh a lež. Čestný prezident Motoristů, který si na síti X zvolil přezdívku DolphSegal – mnozí ji dnes čtou jako kryptonym nacistického pozdravu Adolf, Sieg Heil – zapla…
Zdeněk Godla (50) se postavil na stranu Filipa Turka (39). Ten měl podle Deníku N sdílet rasistické a urážlivé příspěvky na sociálních sítích. Týkat se měly také útoků na romskou komunitu. Podle herce, který je sám romského původu, jde o uměle vykonstruovanou kauzu.
A je to tu znovu. Jak redakce eXtra.cz před několika dny správně předpověděla, ani za poslední vyrobený dluh Zdeněk Godla nebude potrestaný a zase mu to projde. Z Insolvenčního rejstříku vyplývá, že trestu unikne – ledaže by se stal zázrak.
Zadlužený Zdeněk Godla se stále drží v insolvenci, která ho chrání před exekutory. Je otázkou, jak dlouho, neustále totiž porušuje pravidla. Přesto dostal další šanci.
Herec Zdeněk Godla je sice sympaťák a má obrovský talent, bohužel je ale také tak trochu bohém. Povinnosti plní nepříliš ochotně, a tak z něj jeho insolvenční správkyně nejspíš má těžké spaní.
O finanční situaci Zdeňka Godly se popsaly už desítky stran. Muž, který se k herectví dostal díky seriálu Most!, k celé věci ale přistupuje velmi lehkomyslně.
Po uši zadlužený herec Zdeněk Godla je částí veřejnosti vnímaný jako zvýhodňovaný, protekční muž, kterému u soudů prochází to, co jiným ani zdaleka. Uvidíme, co se stane poté, co už asi posté porušil insolvenční zákon, nyní nově, jak si všimla redakce eXtra.cz v Insolvenčním rejstříku. Historie nás ale učí, že soudkyně mu zatím vše odpustila a ve všem mu šla na ruku, takže jinak to možná nebude ani nyní.
Už na podzim se mohou diváci těšit na nový seriál Oddíl B tvůrčí osvědčené dvojice scénáristů Petra Kolečka a Jana Prušinovského, která stojí za legendárním komediálním seriálem Most!. Ostatně podle Petra Kolečka Oddíl B na Most! velmi volně stylově navazuje, jen je ještě o několik levelů ostřejší. Nejen o tomto seriálu, ale také o další chystané novince, komedii Dream Team, která půjde do kin v lednu 2026, se Petr Kolečko rozpovídal v rozhovoru pro Libereckou Drbnu během své účasti na festivalu Sportfilm festival Liberec.
Vypadá to, že nad notorickým dlužníkem Zdeňkem Godlou drží ochrannou ruku všichni svatí. Jak jinak si vysvětlit, že přestože v oddlužení, kde se snaží za pomoci státu zbavit závazků ve výši tři milionů, porušuje zákon, ale i tak ho již poněkolikáté za sebou zachránila soudkyně. Vyplývá to z nových dokumentů v Insolvenčním rejstříku, které prostudovala redakce eXtra.cz.
Zvenku to musí vypadat, že soudkyně z případu herce Zdeňka Godly, který u různých věřitelů „zasekl sekyru“ ve výši tří milionů, straní tomuhle notorickému neplatiči a dlužníkovi. Mohla ho už poslat pro nespolehlivost do exekucí, místo toho mu dala asi tisící šanci za sebou. Podle důvěryhodných zdrojů eXtra.cz z justice má ale její vlídné chování jediný důvod: ve skutečnosti svým rozhodováním pomáhá těm, které Godla připravil o peníze.
Český jazyk je velmi pestrý. Nadávat se v něm dá i bez vulgarit. Aniž bychom použili jedno sprosté slovo, dokážeme velmi striktně a drsně vyjádřit svůj názor. Variant má čeština skutečně mnoho. Znáte význam všech drností, které si na nás tento jazyk připravil?
Zdeněk Godla se řítí do velkého průšvihu. Insolvenční správkyni dochází trpělivost. V červenci dostal u soudu poslední varování, teď se ukazuje, že seká další dluhy. Šanci na nové oddlužení už nedostane.
Populární herec Zdeněk Godla si v minulosti nasekal celou řadu dluhů. Pomoci mu od nich mohla insolvence, vypadá to ale, že svůj přístup ke spravování vlastních financí dosud nezměnil.
Teprve před pár týdny dostal herec Zdeněk Godla od soudkyně právní nůž na krk. V podstatě mu řekla, že ho má plné zuby a že má poslední šanci začít se chovat jako spořádaný člověk a dlužník. Jenže smůla. Podle zjištění eXtra.cz je v Insolvenčním rejstříku čerstvý záznam ukazující, že seriálový Franta drží „neplatičský úhel“, když to i přes přísný zákaz justice dotáhl do další exekuce. Příští zastávka by pro jiné na jeho místě musela mít nutně jméno Zrušení schváleného oddlužení.
Zdá se, že na farmě zavládl alespoň dočasný mír. Po dlouhých hádkách a schválnostech se Kateřina Vítová s Adamem Raiterem konečně usmířili. Ve 29. epizodě účastníci obdrželi dopisy od svých nejbližších, což možná Kateřině obměkčilo srdce. Na další díl se můžete podívat již nyní na Oneplay.
Na Farmě by se atmosféra dala krájet. Příměří mezi Kateřinou Vítovou a Adamem Raiterem nemělo dlouhého trvání. Na Adama dolehla únava, a tak si začal stěžovat. Ostatní účastníci se pomalu připravují na jarmark, který dopadl lépe, než se čekalo. Do duelu zamířila Veronika Přikrylová s Javierem Nerudou, která vyhrála a vrací se tak na Farmu. Další díl už nyní na Oneplay.
Kateřina Vítová se stala farmářkou týdne a na Farmě rozpoutala pořádnou bouři. Vše vyvrcholilo, když se rozhodla Adamovi přidělovat minimální porce jídla. Není se čemu divit, že byli ostatní hráči tímto rozhodnutím šokovaní. Už tak mají porce velmi malé a Adam je jeden z největších dříčů.
Farma bude mít už brzy svého vítěze. Krátce před finále to v reality show pořádně vře, a to hlavně kvůli Kateřině, která je farmářem týdne a s úkoly i změny přišla velmi zostra.
Kateřina Vítová se po odchodu Mary dostala k vedení farmy. Právě to však rozbouřilo vody. Jako první krok jmenovala sluhu, a to Veroniku Přikrylovou a Adama Raitera. Právě ten si to vzal až moc osobně a doslova Kateřině vyhlásil válku. Ta mu to vše nechává, jak se říká, pořádně sežrat. Jednání Kateřiny dolehlo i na Zdeňka Godlu, který neudržel emoce a rozplakal se.
Kateřina Vítová se na Farmě Česko stala farmářkou týdne. Právě Kateřina už od začátku pije všem účastníkům krev a zdá se, že v tom bude pokračovat. Nejenže na farmě vytváří pěkné dusno, ale do toho ráda všechny komanduje. Velký problém s ní má Adam Raiter, který slibuje její vyřazení. Nový díl najdete už nyní na Oneplay.
Na Farmě to opět jiskřilo. Tentokrát se hrálo nejen o setrvání ve hře, ale také o důvěru, vztahy a čest. V centru dění stál dramatický duel, který rozhodl o osudu hned dvou soutěžících.
Do zdánlivě poklidného chodu Farmy zasáhl nečekaný zvrat, na který nebyl nikdo připraven. Pod vedením Luktumy začala morálka viditelně upadat. Většina soutěžících se soustředila na šití krojů, zatímco plnění ostatních úkolů šlo stranou. Zdeněk Godla si vytvořil nejoriginálnější oděv s hláškou ze seriálu Most!
Člověku, který se trochu víc pohybuje ve světě oddlužení, mohl zůstávat rozum stát nad tím, co vše Zdeňku Godlovi prochází, přestože to vypadá, že na své povinnosti zvysoka kašle. Při nedávném jednání insolvenčního soudu ale soudkyně vlastně naznačila, proč má pro herce pochopení. Prakticky ho považuje za oběť, a tak mu dala další šanci se polepšit. Redakce eXtra.cz líčení sledovala.
Blonďatá princezna Farmy Sandra Haganová se dostala do potíží. Skončila jako další nominovaná a může si tak vybrat svého soupeře do duelu. Všichni doufají, že si vezme Zdeňka Godlu, který s prací na farmě moc nepomáhá, ten se však ohradil, a pokud prý skončí v duelu, je odhodlaný do toho dát maximum. Na další díl plný dramat se můžete podívat na Oneplay.
Zdeněk Godla může slavit. Herec ze seriálu Most! nebo nynější účastník reality show Farma se stal pětinásobným dědečkem. Radostnou zprávu sdílel na svém Instagramu.
Herec Zdeněk Godla, který se proslavil seriálem Most! a momentálně sklízí kritiku za zabitou slepici v reality show Farma Česko, slavil. V padesáti letech se stal pětinásobným dědečkem.
Herec Zdeněk Godla slaví další přírůstek do rodiny. Stal se už pětinásobným dědečkem a na světě přivítal další vnučku, kterou se hned po jejím narození také pochlubil.
Zdeněk Godla, známý ze seriálu Most!, způsobil rozruch v reality show Farma Česko. Krátce po svém příchodu se bez domluvy rozhodl zabít zatoulanou slepici. Podle jeho slov šlo o hlad, který se rozhodl řešit po svém – bez ohledu na pravidla soutěže.
Zdeněk Godla (50) svým nerozvážným činem ve Farmě rozdělil diváky na dva tábory. Herec, známý ze seriálu Most!, v reality show porušil pravidla, když bez dovolení zabil slepici. Hlad si dle něj zkrátka nedal poručit. Kontroverzní čin zaskočil nejen některé soutěžící, ale také diváky. Ti se na sociálních sítích pustili do horlivé diskuze, ve které se neřešila pouze drůbež, ale vůbec samotná účast herce v pořadu.
Reality show Farma Česko se s velkou slávou vrátila na televizní obrazovky. Jak to vypadá, tak ale skončí neslavně. Diváci se bouří. Nelíbí se jim nebezpečná soutěž v pití mléka a už vůbec nemají pochopení pro Zdeňka Godlu, který zabil slepici.
Na jednu stranu herec Zdeněk Godla u soudu, který řešil jeho neschopnost postavit se k dluhům čelem, tvrdil, jak nepracuje vůbec načerno, aby druhým dechem přiznal, že ano, ale že musí, aby měly jeho dospělé děti co jíst. Redakce eXtra.cz tento mimořádný soud sledovala osobně a nestačila se divit snad každé vteřině jednání. Třeba stížnosti Godly, že ho donutili pracovat proti jeho vůli.
Na Farmě opět došlo na vyhrocené situace. Michal se s Kateřinou hádal o zásobu knedlíků. Zdeněk Godla pak vycouval z původně nabídnuté pomoci hospodáři s výmluvou na bolavou ruku. A napínavý duel nakonec skončil vítězně pro Kristýnu. Andrej se tak se soutěží loučí.
Na Farmě se odehrálo zatím největší drama. Rozhodování, spory, neshody i zásadní porušení pravidel se propletly do dne plného zvratů. Farmáři zároveň hledali způsob, jak přežít další noc se Zdeňkovým chrápáním.
Na Farmě došlo k dramatické situaci, kterou vytvořil nově příchozí hráč. Herec Zdeněk Godla si během pobytu vzpomněl na své náročné dětství, kdy s rodinou přežívali v lese, a v reality show měl už takový hlad, že zabil slepici na polévku.
Na Farmě se schylovalo k největšímu dramatu dosavadní série. Hlad, nevyspání a osobní třenice mezi soutěžícími postupně vygradovaly do napětí, které vyvrcholilo nečekaným porušením pravidel. Zdeněk Godla, který v minulých dnech bojoval nejen s únavou a hlukem kolem sebe, ale i s vlastními vzpomínkami na těžkou životní etapu, udělal něco, co zaskočilo i ty nejotrlejší farmáře. Kvůli hladu zabil slepici.
Začátkem července proběhlo jednání insolvenčního soudu herce Zdeňka Godly, kterému bylo úplně jedno, že dluží miliony korun. Své příjmy zatajoval a z problémů vinil druhé. Podle informací webu eXtra.cz měl dokonce během jednání slovně útočit na insolvenční správkyni.
Jak redakce eXtra.cz již informovala, začátkem července se konalo jednání insolvenčního soudu herce Zdeňka Godly. Ten doteď absolutně kašlal na své povinnosti v oddlužení (visí tři miliony), zatajoval příjmy a vinu hodil na jiné, jak je u něj zvykem. Při jednání, kterého se redakce zúčastnila, měl drzost útočit na insolvenční správkyni. Jako by snad za vše mohla ona a ne on sám.
Známý herec ze seriálu Most! Zdeněk Godla již nějakou dobu bojuje se svou finanční situací. Svítá mu ale na lepší časy. Nejen, že soud byl k jeho prohřeškům shovívavý, ale také přijal velmi zajímavou nabídku.
Neznámí bandité způsobili na Farmě pořádný rozruch. Do boje o titul Farmáře roku míří herec a hvězda seriálu MOST! Zdeněk Godla. Mary s Kateřinou nakonec nesabotovaly boj o vykoupení a dokonce zvítězily. Do duelantských chatek tak zamířila Sandra s Vojtou.Michal oslavil narozeniny, ale hned poté dorazila na Farmu nezvaná návštěva – dvojice neznámých vetřelců. Farmáři dopadli jednu z nich, blonďatou dívku, která odmítla mluvit. Při pokusu o dopadení druhého vetřelce se dívce podařilo uprchnout.